روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی مازندران
روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران  
DSC 0144

رئیس، هیأت رئیسه، استادان، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن، یاد و خاطره زنده یاد مهندس جعفرقلی راهب عضو هیأت علمی واحد تنکابن و نماینده ادوار مردم تنکابن، رامسر، عباس آباد در مجلس شورای اسلامی را با برگزاری مراسمی در سالن آمفی تئاتر واحد تنکابن گرامی داشتند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، در ابتدای این مراسمپیام تسلیت دکتر میرزاده رئیس دانشگاه آزاد در حضور خانواده متوفی، روسای دانشگاه‌ها، مسئولان و مدیران ادارات و نهادهای شهرستان‌های همجوار قرائت شد.

DSC 0146

همچنین در فواصل برنامه پیام تسلیت دکتر نیاز آذری رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران و دیگر مسئولان منطقه به سمع و نظر حاضران رسید.

حسینی جو:

کشور ما با ریشه تاریخی و داشتن شخصیت‌ها و بزرگان متعدد می‌تواند الگوهای بی‌شماری را داشته‌ باشد در حالی که ما از آنها فاصله گرفته‌ایم

 
 

یادبود مهندس جعفرقلی راهب

 

 

 

 

 

 

 

 

 

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان تنکابن، رمز حیات و ممات و اتحاد را خواست خود مردم دانست و گفت: خداوند سرنوشت هیچ قومی را تغییر نمی‌دهد مگر اینکه خودش بخواهد. آیه شریفه‌ای هست که زنده یاد راهب در اکثر سخنرانی‌های خود استفاده می‌کرد و به آن اعتقاد داشت.

سید امیر حسینی جو، مرحوم راهب را اسوه اخلاق معرفی کرد و ادامه داد: ما در جامعه‌ای زندگی می‌کنیم که اسلامی است و ائمه اطهار و معصومین بسیار به حسن خلق در زندگی شخصی و اداری سفارش کرده‌اند، رعایت اخلاق محوری‌ترین موضوعی است که مرحوم راهب مد نظر داشت.

DSC 0234

وی ولایت مداری، اخلاق مداری، احساس مسئولیت، صداقت، اندیشمندی، سادگی و خلوص‌نیت داشتن را از خصوصیات بارز زنده‌یاد جعفرقلی راهب دانست.حسینی جو دلیل الگوسازی جوانان از مسئولان دیگر کشورها در حال دوچرخه‌سواری یا احترام گذاشتن به محیط خانواده را به دلیل کم‌توجهی مسئولان به شخصیت‌های برجسته داخلی در زمان حیاتشان دانست و گفت: کشور ما با ریشه تاریخی و داشتن شخصیت‌ها و بزرگان متعدد می‌تواند الگوهای بی‌شماری را داشته‌ باشد در حالی که ما از آنها فاصله گرفته‌ایم.

DSC 0150

در ادامه این مراسم دکتر محمود صمدی لرگانی، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن درباره ابعاد شخصیتی، رفتاری و کرداری مهندس راهب به سخنرانی پرداخت.

دکتر صمدی لرگانی با بیان اینکه مرگ مهندس راهب هم همانند زندگی وی دارای نکات آموزنده بود،‌گفت: حضور پر شور مردم در مراسم تدفین، روز سوم و دیگر مراسم‌های یادبود این نکته را بیان دارد که اگر انسان درست کار کند و در خدمتگزاری وظیفه شناس باشد مردم نکته سنج، قدرشناس هستند.

وی بیان کرد: اینکه جامعه اجرایی و مدیریتی به یک فرد احترام می‌گذارد و در زمان حیات فرد پاسخگوی زحماتش است برای نسل‌جوان، ایجاد انگیزه می‌کند و بسیار تاثیرگذار است.

لرگانی درگذشت عضو هیأت علمی واحد تنکابن را ضایعه‌ای بسیار بزرگ دانست و گفت: با توجه به همیاری‌ها و خدماتی که مهندس راهب از بدو تأسیس این واحد دانشگاهی تا به امروز انجام دادند درگذشت وی بسیار جانگذار و جای خالی آن بزرگوار روز به روز بیشتر احساس می‌شود.

این مراسم با حضور شرکت‌کنندگان بر مزار مطهر دو شهید در دانشگاه با ادای احترام و فاتحه‌خوانی پایان یافت.

21321

 درج در خبرگزاری آنا

درج در سایت دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن


برچسب‌ها: دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن
[ شنبه ۳۱ مرداد۱۳۹۴ ] [ 8:14 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]
[ دوشنبه ۲۶ مرداد۱۳۹۴ ] [ 19:14 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]
[ دوشنبه ۲۶ مرداد۱۳۹۴ ] [ 19:10 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]
[ دوشنبه ۲۶ مرداد۱۳۹۴ ] [ 19:9 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]
مهندس جعفرقلی راهب

 

عضو هیأت علمی واحد تنکابن و نماینده پیشین مردم رامسر، تنکابن و عباس‌آباد در دو دوره مجلس شورای اسلامی دار فانی را وداع گفت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، مهندس جعفرقلی راهب عضو هیأت علمی واحد تنکابن و نماینده ادوار مجلس شورای اسلامی به علت ایست قلبی دار فانی را وداع گفت.

DSC 0024

 

photo 2015-08-15 13-13-49

پیکر آن مرحوم با شرکت نماینده مجلس، فرمانداران، ائمه جمعه شهرستان‌های همجوار و مدیران و مسئولان لشکری و کشوری منطقه و حضور آحاد مردم از جلوی منزل آن مرحوم واقع در بلوار طالقانی شهر رامسر آغاز و در آرامستان لمتر به خاک سپرده شد.

DSC 0054

مرحوم راهب سال 1330 در رامسر متولد شد، وی نمایندگی مردم تنکابن، رامسر و عباس آباد در دوره‌های پنجم و هفتم مجلس شورای اسلامی و عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن، رئیس دانشکده کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر، معاون اداری و مالی دانشگاه آزاد اسلامی واحد لنگرود و نیز مدیر کل کشاورزی استان گیلان در سال 68، رئیس سازمان کشاورزی مازندران در سال 79، رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران در سال 80، رئیس سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی مازندران در سال 83، را در کارنامه کاری خود ثبت کرده است.

همچنین راهب، آمادگی خود را برای شرکت در انتخابات مجلس شورای اسلامی پیش رو اعلام کرده بود.

DSC 0041

مراسم گرامیداشت آن مرحوم 94/5/26 در مصلای نماز جمعه شهر رامسر با سخنرانی آیت‌الله طبرسی نماینده مقام معظم رهبری در استان مازندران برگزار و دیگر مراسم‌ یادبود برای وی از سوی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن و دیگر نهادها و ارگانها متعاقبا اعلام می‌‌شود.

روابط عمومی واحد تنکابن با تسلیت این ضایعه اعلام کرد: رئیس، هیأت رئیسه، استادان، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن این مصیبت وارده را به خانواده وی و مردم شهرستان‌های رامسر، تنکابن و عباس‌آباد تسلیت گفته و علو درجات را برای آن فقید سعید خواستار است.

درج در خبرگزاری آنا


برچسب‌ها: دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن
[ شنبه ۲۴ مرداد۱۳۹۴ ] [ 15:32 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

مجتبی بلباسی رئیس سازمان بسیج اساتید استان مازندران اهمیت جایگاه بسیج اساتید را در نسشتی صمیمی با اعضای کانون و شورای بسیج اساتید واحد تنکابن بیان نمود.

DSC 0357

سپس محمود صمدی لرگانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن یاد و خاطره‌ی 175 تن از شهدای غواص را گرامی ‌داشت و به میزبانی استان مازندران از سی شهید غواص خط شکن اشاره نمود و افزود: وجود شهدا مایه خیر و برکت برای نظام اسلامی بوده است. شهدا با سن کم و اعتقاد و اعتماد قوی به نظام و اسلام باعث شدند که امروزه ما در جهان اسلام دارای یک برند مشخص باشیم. و این نتیجه ایثارگری، ایستادگی و از خود گذشتگی بوده که از خود نشان دادند.

وی ادامه داد: در همه ارکان زندگی ما در هر نقطه از تاریخ 36 ساله انقلاب، در دوران پیروزی اتقلاب، جنگ تحمیلی، دوران سازندگی و در حال حاضر نقش بسیج بخصوص بسیج اساتید بسیار مفید و موثر بوده است

ایشان به نقش بسیج اساتید اشاره نمود و گفت: نقش بسیج اساتید در بصیرت زایی و افزایش معرفت در دانشگاه و محیط‌های علمی بسیار مهم و اثرگذار است. دانشگاه به عنوان محیطی برای تعلیم و تربیت نیروهای جوان و آینده ساز این مملکت نسبت به دیگر نهادها در بیان آموزه‌های دینی و دستاوردهای خوب انقلاب، بسیار مهمتر و حساس تر است.

صمدی لرگانی با بیان اینکه کانون بسیج اساتید واحد تنکابن از قدیمی‌ترین کانون های استان است گفت: 135 عضو از بین 175 هیأت علمی با ضریب جذب بالای 80 درصد و فعالیت‌های چشمگیر در حوزه حلقه‌های علمی این کانون را جزء کانون‌های برتر استان قرار داده است

DSC 0345

رئیس واحد تنکابن بعضی از فعالیت‌های بسیج اساتید واحد تنکابن را اینگونه برشمرد: مدیریت حلقه‌های صالحین با جلسات مرتب و منظم، تعامل با حوزه‌های فرهنگی و تشکل های اسلامی و سیاسی اساتید در مناسبت‌های مختلف، مسابقات ورزشی فرهنگی، نشست‌های بصیرتی، اردوهای تفریحی و دیگر فعالیت‌های فرهنگی که بسیج اساتید در آنها به عنوان بازوی فعال و موثر پا به پای دیگر حوزه‌ها به فعالیت مشغول است.

DSC 0352

در ادامه این نشست ابوالفضل قهاری مسئول کانون بسیج اساتید واحد تنکابن عملکرد یک ساله این کانون را به حاضرین جلسه گزارش نمود و این نشست با بیان نقطه نظرات اعضای شوراهای بسیج به کار خود پایان داد.

DSC 0351


برچسب‌ها: دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن
[ دوشنبه ۱۹ مرداد۱۳۹۴ ] [ 14:58 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]
[ شنبه ۱۷ مرداد۱۳۹۴ ] [ 17:43 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]
DSC 0172

دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن همراه با دیگر مردم شهیدپرور استان مازندران به استقبال از سی شهید غواص خط‌شکن استان مازندران حضور فعال داشتند.

مشاور رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری آنا، اظهار کرد: از بین 30 شهید غواص که وارد مازندران شدند، هفت تن از آن‌ها به نام‌های سیدحسن فاطمی و منصور مهدوی‌نیاکی از آمل، حسین‌علی بالویی از بهشهر، محمدصادق معلمی از ساری، سیدرضا میرفاضلی از چالوس، غلام‌رضا اسدی ولی‌آبادی از نوشهر و مسلم رسولی‌کناری از فریدونکنار شناسایی شدند و 23 شهید دیگر نیز گمنام هستند.

سرلشگر مرتضی قربانی ادامه داد: شهدای غواص از غربی‌ترین نقطه استان یعنی رامسر تا گلوگاه شرقی‌ترین شهرستان بر دستان مردم ولایت‌مدار مازندران تشییع و در چند شهر از استان به‌ خاک سپرده می‎شوند. آیین تشییع شهدا در حالی در تمامی شهرهای استان برگزار می‌شود که مقصد پایانی و محل تدفین آنان در شهرهای بهشهر، خلیل‌شهر، گنج‌افروز بابل، ساری، شیرگاه سوادکوه شمالی، سوادکوه، محمودآباد، عباس‌آباد، میاندورود و ایزدشهر است.

DSC 0088

قربانی حضور پرشور مردم مازندران را در استقبال و تشییع شهدا تاکیدی بر زنده نگه داشتن آرمان والای شهدا و امام شهدا دانست و گفت:30 غواص شهید همان جوانانی هستند که در عملیات کربلای چهار شرکت و جوانمردانه از نظام جمهوری اسلامی ایران دفاع کردند، اما در مقابل از سوی رژیم بعثی عراق در شلمچه در گودالی که از سوی دشمنان طراحی شده بود، زنده زنده دفن شدند. ملت ایران اسلامی رشادت‌ها و دلاورمردی‌‍‌های شهدا را هرگز فراموش نخواهند کرد و همیشه در تمامی عرصه‌های انقلاب جا پای شهدا خواهند گذاشت و از ارزش‌ها و آرمان‌های آن‌ها دفاع می‌کنند.

مشاور رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در این مراسم با توجه به اینکه رشادت‌‌‎های ایثارگران و شهدا رمز پایداری ما در کنار ولایت‎مداری بوده است، تصریح کرد: در جنگ تحمیلی 190 هزار شهید تقدیم انقلاب کردیم 

 

مشاور رئیس ستاد کل نیروهای مسلح در این مراسم با توجه به اینکه رشادت‌‌‎های ایثارگران و شهدا رمز پایداری ما در کنار ولایت‎مداری بوده است، تصریح کرد: در جنگ تحمیلی 190 هزار شهید تقدیم انقلاب کردیم.

قربانی با توجه به توفیقات کشور در عرصه دفاع مقدس گفت: در دفاع مقدس ما با دستان خالی در حال جان‌فشانی بودیم در حالی که دشمن با انواع سلاح‌های شیمیایی و دیگر سلاح‌ها مجهز بود.

وی با توجه به بازگشت شهدا بعد از 30 سال به کشور، اظهار کرد: شهدا بر گردن ما حق دارند و ما امیدواریم بتوانیم رسالت خود را به درستی انجام دهیم.

فرمانده لشگر 25 کربلای مازندران در دفاع مقدس با بیان اینکه امروز صدام و ژنرال‌ها و تانک‌های آنها دیگر وجود ندارد، بیان کرد: اکنون شاهد حضور داعش به صورت ناجوانمردانه در سرزمین‌های اسلامی هستیم، اما ملت ما همان‌گونه که در هشت سال دفاع مقدس و جریان‌های بعد از آن پیروز بودند، بر داعشی‌های بی‌خدا هم پیروز خواهند شد.

وی ادامه داد: رژیم آل سعود مرد میدان نیست و امروز هم مردم یمن بی‌دفاع را از کودک، پیر، زن و مرد با انواع سلاح مورد تهاجم قرار می‌دهد، اما این مردم اهل حق و حقانیت هستند و قدمی از حق و حقوق خود عقب نمی‌نشینند.

مشاور رئیس ستاد کل نیروهای مسلح با توجه به اینکه امروز باید بصیرت خود را افزایش دهیم، خاطرنشان کرد: باید برای این منظور یاد شهدا را به همراه داشته باشیم و در مسیر ولایت حرکت کنیم.

قربانی گفت: شهدا با همه پیمان بستند و ایثار و فداکاری شهدا را دریابیم. شهدای غواص خط‌شکن فاو بودند و همه این پیروزی‌های ما در دفاع مقدس عنایت خداوند بود.

DSC 0255

این یادگار دوران دفاع مقدس افزود عملیات کربلای پنج با۹۰درجه چرخش ۵ کیلومتر در بین سیم خاردار در رودخانه توانسیم فرمانده تیپ عراق و تعداد زیادی اسیر بگیریم و خودمان را تا نزدیکی‌های بصره برسانیم و پیروز میدان باشیم.

وی تصریح کرد: قطعنامه ۵۹۸ در۱۰کیلومتری فتح بصره نوشته شد سرلشگرقربانی بااشاره به اینکه فرماندهان واسرای عراقی آمار کشته شده در این عملیات رابیش از ۹۰۰هزارکشته واسیر عراقی اعلام کرده اند. بیش از ۱۶هزار تانک ونفربر دشمن منهدم شد و۹۰۰۰دستگاه از این تانکها را غنیمت گرفتیم.

قربانی با بیان اینکه ما با شهدا پیمان می‌بندیم وبصیرت مان را افزایش می دهیم خاطرنشان کرد: پس از بیست وهشت سال از شهادت این عزیزان، مردم تنکابن بصورت باشکوه درمراسم استقبال و تشییع شهدای غواص شرکت کردند و باید به تنکابنی‌ها و مردم غیور مازندرانی آفرین گفت.

درج در خبرگزاری آنا

درج در سایت دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن


برچسب‌ها: دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن
[ پنجشنبه ۱۵ مرداد۱۳۹۴ ] [ 17:56 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]
gh01

مراسم استقبال و تکریم از سی شهید غواص خط شکن مازندران 15 مرداد 1394 در شهرستان تنکابن برگزار می‌گردد.

شایان ذکر است این مراسم  ساعت 10 در شهر شیرود، ساعت 11 میدان امام خمینی(ره) تنکابن و ساعت 16 در نشتارود برگزار می‌گردد.

gh02


برچسب‌ها: دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن
[ چهارشنبه ۱۴ مرداد۱۳۹۴ ] [ 12:49 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

DSC 0035کارگاه اصول و مبانی تربیت فرزند در سالن کنفرانس ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن برگزار شد. در این کارگاه دکتر حبیب اله حلیمی جلودار عضو هیأت علمی دانشگاه مازندران و مدرس حوزه از سوی دفتر نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه آزاد اسلامی در مورد اصول و تربیت فرزند گفت: معنای تربیت یعنی مهیا بودن یا مهیا کردن اصول، مبانی و زمینه‌ها برای بار آمدن موجود مورد نظر و رشد استعدادهایش است.

DSC 0042

DSC 0048

وی کل پروسه تربیت را مقتضی موجود و موانع مفقود دانست و ادامه داد: آنچه برای رشد استعداد‌ها لازم است مهیا کنیم و آنچه مزاحم رشد استعداد‌ها است حذف کنیم. مانند بذر گیاه که خاک، نور و آب مقتضی وآفات از موانع آن است.

دکتر حلیمی به پدر‌ها و مادرها در زمینه تربیت فرزند اینگونه توصیه کرد: پدر و مادر فرداً فرد خوب باشند یعنی صبور، حلیم باشند و عصبانی نباشند همچنین ثبات داشته باشند یعنی قهر، فحش، کتک و دمدمی مزاج بودن را از زندگی خود حذف نمایند و دیگر خصوصیت در دسترس بودن برای فرزند است و این باعث می‌شود که فرزند سر سفره خانواده بزرگ شود.

DSC 0051

این کارگاه مورد استقبال استادان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن قرار گرفت.

درج در خبرگزاری آنا

سایت دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن


برچسب‌ها: دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن
[ چهارشنبه ۱۴ مرداد۱۳۹۴ ] [ 11:55 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

رئيس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن گفت:‌ دانشجویان به عنوان مدیران آینده کشور، در اردوهای جهادی با محرومیت روستاهای کشور، مشکلات مردم، وضعیت کشاورزان دامداران و مسائل و کمبودهای مدیریتی موجود آشنا می‌شوند که این موضوع یک اقدام مثبت در کادرسازی برای آینده محسوب می‌شود.

812222495 35605

 

812235965 11052

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، بسیج دانشجویی پایگاه شهید مفتح واحد تنکابن از یک تا 20 مرداد 94 برای کمک‌رسانی به مناطق محروم با همراهی دیگر بسیجیان دانشگاه‌های شهرستان در روستای یوج از منطقه کوهستانی سه‌هزار تنکابن اردویی برگزار می‌کند.

رئيس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن در بازدیدی از منطقه کوهستانی سه‌هزار تنکابن، عرصه‌های فرهنگی هنری، خدمات عمرانی و محرومیت‌زدایی، بهداشت و سلامت، آموزشی و مهارتی، کشاورزی و دامپروری، اشتغال‌زایی و اقتصاد مقاومتی را مهمترین فعالیت گروه‌های جهادی دانست و اظهار کرد: دانشجویان رشته پرستاری و عمران با همیاری دانشجویان رشته‌های مختلف واحد تنکابن مشغول تعمیر مدرسه روستای یوج و فعالیت‌‎هایی در زمینه بهداشت و درمان در منطقه مورد نظر هستند.

812237107 10547

دکتر محمود صمدی لرگانی با توجه به بیانات مقام معظم رهبری درباره اردوهای جهادی به دانشجویان شرکت‌کننده در اردو گفت: رهبر معظم انقلاب اردوهای جهادی را همطراز با جهاد سازندگی اوایل انقلاب دانسته و می‌فرمایند «یک روز نیازِ حرکت دفاعى در درون جامعه بود، یک روز نیازِ حرکت دفاعى در مرزهاى کشور بود، یک روز نیازِ به علم و دانش است، یک روز نیازِ به تحکیم عقاید و ایمان‌هاست، یک روز نیازِ به خدمتگزارى است. شما سفیران کار و تلاش خواهید شد. وقتى شما در یک محیطى حاضر می‌شوید، در کویر، در کوهستان، در نقاط دور از دسترس، در میان مردم محروم مشغول کار می‌شوید، جوانى که در آن‌جاست، از شما الهام می‌گیرد و شما می‌شوید سفیر تلاش و کار و خدمت و جهاد و مجاهدت».

 

812220222 34815

وی از تلاش‌های سرهنگ مرتضی فرجی فرمانده بسیج دانشجویی واحد تنکابن و دانشجویان شرکت‌کننده در این حرکت خداپسندانه قدردانی کرد و افزود: اردوهای جهادی موجب دلگرمی و امیدواری محرومین است و سبب می‌شود روستائیان بدانند که نظام آنها را فراموش نکرده است. برای دانشجویان نیز این نکته بسیار تاثیرگذار است چرا که با این اردوها دانشجویان تجربیاتی کسب می‌کنند که شاید حتی با سال‌ها تلاش در دانشگاه نتوانند به این تجربیات برسند. دانشجویان به عنوان مدیران آینده کشور، در اردوهای جهادی با محرومیت روستاهای کشور، مشکلات مردم، وضعیت کشاورزان دامداران و مسائل و کمبودهای مدیریتی موجود آشنا می‌شوند که این موضوع یک اقدام مثبت در کادرسازی برای آینده محسوب می‌شود.

درج در خبرگزاري آنا

درج در سايت واحد تنكابن


برچسب‌ها: دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن
[ چهارشنبه ۷ مرداد۱۳۹۴ ] [ 19:17 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

DSC 0037

 

حجت الاسلام عبدالملکی رئیس دفتر فرهنگ اسلامی واحد تنکابن و مدرس کارگاه تفسیر سوره مبارکه حدید که در طول ماه مبارک رمضان همزمان در تمامی واحد‌های دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور برگزار شد درباره نحوه برگزاری آزمون پایانی این کارگاه گفت: 150 نفر از استادان و کارکنان واحد تنکابن با گذراندن 18 جلسه تفسیر سوره مبارکه حدید در آزمون پایانی این کارگاه با 30 سوال تستی و 2 سوال تشریحی شرکت نمودند.

وی در خصوص تفاوت برگزاری آزمون امسال با سال‌های گذشته افزود: برخلاف دوره‌های پیشین که ثبت نام و آزمون به صورت اینترنتی و آنلاین صورت می‌گرفت این بار سوالات توسط مدرس مربوطه مطرح و کانون قرآن وعترت(ع) واحد، مسئولیت برگزاری امتحان را بر عهده داشت.

 

DSC 0033

گفتنی است: چهارمین دوره کارگاهی طرح قرآنی، رمضان بهار قرآن همه روزه بعد از اقامه نماز ظهر و عصر در مسجد امام رضا(ع) واحد تنکابن با حضور استادان، کارکنان و دانشجویان برگزار گردید.


برچسب‌ها: دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن
[ دوشنبه ۵ مرداد۱۳۹۴ ] [ 15:51 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

 

محفل انس با قرآن با حضور استادان حجت الاسلام محمدی و صفایی و همچنین دکتر محمود صمدی لرگانی رئیس، هیأت رئیسه، استادان، کارکنان و دانشجویان در مسجد امام‌رضا(ع) دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن برگزار شد. 

آياتي از سوره مبارکه واقعه و علق توسط قاری برجسته کشوری حجت الاسلام محمدی تلاوت گردید و همچنین استاد صفایی با قرائت آیاتی از سوره‌های غاشیه، شمس و حمد نواي ملكوتي قرآن را با صوت زیبای خود محفل روحاني دانشجويان ودانشگاهيان را عطرآگین نمود.

در پایان این مراسم مسابقه ‌ قرآنی برگزار و به برندگان جوایزی اهداء شد، سپس نماز ظهر و عصر به امامت حجت الاسلام عبدالملکی رئیس دفتر فرهنگ اسلامی واحد تنکابن اقامه گردید.

 

DSC 0419

 

 

 

 

DSC 0456

درج در خبرگزاری آنا


برچسب‌ها: دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن
[ یکشنبه ۲۱ تیر۱۳۹۴ ] [ 8:7 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]
213

دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن دوشادوش مردم همیشه در صحنه شهرستان تنکابن با مردم غیور فلسطین اشغالی هم‌نوا شدند و شعار مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل سر دادند و به جهانیان ثابت کردند که قدس متعلق به یک گروه یا جمعیت خاص نیست و به همه آزادی خواهان جهان تعلق دارد.

دکتر محمود صمدی لرگانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن در حاشیه راهپیمایی روز قدس اظهار کرد: قطعا روز قدس امسال تفاوتهای زیادی با سالهای قبل دارد چرا که این حمایت علاوه بر مردم مظلوم فلسطین شامل مرم سوریه و یمن و... نیز می‌شود ما شاهد جنگ نیابتی امریکایی- اسرائیلی از سوی رژیم سعودی هستیم که در یمن هزاران نفر را به خاک و خون کشیدند.

وی افزود: دانشگاهیان واحد تنکابن با اظهار همدردی و وفاداری به ملتی که برای آزادی خود تلاش می‌کند آرزوی پیروزی و سربلندی دارد.

درج در خبرگزاری آنا


برچسب‌ها: دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن
[ جمعه ۱۹ تیر۱۳۹۴ ] [ 8:6 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

 

دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن از لحاظ جغرافیائی در کنار ساحل زیبای دریای خزر و نیز در کنار جاده اصلی قرار دارد.

مسجد امام رضا(ع) واحد تنکابن با اسکلت بتنی و دیوار‌های سفال و مساحت 900 مترمربع و گنجایش 500 نفر در دو طبقه در سال 1389 احداث و در سال 90 به بهره‌برداری رسید.

فضاهای کاربردی مسجد شامل اتاق مسئول نمازخانه، انبار وسایل، آبدارخانه، دفتر امام جماعت، کفش کن، نمازخانه، موتورخانه، انباری، وضوخانه آقایان، وضوخانه خانم‌ها و سرویس‌های بهداشتی را شامل می‌شود که با تلفیق معماری مدرن با نشانه‌های اسلامی و درخشندگی گنبد بزرگ فیروزه‌ای در کنار دو گلدسته به مدخل ورودی شهر زیبایی خاص بخشیده است.

فضای داخلی مسجد از سنگ و بخشی از آن با کتیبه‌هایی از جنس کاشی اصفهان و منقوش به آیات کلام الله مجید است و دو کتیبه بزرگ با نوشته طریقه خواندن نماز غفیله و دعای فرج امام زمان(عج) در دو طرف محراب قرار دارد. درون محراب با نام دوازده امام معصوم مزین شده است.

طبقه بالا که مخصوص بانوان نمازگزار است با پنجره‌های بزرگ که با گره چینی از جنس چوب پوشانده شده به فضای پایین متصل شده است.

نگاه عمیق دانشگاه آزاد اسلامی به فعالیت‌های علمی و پژوهشی در کنار مباحث فرهنگی و دینی توفیقات علمی و عملی را در پی خواهد داشت. تدفین دو شهید والامقام جاویدالاثر خوشنام، برگزاری محفل‌های انس با قرآن با دعوت از قاریان برجسته کشوری، پذیرش مدعوین دانشگاهی و غیردانشگاهی در اعیاد و دیگر مراسم‌ مذهبی داخل و خارج دانشگاه و بسیاری از فعالیت‌های فرهنگی واحد تنکابن که در مسجد امام رضا(ع) انجام می‌گیرد، گواه بر این امر است.

درج در خبرگزاری آنا


برچسب‌ها: دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن
[ چهارشنبه ۱۷ تیر۱۳۹۴ ] [ 8:4 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

دکتر محمود صمدی لرگانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن از تشکیل کمیته گسترش رشته‌ها در واحد تنکابن خبر داد و گفت: این کمیته سعی بر آن دارد تا رشته‌های اخذ شده در سال 93 را تثبیت کند و هدف خود را جذب دانشجو قرار داده است.

ایشان درباره گسترش رشته‌های پزشکی اذعان داشت: ایجاد گرایش‌های بین رشته‌ای پزشکی وغیر پزشکی، همچنین فراهم نمودن بستر مناسب برای خدمات آموزشی در راستای ارتقاء کیفیت آموزشی باعث جذب بیشتر داوطلبان می‌گردد.

رئیس واحد تنکابن افزودن رشته‌های مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و دکتری را با در نظر گرفتن رشته‌های فعال در موسسات دیگر مخصوصا آموزشکده سما دانست و گفت: داوطلبان بومی و خانواده‌های محترمشان باید این آرامش فکری را داشته باشند که امکان ادامه تحصیل و تحصیلات تکمیلی در شهر خود را دارند .

وی با اشاره به امکانات آزمایشگاهی و کارگاهی موجود در واحد تنکابن افزود: واحد تنکابن باید با تبلیغاتی گسترده نسبت به معرفی امکانات آزمایشگاهی و کارگاهی خود اقدام نماید.


برچسب‌ها: دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن
[ سه شنبه ۱۶ تیر۱۳۹۴ ] [ 8:3 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]
DSC00237

رئیس واحد تنکابن از ایجاد دفتر مرکزی ستاد شاهد دانشگاه‌های شهرستان تنکابن در واحد خبر داد.

دکتر محمود صمدی لرگانی در نشستی با احمد اولیائی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان تنکابن در خصوص مسائل مربوط به دانشجویان شاهد و ایثارگر در خصوص تشکیل کلاس‌های تقویت بنیه علمی دانشجویان، استاد مشاور تحصیلی و برگزاری اردوی فرهنگی در راستای تکریم وحمایت از دانشجویان تحت پوشش بنیاد شهید وامور ایثارگران به تبادل نظر پرداختند.

درج در خبرگزاری آنا


برچسب‌ها: دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن
[ سه شنبه ۱۶ تیر۱۳۹۴ ] [ 8:3 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

سما تنکابن

 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن از راه‌اندازی هنرستان فنی حرفه‌ای با هدف تربیت دانش‌آموزان و دانشجویان بامهارت خبر داد و گفت: تجهیز هرچه بهتر مدارس سبب ارتقاء سطح مهارت دانش‌آموزان می‌شود و این امر باعث ورود افراد متخصص در دانشگاه‌ها می‌‌شود.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، دکتر محمود صمدی لرگانی اظهار کرد: هنرستان فنی حرفه‌ای سما دارای 2500متر مربع زیر بنا در زمینی به مساحت 5000 متر مربع با ظرفیت 350دانش آموز پسر در مقطع متوسطه دوم آماده به کار شده است.

وی در رابطه با امکان همکاری با دیگر ارگان‌ها گفت: این واحد آمادگی انعقاد تفاهم‌نامه درمورد استفاده دیگر مدارس، شرکت‌ها و ارگان‌ها از امکانات آزمایشگاهی ارگان‌ها از امکانات آزمایشگاهی به ویژه آزمایشگاه خاک و مقاومت مصالح را دارد.

معاون آموزشکده سما دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن هم در جلسه‌ افتتاحیه با حضور هیئت رئیسه واحد تنکابن، معاونان و مدیران آموزشکده سما، معاون مدیر کل و رئیس آموزش پرورش تنکابن، اعضاء شورای اسلامی شهر، مدیران دبیرستان‌ها و هنرستان‌های فنی حرفه‌ای شهرستان تنکابن درباره استفاده و بهره‌مندی از امکانات و پتانسیل‌های علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن در پرورش دانش آموزان متخصص در عرصه‌های فنی مهندسی خبر داد.

دکتر ابوالقاسم آذرکیش افزود: این هنرستان مجهز به 17 کارگاه در زمینه‌های نقشه‌ کشی و نقشه‌برداری، سیم پیچی، مدار فرمان، plc و کاربردهای آن، تاسیسات الکتریکی ساختمان، هیدرولیک و پنوماتیک، انتقال قدرت معمولی و اتوماتیک، مبدل قدرت معمولی و اتوماتیک، تاسیسات برقی خودرو، نقص‌یابی خودرو، شاسی و بدنه خودرو، بتن و مقاومت مصالح، عمومی برق و آزمایشگاه‌های ماشین‌های الکتریکی، فیزیک حرارت، فیزیک الکتریسیته، فیزیک مکانیک و خاک است.

حاضرین در جلسه پس از اتمام مراسم، از کارگاه های تخصصی بازدید به عمل آوردند.

DSC 0182

 

درج در خبرگزاری آنا


برچسب‌ها: دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن
[ چهارشنبه ۱۰ تیر۱۳۹۴ ] [ 8:1 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

DSC 0221

رئیس، معاونان، استادان و کارکنان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن با حضور در مراسم گرامیداشت سالروز شهادت دکتر بهشتی و 72 تن از یاران با وفای امام خمینی(ره) در مسجد ولی‌عصر(عج) شهرستان تنکابن تجدید میثاقی با امام(ره)، مقام معظم رهبری و شهدای گرانقدر ایران اسلامی داشتند.

 

مراسم شهدای هفت تیر

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، در این مراسم که با حضور حجت الاسلام سید داود شاهچراغی نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان تنکابن، دکتر شمس الدین شریعت نژاد نماینده مردم تنکابن، رامسر، عباس آباد در مجلس شورای اسلامی، دکتر سید ابراهیم هاشمی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان تنکابن، رستمی رئیس دادگستری تنکابن، دکتر محمود صمدی لرگانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن، سعدی پور معاون مدیر کل و رئیس آموزش و پرورش شهرستان تنکابن و همچنین فرماندهان انتظامی و نظامی و دیگر مسئولان ادارات، نهاد‌های شهرستان تنکابن در کنار آحاد مردم شهید پرور به سوگ نشستند.

در آغاز جلسه رستمی رئیس دادگستری شهرستان تنکابن به مناسبت هفته قوه قضائیه گزارشی از عملکرد یک‌ساله‌ ارائه کرد و سپس سخنران مراسم حجت الاسلام سید داود شاهچراغی نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان تنکابن پیرامون مظلومیت دکتر بهشتی در زمان حیات و بعد از آن پرداخت.

ستاد برگزاری این مراسم متشکل از نمایندگان ادارات و نهادها و دانشگاه‌های سطح شهرستان ساخت و پخش کلیپ ویژه این مراسم را بر عهده روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن گذاشتند که با استقبال حاضران مواجه شد.

خبرگزاری آنا


برچسب‌ها: دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن
[ یکشنبه ۷ تیر۱۳۹۴ ] [ 8:0 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

در نخستین جلسه انتخاب روسای شوراهای تخصصی؛

روسای سه شورای تخصصی دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران انتخاب شدند

ر
 

در راستای اجرای طرح تجمیع 2 و ایجاد ساختار استانی دانشگاه آزاد اسلامی، نخستین جلسه انتخابات روسای شوراهای تخصصی آموزش و تحصیلات تکمیلی، اداری و مالی، دانشجویی، فرهنگی و ورزشی در واحد مرکز دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، دکتر کیومرث نیازآذری در این جلسه گفت: این نخستین جلسه استانی است که در ماه مبارک رمضان برگزار می‌شود و یقین دارم سرآغاز مبارکی برای دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران است.

دبیر هیات امنای دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران، حجت‌الاسلام دکتر حسن قلی‌پور رئیس واحد بابل را یکی از بنیانگذاران دانشگاه آزاد اسلامی از روزهای نخستین در استان عنوان کرد و افزود: خدمات وی از بدو تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی ارزشمند و قابل تقدیر است.

در ادامه این جلسه انتخابات روسای سه شورا انجام شد که در پایان رای‌گیری دکتر عین‌الله مظلومی معاون آموزشی واحد ساری به عنوان رئیس شورای آموزشی و تحصیلات تکمیلی استان، دکتر محمود صمدی رئیس واحد تنکابن به عنوان رئیس شورای اداری و مالی و دکتر محمدباقر پاشا معاون دانشجویی واحد چالوس به عنوان رئیس شورای دانشجویی، فرهنگی و ورزشی استان با اکثریت آرا انتخاب شدند.

این جلسه با حضور روسای واحدهای بابل، تنکابن و معاونان مربوطه واحدهای استان برگزار شد.


برچسب‌ها: دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن
[ چهارشنبه ۳ تیر۱۳۹۴ ] [ 7:57 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]
DR SAMADI-DR SALEHI2

دکتر محمود صمدی لرگانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن طی پیامی انتصاب دکتر صالحی به عنوان رئیس دبیرخانه هیأت امناء دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران را به ایشان تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است.

 

بسمه تعالی

با سلام و احترام

ضمن قبولی طاعات و عبادات جنابعالی از درگاه حق تعالی، بدینوسیله انتصاب شایسته حضرتعالی به عنوان رئیس دبیرخانه هیأت امناء دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران که نشان از تعهد، تخصص، درایت و مدیریت مدبرانه‌تان می‌باشد تبریک و تهنیت عرض نموده و آرزوی توفیق روزافزون شما را از خداوند منان مسألت می‌نمایم.

دکتر محمود صمدی لرگانی

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن


برچسب‌ها: دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن
[ دوشنبه ۱ تیر۱۳۹۴ ] [ 10:11 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]
 بابک صادقی گرمارودی

عضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن گفت: فیتوشیمیایی زمینه ساز کاربرد نانو ذرات در علوم بین رشته‌ای همانند فیتوشیمی، علوم پزشکی و داروسازی است.

بابک صادقی گرمارودی در گفت‌وگو با خبرنگار آنا، طرح پایداری نانو ذرات طلا از سوی عصاره گیاه استویا را تشریح کرد و گفت: قسمت اول (۴۰درصد) کار مربوط به پایان نامه کار‌شناسی ارشد محبوبه محمدزاده فارغ التحصیل رشته فیتوشیمی (کار‌شناسی ارشد) از واحد تنکابن به راهنمایی اینجانب و مشاوره دکتر بابک باباخانی، دکتری رشته زیست‌شناسی و عضو هیئت علمی واحد تنکابن است و در ادامه برای تکمیل در قالب یک طرح تحقیقاتی در واحد تنکابن مورد تحقیق قرار گرفت.

عضو هیئت علمی رشته شیمی معدنی واحد تنکابن، مراحل اصلی تحقیق را برداشت گیاه، خشک کردن گیاه، عصاره‌گیری، سنتز نانو ذرات طلا با کمک عصاره گیاه، شناسایی نانو ذرات سنتز شده، بررسی میزان پایداری و خاصیت ضد میکروبی نانو ذرات طلا سنتز شده برشمرد و افزود: گیاه مورد نظر در تابستان سال ۱۳۹۲ ازشمال کشور تهیه و جمع آوری شد و سپس از سوی کار‌شناس مربوطه در آزمایشگاه هر باریوم شناسایی و جنس و گونه آن‌ تایید شد. بخش‌های گیاه در سایه و در مجاورت هوا خشک وسپس پودر شدند و برای تهیه عصاره استفاده شد.

از آنجایی‌که خاصیت میکروب کشی نانو ذرات طلا به خوبی اثبات شده است، از این ماده می‌توان در صنایع شوینده، صنایع بسته بندی و... استفاده کرد
 
 

مدیر مرکز رشد و مدیر مسئول مجله نانو (IJND) دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن اظهار کرد: عصاره برگ گیاه استویا برای کاهش نمک طلا (AuCl۴-) به طلا فلزی در ابعاد نانو به کار می‌رود (Au۳+ Au۰). ۳۰ گرم از گیاهان بریده شده و شسته شده در یک ارلن مایر ۵۰۰ میلی لیتر، همراه با ۱۰۰ میلی لیتر آب تقطیر شده، تهیه می‌شود و سپس محلول به مدت ۵ دقیقه جوشانده و عصاره با استفاده از کاغذ صافی صاف و در دمای ۴ درجه سانتی گراد قرار داده شده و برای آزمایشات بیشتر مورد استفاده قرار می‌گیرد. سپس طیف آن از سوی UV_VIS مشخص خواهد شد. ریخت‌شناسی و اندازه نانو ذرات از سوی TEM و FE_SEM مشخص خواهد شد. مشخصات ساختار نانو ذرات طلا از سوی پراش اشعه ایکس (XRD) مورد مطالعه قرار می گیرد. در پایان این طرح تحقیقاتی، تستهای متفاوت زیستی برای بررسی خاصیت آنتی باکتریال آن به عمل آمد.

صادقی گرمارودی در مورد کاربرد این طرح در صنایعی دیگر گفت: از آنجایی‌که خاصیت میکروب کشی نانو ذرات طلا به خوبی اثبات شده است، از این ماده می‌توان در صنایع شوینده، صنایع بسته بندی و... استفاده کرد.

وی با توجه به اینکه کمک به حفظ محیط زیست و جلوگیری از آلودگی زیست محیطی از اهداف این طرح پژوهشی است ادامه داد: عدم استفاده ازروش شیمیایی در سنتز نانو ذرات طلا و کمک به حفظ محیط زیست برای اهداف شیمی سبز است و می‌توان در راستای این طرح پژوهشی به میزان پایداری و اثر نانو ذرات طلای سنتز شده، برروی باکتری های بیشتر و همچنبن با بررسی اثر تغییر غلظت و میزان تغییرات PH شکل نانو ذرات را مورد تحقیق قرار دهیم.

عضو هیئت علمی واحد تنکابن کاهش هزینه، افزایش سرعت، کاهش قیمت، کاهش آلودگی، کاهش اثرات جانبی را تاثیر اجرای این طرح دانست و گفت: تاثیر عصاره گیاه استویا بر روی سنتز نانوذرات طلا به عنوان یک کاهنده و کمک به شیمی سبز با استفاده از عصاره گیاهی به عنوان کاهنده (احیا کننده) به جای کاهنده‌های شیمیایی از نتایج این پروژه تحقیقاتی است.

کاهش هزینه، افزایش سرعت، کاهش قیمت، کاهش آلودگی و کاهش اثرات جانبی تاثیر اجرای این طرح است
 
 

مدیر مرکز رشد واحد تنکابن در رابطه با ویژگی های نوآورانه این کار در مقایسه با کارهای گذشته و یا مطالعات مشابه تشریح کرد: روشهای فیتوشیمیایی راهکارهای جدیدی را برای کنترل همزمان اندازه و شکل ذرات درکنار سنتز سریع و ارزان آن، فراهم کرده است. نانوذرات طلا پایدار شده با عصاره گیاهی (گیاه استویا)، بیش از نانو ذرات پوشیده شده با پایدارکننده‌های شیمیایی (پلیمر‌ها)، می‌توانند از سوی سلول‌ها جذب ‌شوند.

وی یادآور شد:‌ البته باور محققان بر این است که نانوذرات پایدار شده از سوی عصاره گیاهی حاوی پروتئین‌ها و فیبرهای‌ متنوعی روی سطحشان هستند. در این حالت احتمال ورود به سلول‌ها از طریق گیرنده‌های چندگانه پروتئین‌ در مقایسه با گیرندهای دوگانه پروتئین و پلیمرشیمیایی، بیشتر است. بر طبق یافته‌های محققان، این نتایج آن‌ها را قادر می‌سازد تا انتقال پروتئین، دارو‌ها و الیگونوکلئوتید‌ها به سلول‌ها را با تغییر شکل و اندازه نانوذرات متصل به آن‌ها، تنظیم کنند.

بابک صادقی مدیر مسئول مجله نانو، مکانیسمی که با استفاده از فناوری نانو در این طرح به آن دست یافت را اینگونه توضیح داد: در یک جمع بندی ساده می‌توان بیان کرد که، روش‌های فیتوشیمیایی می‌توانند جایگزین مناسبی برای روش‌های کاهش شیمیایی باشند و باعث گسترش زمینه‌های کاربردی نانو ذرات در علوم بین رشته‌ای همانند فیتوشیمی و علوم پزشکی، داروسازی و... شود. با استفاده از عصاره گیاهی (به عنوان عامل کاهنده و پایدار کننده)، و با توجه به زیست سازگار بودن آن و همچنین ساده بودن روش، امکان بیوسنتز سریع نانو ذرات طلا با اندازه‌های مختلف فراهم شد. از آنجایی که عصاره‌های گیاهی خاصیت کاهندگی بسیار خوبی دارند، روشهای فیتوشیمیایی راهکارهای جدیدی را برای کنترل همزمان اندازه و شکل فراهم کرده است.

در پایان صادقی از حمایت های دکتر واشقانی معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی، زحمات و همکاری‌های ریاست و معاون پژوهش و فناوری دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن و حمایت های همه جانبه ستاد فناوری نانو تشکر کرد.

 سايت معاونت علمي و فناوري رياست جمهوري

خبرگزاري آنا(واحدهاي دانشگاهي)

خبرگزاري آنا(علم و فناوري-پژوهش هاي دانشگاهي)

خبرگزاري دانشجويان ايران(ايسنا)

خبرگزاري ايرنا

 خبرگزاري مهر

Journal of Photochemistry and Photobiology B: Biology


برچسب‌ها: دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن
[ دوشنبه ۱ تیر۱۳۹۴ ] [ 10:6 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

wd

دکتر محمود صمدی لرگانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن از حضور ارزیابان ارشد وزارت بهداشت و درمان و تیم اعتبار بخشی و ارزیابی دانشکده علوم پزشکی مازندران خبر داد و گفت: سلامت یکی ازمهمترین نیازهای مردم است که خوشبختانه نقش آن در جامعه پررنگ و قابل رویت می‌باشد و به عنوان یکی از اولویت‌های اصلی، در دستور کاردولت قرار گرفته است.

 

 

qwdqwdq

دکتر علی نیک کار رئیس بیمارستان احمدنژاد کتالم وابسته به واحد تنکابن در خصوص این بازدید بیان کرد: گروه ارزیابی وزارت بهداشت و درمان و تیم اعتبار بخشی و ارزیابی دانشکده علوم پزشکی مازندران، با حضور دکتر پویا معاون علوم پزشکی واحد تنکابن از بخش‌های اورژانس، زنان و زایمان، جراحی، اطفال، داخلی، رادیولوژی، و آزمایشگاه بازدید به عمل آوردند، که در آینده نزدیک، پس از بررسی‌های لازم، درجه اعتبار بخشی بیمارستان اعلام می گردد

 

qwdd

سایت علوم پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی


برچسب‌ها: دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن
[ دوشنبه ۱ تیر۱۳۹۴ ] [ 10:5 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]
DSC 0042

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن در همایش بزرگ مسئولین روابط عمومی ادارات شهرستان تنکابن با حضور معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری و رئیس شورای اسلامی شهرستان به عنوان روابط عمومی برتر سطح شهرستان انتخاب شد.

فرمانداری ویژه شهرستان تنکابن از روابط عمومی‌های دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن، شهرداری تنکابن، شهرداری خرم‌آباد، شهرداری شیرود، شهرداری نشتا، جهاد کشاورزی و آموزش و پرورش به عنوان روابط عمومی‌های برتر معرفی نمود.

گفتنی است در این همایش از امیر ارسلان صوفی مفیدی، مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن با اهدا لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد.

در این جلسه معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری با اشاره به نقش و جایگاه روابط عمومی آن را از مبانی توسعه‌یافتگی یک سازمان دانست و افزود: عدم توجه به روابط عمومی یعنی عدم احترام به پاسخگویی و روابط عمومی را پل ارتباطی بین سازمان و مخاطبین بیرون از سازمان قلمداد نمود که با برقراری ارتباط و تبادل اخبار و دریافت نقطه نظرات مردم و با تجزیه و تحلیل آنها موجب رشد و توسعه سازمان و افزایش میزان رضایت مندی مردم می گردد. در ادامه مهندس گلیج رئیس شورای اسلامی شهرستان تنکابن با اشاره به نقش و اهمیت جایگاه روابط عمومی آن را هنر هشتم دانست و بر تقویت جایگاه روابط عمومی‌ها در ادارات تاکید نمود.

 

درج در خبرگزاری آنا


برچسب‌ها: دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن
[ دوشنبه ۱ تیر۱۳۹۴ ] [ 10:3 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]
DSC 0161

در همایش مدیران حراست دانشگاه آزاد اسلامی با حضور وزیر اطلاعات، از ایرج سمائی مدیر حراست دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن به‌عنوان مدیر حراست برتر در دانشگاه ازاد اسلامی تقدیر بعمل آمد.

حضور وزیر اطلاعات و هیأت همراه، دکتر میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی، مدیران ارشد حراست کل کشور و مدیر کل مرکز حراست دانشگاه آزاد اسلامی نشانگر اهمیت موضوع بوده و سنگینی مسئولیت مدیران حراست واحدهای سراسر کشور را مضاعف می‌کند.

در این همایش با حضور بیش از 400 مدیر حراست واحدها، مراکز و آموزشکده‌های سمای دانشگاه آزاد اسلامی،14 نفر به عنوان مدیر حراست برتر، لوح تقدیر را از مسئولین حراست کشور و دکتر میرزاده رئیس دانشگاه آزاد اسلامی دریافت کردند.

درج در خبرگزاری آنا


برچسب‌ها: دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن
[ دوشنبه ۱ تیر۱۳۹۴ ] [ 7:54 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]
DSC 0150

به مناسبت فرارسیدن ماه مبارک رمضان ماه نزول قرآن چهارمین دوره کارگاهی طرح قرآنی با عنوان رمضان بهار قرآن با تفسیر سوره مبارکه حدید بر اساس دستور العمل در ایام ماه رمضان در واحد تنکابن برگزار می‌گردد.

حجت الاسلام عبدالملکی رئیس دفتر فرهنگ اسلامی واحد تنکابن و مدرس این کارگاه ضمن تشریح چگونگی شرکت داوطلبین (استادان و کارکنان) در این کارگاه و نحوه برگزاری آزمون در پایان ماه رمضان اظهار داشت: برخلاف دوره های پیش ثبت نام از طریق سایت تسنیم انجام نمی گیرد، علاقه‌مندان میتوانند با مراجعه به کانون قرآن عترت(ع) واحد ثبت نام نمایند و سوالات آزمون نیز توسط مدرس مطرح می‌گردد.

حجت الاسلام عبدالملکی در جلسه اول این کارگاه علت نامگذاری این سوره مبارکه به حدید و فرق بین تسبیح و حمد را تشریح نمود و بیان داشت: حمد شکرگزاری و ستایش خداوند از جهت صفات ثبوتیه خداوند است و تسبیح پاک و منزه دانستن خداوند، از صفات سلبیه خداوند است.

صفاتی که خداوند را از آن منزه می دانیم، مانند جهل، نیاز، ظلم و...

گفتنی است چهارمین دوره کارگاهی طرح قرآنی، رمضان بهار قرآن همه روزه بعد از اقامه نماز ظهر و عصر در مسجد امام رضا(ع) واحد تنکابن با حضور استادان، کارکنان و دانشجویان برگزار می‌گردد.

 DSC 0096

خبرگزاری آنا


برچسب‌ها: دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن
[ دوشنبه ۱ تیر۱۳۹۴ ] [ 7:53 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]
DSC 0107

علی خلخالی معاون آموزشی و مدیر گروه دکترای مدیریت آموزشی واحد تنکابن با ابلاغ مدیرکل دفتر تکنولوژی آموزشی وزارت آموزش و پرورش به عنوان عضو شورای برنامه ریزی و کارشناسی و هیات تحریریه فصلنامه رشد آموزش مدیریت مدرسه منصوب شد.

گفتنی است این فصلنامه تخصصی‌ترین نشریه در قلمرو مدیریت مدرسه در سطح ملّی می‌باشد.

درج در خبرگزاری آنا


برچسب‌ها: دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن
[ دوشنبه ۱ تیر۱۳۹۴ ] [ 7:48 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]
ر

معاون بین الملل اتحادیه جهانی اساتید مسلمان در واحد تنکابن گفت: پخش اخبار و تصاویر مربوط به عملکردهای وحشیانه داعش از چند ماه قبل از ورود آنان به خاک عراق و ایجاد رعب و وحشت در دل مردم و مسئولان آن کشور از طریق شبکه‌های اجتماعی، باعث شد آنها بدون هیچ مانعی تا ۷۰۰ کیلومتر در خاک این کشور پیشروی کنند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا، حجت الاسلام عباس نصیری فرد، در نشست بصیرتی با مسئولان شهری و دانشگاهیان سطح شهرستان تنکابن به تشریح نقش تاثیرگذار ایران در مقابله با جریانات تکفیری با تکیه بر مباحث داعش و تحولات یمن پرداخت.

معاون بین الملل اتحادیه جهانی اساتید مسلمان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن داعش را از نظر ساختار و محتوی مورد بررسی قرار داد و افزود: ساختار داعش را جمعیت حدود ۵۰ هزار نفری متشکل از جوانان۲۰الی ۴۰ سال تشکیل می‌دهند.

وی با توجه به کتاب جریان‌شناسی فکری سلفی تکفیری‌ها با نگاه به داعش گفت: برای نگارش این کتاب سفرهایی به سوریه و عراق داشتم تا بتوانم چرایی به وجود آمدن داعش را از نزدیک مورد تجزیه و تحلیل قرار دهم.

نصیری فرد درباره نشست کشورهای آمریکا، عربستان، قطر و ترکیه که در کشور ترکیه برگزار شد، افزود: با ورود داعش به لیبی و خطر ورود داعش به اروپا، غرب احساس خطر کرده و اوباما در نامه‌ای به مقام معظم رهبری خواستار این شد که با همکاری ایران داعش را در عراق و سوریه از بین ببرند که جمهوری اسلامی ایران این همکاری را نپذیرفت.

اگر یمن قصد حمله به عربستان را داشت آیا ارتش عربستان که ۲۰ هزار آن را پاکستانی ۳۰ هزار از کشورهای بنگلادش، سریلانکا، کشورهای شرق آسیا و ۵۰ هزار نفر عربستانی هستند می‌توانست جلوی آن‌ها را بگیرد
 
 

وی نقش رسانه و فضاهای مجازی را در گسترش داعش این گونه تشریح کرد: پخش اخبار و تصاویر مربوط به عملکردهای وحشیانه داعش از چند ماه قبل از ورود آنان به خاک عراق و ایجاد رعب و وحشت در دل مردم و مسئولان آن کشور از طریق شبکه‌های اجتماعی باعث شد که بدون هیچ مانعی تا ۷۰۰ کیلومتر در خاک این کشور پیشروی کنند و اگر رشادت‌های سردار سلیمانی نبود اثری از شهرهای مقدس عراق باقی نمی‌ماند.

معاون بین الملل اتحادیه جهانی اساتید مسلمان در دانشگاه آزاد واحد تنکابن، آمریکا و ایران را دو قدرت اصلی در خاورمیانه دانست و گفت: در منطقه آمریکا دولت‌ها را در دست دارد و ایران ملت‌ها را و به همین خاطر است که آمریکا در مقابله با ایران در جنوب لبنان، سوریه، عراق، یمن کاری از پیش نمی‌برد.

وی در مورد تحولات یمن ادامه داد: اگر یمن قصد حمله به عربستان را داشت آیا ارتش عربستان که ۲۰ هزار آن را پاکستانی ۳۰ هزار از کشورهای بنگلادش، سریلانکا، کشورهای شرق آسیا و ۵۰ هزار نفر عربستانی هستند می‌توانست جلوی آن‌ها را بگیرد؟

نصیری فرد با توجه به توصیه مقام معظم رهبری به یمنی‌ها، گفت: مقام معظم رهبری توصیه فرمودند استراتژی صبر را پیشه کنند و این تدبیر باعث شد تا نقشه‌های شوم آمریکا در بدنام کردن انصارالله بر آب شد. یمنی‌ها خواستار برگزاری انتخابات آزاد هستند و در مقابل عربستان با هواپیماهای اسرائیلی به یمن حمله‌ور شدند.

وی بار دیگر به بیانات مقام معظم رهبری درباره روی برگرداندن جوامع از تمدن غرب گفت: انسان تحت تاثیر تمدن غرب همانند انسانی است که در کویر به دنبال آب زلال می‌گردد و چون پیدا نمی‌کند هر آب لجنی را سر می‌کشد. مقام معظم رهبری فرمودند تمدن نوین اسلامی را بسازید چون بشریت در حال بازگشت است.

آمریکا و اسرائیل ابتدا خواهان از بین بردن اسلام بودند و حالا با ایجاد طبقه‌بندی بین کشورهای اسلامی، تکیه به مباحث شیعه و سنی، جریان‌های فکری افراطی مانند داعش خواستار این هستند که جلوی الگو شدن اسلام را بگیرند
 
 

وی مشکل اساسی در غرب را، نداشتن پاسخ مناسب به نیازهای انسان دانست و افزود: غرب از عقل خود بنیان استفاده می‌کند که در حوزه معنوی و مادی نمی‌تواند پاسخگو باشد. غرب به نیازهای بشر چگونه پاسخ داد. بخشی را کاملا خارج کرده و به آن نپرداخته چون برای آن دستورالعملی ندارد و آن نیازهای معنوی انسان است مانند رابطه انسان با خدا، ایمان به غیب، حیات پس از مرگ و...

نصیری فرد در بحث پاسخگویی غرب به مسائلی نظیر حیا و عفت گفت: بخشی را پاسخ می‌دهند و بخش دیگر را بدون پاسخ‌‌ رها می‌کنند و در بخشی پاسخ اشتباه می‌دهند و قسمتی را پاسخ افراطی می‌دهند.

وی افزود: آمریکا و اسرائیل ابتدا خواهان از بین بردن اسلام بودند و حالا با ایجاد طبقه‌بندی بین کشورهای اسلامی، تکیه به مباحث شیعه و سنی، جریان‌های فکری افراطی مانند داعش خواستار این هستند که جلوی الگو شدن اسلام را بگیرند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن نیز، برگزاری این جلسات را برای قشر فرهیخته جامعه لازم دانست و گفت: اهمیت و شناخت وضعیت موجود منطقه برای جامعه دانشگاهی بسیار مهم و حیاتی است و نباید فقط معطوف به تحقیقات کتابخانه‌ای و یا ترجمه مقالات باشد. این جلسات به افزایش بصیرت و آگاهی مردم به ویژه جامعه علمی و دانشگاهی کمک می‌کند و جزء وظایف ذاتی و اخلاقی ما است.

دکتر محمود صمدی لرگانی ریشه گروه‌های تکفیری را در قبل از اسلام جستجو کرد و افزود: تکفیری‌ها با اشاعه وحشی‌گری و رفتارهای فجیع غیر انسانی سعی در تضعیف دین اسلام دارند در صورتی که کارهای آن‌ها با هیچ یک از موازین اسلامی سازگاری ندارد.

 

درج در سایت واحد تنکابن

درج در خبرگزاری آنا

 

 


برچسب‌ها: دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن
[ چهارشنبه ۹ اردیبهشت۱۳۹۴ ] [ 8:47 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]
 


در مسابقات پرورش اندام باشگاهای استان مازندران که به مناسبت دهه مبارک فجر در تاریخ 92/11/25 در شهرستان بابل برگزار گردید. تیم دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن در قسمت پرورش اندام مقام قهرمانی را از آن خود کرد. همچنین این تیم توانست در قسمت بادی کلاسیک به مقام سوم دست یابد. لازم به ذکر است که اعضاء تیم کسب این موفقیت را، مرهون حمایتهای مادی و معنوی دکتر محمود صمدی لرگانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن اعلام نمودند.

;}

برچسب‌ها: دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن
[ سه شنبه ۲۹ بهمن۱۳۹۲ ] [ 15:57 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

 

 

اعضای هیأت رئیسه، اساتید ، کارکنان و جمعی از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن با حضور پرشور خود در راهپیمایی 22 بهمن، بار دیگر با آرمان‌های امام راحل، مقام معظم رهبری و انقلاب اسلامی بیعت نمودند.

 ایستگاه صلواتی واحد تنکابن در میدان امام خمینی(ره)، محل تجمع راهپیمایان در فضای سرد و برفی، ابتکاری چشمگیر و به یاد ماندنی شد. در این راستا دانشجویان و کارکنان از مردم همیشه  در صحنه تنکابن با چای و شکلات و شیرینی پذیرایی کردند.

شایان ذکر است واحد تنکابن پس از امداد رسانی وسیع در بخش‌های اهداء مواد غذائی، اعزام تیم پزشکی و تخصیص اقامتگاه به مناطق آسیب دیده بارش شدید برف، برگ زرین دیگری را با حضور همیشه سبز خود در این بیعت، که گزینه ملت ایران بر روی میزتلقی شد به منصه ظهور گذاشت. 

 

                 

 

 


برچسب‌ها: دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن
ادامه مطلب
[ چهارشنبه ۲۳ بهمن۱۳۹۲ ] [ 11:50 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

در راستای اجرای بخشنامه شماره 383087/10مورخ 16/11/1392 ریاست عالیه دانشگاه آزاد اسلامی مبنی بر کمک به آسیب دیدگان بارش برف در شهرستان تنکابن، این واحد با اعزام پزشک و هیأت همراه به سرپرستی علی نیک‌کار پزشک معتمد واحد به روستاهای مجاور به منظور مشاوره پزشکی، دلجویی و اقدام به معالجه و اهداء سبد کالاهای ضروری به آنان نمود.

 تیم پزشکی واحد تنکابن پس از نشست با اعضاء شورای اسلامی روستاها و توجیه آنان از این حرکت خداپسندانه دانشگاه آزاد اسلامی به اتفاق آنان به منازل تخریب شده روستاییان عزیمت کرده و به معاینه افراد سالخورده پرداختند.

شایان ذکر است، با پیشنهاد پزشک معتمد واحد افراد سالخورده و بی‌سرپرستی که مستحق کمک هستند، با ارائه معرفی نامه از سوی شورای اسلامی روستاها در طول سال می‌توانند از ویزیت رایگان استفاده نمایند.

 

 


برچسب‌ها: دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن
ادامه مطلب
[ دوشنبه ۲۱ بهمن۱۳۹۲ ] [ 16:42 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

محمود صمدی لرگانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن در مصاحبه خود با خبرگزاری آنا در خصوص نحوه امداد رسانی به آسیب دیدگان برف اخیر گفت: پس از اتمام امداد رسانی به روستاهای ضلع جنوبی شهر، واحد تنکابن درمرحله دوم، به کمک آسیب‌دیدگان روستاهای شرقی شهرستان تنکابن شتافت.

وی افزود: گروه اعزامی به سرپرستی، رئیس دفتر فرهنگ اسلامی به همراه چند تن از  مدیران اجرایی واحد ضمن اهداء سبد کالاهای ضروری به بازدید از منازل تخریب شده‌ی روستاییان و دلجویی از خانواده‌های آنان پرداختند. در این بازدید نماینده شورای اسلامی روستاها با گروه اعزامی واحد، همراه و نهایت همکاری را به عمل آوردند. انعکاس عمل انسان دوستانه و خداپسندانه واحد تنکابن که نشأت گرفته از پیام عرفانی وانسانی ریاست عالیه دانشگاه آزاد اسلامی می باشد، به روستاهای مجاور رسیده و چهره واقعی دانشگاه آزاد اسلامی در مواقع بحرانی و حماسه سازی نمایان شد.

صمدی در ادامه ابراز نمود: آسیب دیدگان روستاهای مجاور توسط شورای اسلامی، از واحد تنکابن تقاضای کمک کردند و این مسئله موجب افتخار است که مردم عزیز و شهید پرور منطقه به خادمین فرهنگی خود اعتماد دارند و نیازهای ضروری خود را با آنان درمیان می گذارند.

 وی افزود: با توجه به حجم وسیع آسیب دیدگان، این کمک‌ها در روزهای آینده ادامه خواهد داشت.


ادامه مطلب
[ دوشنبه ۲۱ بهمن۱۳۹۲ ] [ 16:0 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]
 

 

در پی بخشنامه شماره 383087/10 مورخه 16/11/ 1392  ریاست عالیه دانشگاه آزاد اسلامی مبنی بر کمک به هموطنان آسیب دیده بارش برف با توجه به بارش شدید برف در تنکابن که فضای داخلی دانشگاه کاملاً پوشیده از برف می باشد. جهت کمک رسانی به دانشجویان خوابگاه مستقر در محیط دانشگاه و رفع نیازهای ضروری از نظر گرمایشی، مواد غذایی، دارو و مسیر ورودی دانشگاه تا خوابگاه به لحاظ ایاب و ذهاب آنان پاکسازی گردید. متعاقباً پس از ابلاغ بخشنامه فوق، سریعاً کارگروه امدادرسانی واحد تشکیل و اقدامات زیر انجام پذیرفت :

 - آماده سازی دو فضای خوابگاهی متعلق به دانشگاه در سطح شهر به منظور اسکان نیروهای امدادی، که در اختیار ستاد بحران شهرستان قرار گرفت.

 - دو دستگاه وسیله نقلیه واحد ( مینی بوس ) به منظور حمل و نقل نیروهای امدادی و شهروندان در سطح شهر در اختیار شهرداری تنکابن قرارداده شد.

 - ضمن اعزام تیم امدادی جهت کمک رسانی به روستاهای آسیب دیده، سبد کالاهای ضروری تهیه و در روز جمعه هجدهم بهمن ماه، افراد آسیب دیده وبی­سرپرست در مناطق با کمک شورای اسلامی روستاها شناسایی و با حضور محمود صمدی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن و هیأت همراه ضمن دلجوئی از آنان سبد کالای ضروری تقدیم گردید.

 

 

بدیهی است حسب دستور ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی، این روند در روزهای آتی جهت امدادرسانی ادامه خواهد داشت.

 


برچسب‌ها: دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن
ادامه مطلب
[ دوشنبه ۲۱ بهمن۱۳۹۲ ] [ 11:2 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

در پی بارش شدید برف در شهرستان تنکابن که در 50 سال اخیر بی‌سابقه بوده و خسارات و صدمات زیادی در بخش‌های مختلف به‌وجود آورده است در این راستا دکتر صمدی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن از شروع بارش برف نظارت مستمر بر خوابگاه دانشجویی مستقر در محوطه دانشگاه از نظر گرمایشی و مواد غذایی و سایر امکانات ضروری داشت و پس از قطع بارش برف با هماهنگی ستاد بحران شهرستان نسبت به بازگشایی بخشی از ورودی و محوطه دانشگاه اقدام نمود.

    

پیرو بخشنامه ریاست عالیه دانشگاه آزاد اسلامی مبنی بر کمک رسانی به آسیب دیدگان بارش برف، بدین منظور کارگروه واحد متشکل از هیأت رئیسه و مدیران اجرایی اولین جلسه خود را رأس ساعت 10 صبح روز پنجشنبه مورخه 11/17/ 92 تشکیل و اقدامات زیر به منظور کمک رسانی به آسیب دیدگان برف در مناطق محروم به‌عمل آوردند

 - آماده سازی دو فضای اقامتی واقع در شهر تنکابن به‌منظور اسکان نیروهای امدادی که از سایر استان‌های مجاور در تنکابن حضور دارند.

 - اعلام آمادگی دانشگاه جهت ارائه خدمات فوق به ستاد بحران شهرستان تنکابن

 - تهیه‌ی بسته غذایی شامل نان، خرما، پنیر، کنسرو لوبیا، حلوا شکری و ارسال آن به مناطق و روستاهای آسیب دیده از تاریخ 92/11/17 شروع و در روزهای آتی ادامه خواهد داشت.

 - استقرار تیم امدادی در داخل واحد به‌منظور کمک‌رسانی مستمر.

 - آماده‌سازی فضای داخل دانشگاه که کاملا پوشیده از برف می‌باشد، از روز شنبه مورخه 92/11/19 پذیرای دانشجویان عزیز جهت ارائه سرویس آموزشی بوده، تا در امر ثبت نام و امور جاری دانشگاه خللی ایجاد نگردد.

[ دوشنبه ۲۱ بهمن۱۳۹۲ ] [ 10:57 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]
[ دوشنبه ۲۱ بهمن۱۳۹۲ ] [ 10:47 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

 

 


دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن به عنوان مسئول کمیته دانشجوئی ستاد دهه فجر شهرستان تنکابن جلسه‌ای، در واحد با حضور مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، مسئول بسیج دانشجوئی شهرستان، نمایندگان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی شهرستان تنکابن، جهت برنامه‌ریزی بمنظور هرچه با شکوه‌تر اجرائی کردن مراسم‌ دهه فجر، برگزار نمود. در این جلسه، اعضاء به بررسی و تشریح پیشنهادها و برنامه‌های خود پرداختند که از مهمترین آنها نشست بصیرتی پیرامون تبیین اندیشه‌های امام خمینی(ره) با حضور تمامی دانشگاه‌های شهرستان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن. برگزاری نمایشگاه‌های عکس، پوستر و نشریات دانشگاهی و همچنین غبارروبی مقبره شهدای شهر و یادواره شهدای دانشجوئی می‌توان نام برد. مقرر گردید نظرات و پیشنهادات تمامی دانشگاه ها، بررسی وپس از مصوب، به ستاد دهه فجر شهرستان  تنکابن ارائه گردد.  

 


برچسب‌ها: دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن
[ دوشنبه ۲۱ بهمن۱۳۹۲ ] [ 10:36 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

دانشجویان خوابگاه الزهرا دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن ، هر هفته در نماز جمعه به همراه مسئولین خوابگاه شرکت می نمایند

دراین راستا از سوی دانشگاه  ، وسیله نقلیه جهت ایاب و ذهاب دانشجویان از خوابگاه دانشجوئی (داخل محوطه دانشگاه) به مصلی شهرستان تنکابن آماده خدمات رسانی می باشد.

[ دوشنبه ۲۱ بهمن۱۳۹۲ ] [ 10:30 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

دکتر شریعتی عضو شورای راهبردی علوم پزشکی و رئیس مرکز تامین و توسعه سلامت دانشگاه آزاد اسلامی به منظور اتخاذ تصمیم جهت رفع مشکلات مربوط به فقدان بیمارستان ملکی آموزشی واحد تنکابن که از ابتدای تاسیس تاکنون در بیمارستان‌های تحت پوشش علوم پزشکی مازندران، امور مربوط به دوره‌های بالینی را می گذراندند، از بیمارستان شهید رجایی تنکابن بازدید به عمل آوردند. پس از رویت نواقص و کاستی‌های فراوان آن که شدیدا حوزه آموزش دانشکده پزشکی را آزار می‌دهد، برای رفع آن و برون رفت از شرایط موجود، از بیمارستان در حال احداث بخش خصوصی متعلق به شرکت سیالان طب (پیشرفت فیزیکی بالای 90%)

دیدن نمود و ضمن بازدید از بخش‌های مختلف بیمارستان و طی نشستی با مسئولین و متولیان بیمارستان، مقرر گردید تیم کارشناسان ویژه سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی به منظور بررسی و انجام مطالعات بیشتر در این خصوص اقدام نمایند.

 


برچسب‌ها: دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن
ادامه مطلب
[ دوشنبه ۲۱ بهمن۱۳۹۲ ] [ 10:16 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن در مراسم گرامیداشت روز بصیرت که مورخه 9 دیماه 1392 در مصلی تنکابن برگزار شد شرکت نمودند، شایان ذکر است که بعد از سخنرانی امام جمعه محترم تنکابن در رابطه با زوایای مختلف بصیرتی ملت ایران در مقابل فتنه 88 ، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر انتظاری رئیس محترم شورای سیاستگزاری ائمه جمعه استان مازندران با بیانات شیوا خود حاضرین را به فیض رساندند
 

[ دوشنبه ۲۱ بهمن۱۳۹۲ ] [ 10:8 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

 

مراسم پرفیض زیارت عاشورا، از سوی مجموعه بسیج اساتید و اداری واحد، با حضور دانشگاهیان و مسئولین شهری در مسجد امام رضا(ع) دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن با سخنرانی حجت‌الاسلام خادمی برگزار گردید ، در پایان هدایایی به نمایندگی ازطرف تمامی بسیجیان به چند تن از اعضای بسیج اداری و اساتید واحد اهدا شد.

        

 


برچسب‌ها: دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن
[ دوشنبه ۲۱ بهمن۱۳۹۲ ] [ 10:7 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]


اولین کنگره  گرامیداشت شهدای اصناف استان مازندران در مصلی نماز جمعه شهرستان تنکابن با حضور سردار سرتیپ دکتر دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، امیر سرتیپ مسیح پور معاون وزیر، استاندار مازندران، مسئولین استانی و شهرستانی و اقشار مختلف مردم به ویژه دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن برگزار گردید.برچسب‌ها: دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن
ادامه مطلب
[ یکشنبه ۲۰ بهمن۱۳۹۲ ] [ 18:20 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن به سیستم اتوماسیون اداری رایورز مجهز شد. در این راستا بعد از برگزاری یک  دوره کارگاه  به منظور یادگیری کارکنان واحد ، جلسه ای باحضور مدیران ومسئولین حوزه های مختلف دانشگاه برای  شروع به کار با این سیستم اداری، منعقد گردید  تا در اسرع وقت با سرعت بخشیدن در انجام امور اداری و سهولت کار، موجب رفاه حال مراجعین به ویژه دانشجویان گردند. 

[ یکشنبه ۲۰ بهمن۱۳۹۲ ] [ 17:17 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

 

کارگاه آموزشی عملی تعزیه با حضور گروه شبیه خوانی شاهزاده ابراهیم گیلان به سرپرستی علی اسدی عضو هیات علمی واحد تنکابن و با همکاری دفتر فرهنگ  اسلامی واحد، در گروه هنر دانشگاه برگزار شد.

 

 

 

 

شایان ذکر است که گروه هنر  به  اجرای شبیه‌خوانی شهادت حضرت عباس(ع) ، در محوطه مسجد امام رضا(ع) دانشگاه پرداختند که بااستقبال خوب دانشجویان مواجه شد .

 


برچسب‌ها: دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن
[ یکشنبه ۲۰ بهمن۱۳۹۲ ] [ 17:0 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

رئیس واحد تنکابن در پیامی به مناسبت بیست و هشتمین سالروز تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن، این روز را تبریک گفت. متن کامل پیام دکتر صمدی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بیست و هشتمین سالروز تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن را به مردم شریف و ولایت مدار شهرستان تنکابن ، استادان ،دانشجویان و کارکنان صدیق وتلاشگر این واحد دانشگاهی تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن ، این شجره طیبه که ازبرکات انقلاب اسلامی است، افتخار دارد که در طول28 سال فعالیت آموزشی، پژوهشی و فرهنگی توانسته، نقشی موثر در تعلیم و تربیت جوانان فرهیخته میهن اسلامی مان ایفا نماید

اینجانب نیز افتخار دارم در مجموعه عظیم دانشگاه آزاد اسلامی، در کنار همکاران ارجمندم، زمینه مناسب و مساعد را برای رشد و بالندگی این واحد دانشگاهی فراهم نمایم.

امیدوارم ، با توکل بر خدای بزرگ و با پیروی از منویات مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله امام خامنه ای (مدظله العالی) درسال حماسه سیاسی وحماسه اقتصادی و با مدیریت خردمندانه استاد فرهیخته، جناب آقای دکتر میرزاده، ریاست عالی دانشگاه آزاداسلامی، توفیق خدمت به همه عزیزان را داشته باشم.


برچسب‌ها: دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن
[ یکشنبه ۲۰ بهمن۱۳۹۲ ] [ 16:42 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

چهلمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان تنکابن با عنوان «پاسداشت زبان فارسی»به ریاست حجت الاسلام والمسلمین شاهچراغی نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان تنکابن و با حضور اعضاء از جمله حجت الاسلام قادی امام جمعه نشتارود، دکتر سید ابراهیم هاشمی معاون استاندار و فرماندار ویژه تنکابن(نائب رئیس شورا) ، محسن رضایی رئیس اداره ارشاد اسلامی تنکابن(دبیرشورا)،    تقی پزشکی رئیس شورای اسلامی شهر و شهرستان تنکابن، مهندس احمد خوش قلب شهردار تنکابن و.... در روز چهارشنبه مورخه 92/6/27 به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن برگزار گردید.

در این جلسه، پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید وپخش سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران، دکتر محمود صمدی رئیس واحد تنکابن ضمن خیر مقدم گویی به حضار و تبریک دهه کرامت و دو مولود فرخنده: حضرت معصومه(س) و حضرت امام رضا(ع) ، گفت: شادمانم از اینکه در اوایل مسئولیتم در واحد تنکابن ، میزبان جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان با چنین موضوع ارزشمندی آن هم در روز بزرگداشت شاعر نامی ایران، استاد سید محمد حسین شهریار که به عنوان روز شعرو ادب فارسی نام گرفته، هستم. ایشان ضمن گرامیداشت یاد و نام استاد شهریار، از زنده یاد سلمان هراتی، شاعر انقلابی شهرستان تنکابن و یکی از مفاخر شعر و ادب فارسی یاد کرد و اظهار داشت: ایمان به خدا و پیامبران الهی و ائمه معصومین(ع) و نیز زبان فارسی از معیارهای هویت ما ایرانیان است که امروزه متأسفانه این زبان، خواسته و ناخواسته با وروداصطلاحات بیگانه مورد هجمه قرار گرفته است و رهبر معظم انقلاب نیز در فرمایشات گرانبارشان به این موضوع به طور ویژه اشاره فرمودند لذا باید برای جلوگیری از خدشه دارشدن این هویت ملی چاره اندیشی کرد و.......


ادامه مطلب
[ یکشنبه ۳۱ شهریور۱۳۹۲ ] [ 17:55 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]
     در ادامۀ سیاست دکتر فرهاد دانشجو ریاست عالیه دانشگاه آزاد اسلامی مبنی بر ارتباط مستقیم و چهره به چهره با ابوابجمعی دانشکاه آزاد اسلامی در کلیۀ واحدها و مراکز آموزشی سراسر کشور و لمس مشکلات آنان از نزدیک، دکتر پرکره مشاور ریاست عالیه دانشگاه آزاد اسلامی به همراه هیأتی، به طور سرزده از واحد تنکابن بازدید نموده و با حضور در تمامی دفاتر با استادان و کارکنان واحد گفتگو کرد
i;}

[ یکشنبه ۱۰ شهریور۱۳۹۲ ] [ 8:37 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

دکتر صالحی دبیر منطقه سه دانشگاه آزاد اسلامی در شورای معاونین پزوهش و فناوری منطقه سه به میزبانی واحد تنکابن

      «طرحهای پژوهشی باید خروجی مناسب و قابل استفاده داشته باشد»

جلسه شورای معاونین پژوهش و فناوری واحدها ی منطقه سه با موضوعیت بودجه پژوهشی و شرکتهای دانش بنیان، با حضور دکتر صالحی دبیر ، دکتر فلاح رئیس کمیته پژوهش و فناوری و مهندس ملکی مدیر پژوهش منطقه سه  و معاونین پژوهش و فناوری واحدها و مراکز آموزشی منطقه سه دانشگاه آزاد اسلامی به میزبانی واحد تنکابن برگزار گردید.در این جلسه پس از تلاوت آیاتی از کلام اله مجید و پخش سرود مقدس جمهوری اسلامی،دکتر محمود صمدی لرگانی رئیس واحد تنکابن ضمن خیر مقدم به میهمانان ،اساس پژوهش را گذار موفقیت آمیز از اقتصاد صنعتی به اقتصاد دانایی محور و دانش افزایی قلمداد نمود و اظهار داشت: آنچه امروزه در حوزه پژوهش دانشگاه آزاد اسلامی اتفاق می­افتد، بیشتر تأکید بر نگاه گذشته نگر به جای آینده نگری است که با توجه به شرایط حساس دانشگاه که مبتلا به قریب به اتفاق واحدها به لحاظ جذب دانشجو و کاهش شهریه است، استفاده از ابزارهای پژوهشی با عنایت به پتانسیل های دانشگاه آزاد اسلامی در دو بخش سخت افزار و نرم افزار لازم است. لذا این حوزه باید به دنبال راههای جدید و تنوع درآمدی باشد، هدفی که ریاست عالیه دانشگاه آزاد اسلامی نیز به آن تأکید می­نمایند و بخشنامه­های اخیر دانشگاه و همچنین نشستی که در نیمه دوم شهریور ماه سال جاری در واحد کرمانشاه برگزار می­شود نیز در همین راستاست.

پس از ایشان دکتر حسینعلی مشایخی معاون پژوهش و فن آوری واحد تنکابن گزارش مبسوطی از عملکرد حوزه پژوهشی .....


ادامه مطلب
[ یکشنبه ۱۰ شهریور۱۳۹۲ ] [ 8:31 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

مسابقه بین المللی طراحی سردرب شهرک مسکونی، با همکاری مدیریت شهرک ریحان، شرکت مهندسی آسه و با حضور اساتید و دانشجویان رشته معماری واحد تنکابن به میزبانی این واحد برگزار گردید. ولی الله شالی مدیر گروه معماری در گفتگو با آنا گفت : تعداد 60 اثر به دبیرخانۀ مسابقه ارسال شد که پس از بررسی های کارشناسی مرحله اول توسط داوران ، تعداد 11 اثر به مرحلۀ نهایی راه یافتند و در نهایت 3 اثر برتر به شرح زیر انتخاب و جوایزی به آنها اهداء گردید.

برندۀ اول: دفتر معماری........
i;}


ادامه مطلب
[ چهارشنبه ۲۳ مرداد۱۳۹۲ ] [ 16:47 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

دکتر محمود صمدی­  لرگانی رئیس جدید واحد تنکابن در جمع کارکنان و اعضای هیأت علمی واحد:

((لازمه موفقیت در همه عرصه ها روح تعاون و تقوای الهی است ))

اولین نشست صمیمی دکتر محمود صمدی لرگانی رئیس جدید واحد تنکابن با حضور هیأت رئیسه، رؤسای دانشکده ها، کارکنان و اعضای هیأت علمی در روز سه شنبة مورخه 1392/5/1 در محل سالن اجتماعات واحد برگزار شد در این نشست، پس از تلاوت آیاتی از کلام­ الله مجید و پخش سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران، دکتر صمدی با حضور در جایگاه، ضمن تشکر از ابراز محبت و.....


ادامه مطلب
[ چهارشنبه ۲ مرداد۱۳۹۲ ] [ 16:58 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

طی حکمی از سوی دکتر دانشجو ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی ، دکتر محمود صمدی لرگانی به عنوان رئیس واحد تنکابن منصوب شد.جلسه معارفه  وی و تودیع دکتر حمیدرضا جمالزاده رئیس قبلی واحد تنکابن در روز یکشنبه مورخة 30/4/1392 با حضور دکتر صالحی دبیر منطقة 3 دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران، دکترجواد خلعتبری رئیس واحدرامسر،جمعی از استادان و کارکنان واحدتنکابن ، تعدادی از اعضای شورای اسلامی واصحاب رسانه شهرستان تنکابن، در محل سالن کنفرانس ریاست واحد برگزار گردید.

در این مراسم پس از تلاوت آیاتی از کلام­الله مجید و پخش سرود مقدس جمهوری اسلامی، حجت­الاسلام والمسلمین عبدالملکی رئیس دفتر فرهنگ اسلامی واحد با اشاره به فضیلت ماه مبارک رمضان و با بیان فرمایشی از امام زین العابدین (ع) گفت: ماه رمضان ماه اطاعت، بندگی ، سازندگی، رحمت، مغفرت، آمرزش و ماه تغییر رفتارها و ساختارهای بیرونی و درونی است. ایشان در ادامه ضمن تبریک به دکتر صمدی رئیس جدید واحد از زحمات دکتر جمالزاده رئیس قبلی واحد تقدیر و تشکر کرد. در ادامه دکتر حمیدرضا جمالزاده اظهار داشت: قبول مسئولیت واحد از سوی اینجانب با هدف ارتقاء سیستم انجام پذیرفت کما اینکه قبل از آن نیز پیگیری گسترش رشته­ها را عهده­دار بوده­ام. وی با ارائه گزارش عملکرد و کارهای در دست اقدام ضمن تبریک به رئیس واحد جدید، بر همدلی و همکاری با ایشان تأکید نمود.

پس از وی، دکتر محمود صمدی لرگانی، رئیس ........ -


ادامه مطلب
[ دوشنبه ۳۱ تیر۱۳۹۲ ] [ 18:1 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

همزمان با دانشگاههای سراسر کشور، دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن نیز میزبان برگزاری آزمون سراسری سازمان سنجش و آموزش عالی بوده است. این آزمون که در روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه مورخه های ششم ، هفتم و هشتم تیر ماه جاری در دو نوبت صبح و عصر برگزار گردید،تعداد 2621 نفر داوطلب زن و مرد در گروههای علوم ریاضی و فنی، هنر، علوم تجربی،زبانهای خارجه و علوم انسانی در یک فضای امن با هم به رقابت پرداختند. در این آزمون دکتر حمید رضا جمالزاده رئیس واحد به همراه معاون و مدیر آموزش و نیز دکتر شریعت نژاد نمایندۀ منتخب مردم تنکابن،رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی از حوزه های امتحانی بازدید کردند.

[ یکشنبه ۹ تیر۱۳۹۲ ] [ 15:14 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

خوشا کسی که پس ازوی حدیث خیر کنند            که جز حدیث خیر نمی ماند از بنی آدم

جناب آقای حاج میر علی امین یاوری پدر شهید والامقام نقی امین یاوری که جگر گوشۀ  خود را برای زنده ماندن اسلام و انقلاب تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی نموده است، اینبار نیز ...


ادامه مطلب
[ یکشنبه ۲ تیر۱۳۹۲ ] [ 16:15 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

 بسم الله الرحمن الرحیم

سپاس بیکران خدای یکتا را که لطف بی نهایت خود را همواره شامل حال ملت مسلمان و انقلابی ایران اسلامی می گرداند. درود بی کران بر روح مطهر امام راحل، این ابرمرد خداترس و ظلم ستیز و طاغوت شکن که رمز موفقیت و پیروزی در مقابل دشمنان از مکتب او در میان مردم غیور ایران به ودیعه گذاشته شد و زیستن در این موقعیت زمانی و در پرتو نور هدایت آن مقتدای دوران و جانشین خلفش مقام معظم رهبری ، خود نیز جای شکر دارد. مردم ما با تکیة بر ولایت، راه رسیدن به عزت و سربلندی را آموختند و در مقاطع مختلف در طول سه دهة عمر با برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی آن را به آزمون گذاشتند و اکنون نیز باورمند لزوم درخشش پیوستة نور ولایت در عبور از گذرگاههای تاریک زندگی می باشند.

  موانع ایجاد شده توسط دشمن حداقل از بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، آنقدر بزرگ بود که اگر برای خود آنان ایجاد می شد، در کوتاهترین زمان زمینگرمی شدند. ولی....


ادامه مطلب
[ دوشنبه ۲۷ خرداد۱۳۹۲ ] [ 14:20 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

امروز ایران اسلامی با عنایت و لطف خداوند متعال و تزریق تفکر اسلام ناب محمدی (ص) در رگهای جامعه از سوی امام راحل عظیم الشأن بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و نیز جانفشانیهای شهدا و جانبازان ورزمندگان و همچنین حس مسئولیت پذیری و نگاه با بصیرت مردم غیور در پاسداشت خون پاک شهیدان و حراست از دست آوردهای انقلاب در لوای پرچم ولایت ولی امر مسلمین جهان، رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه­ای ، به منشأ عمده تحولات در عرصة بین­المللی تبدیل شده است.

  بدون شک دشمنان بشریت به سرکردگی......


ادامه مطلب
[ چهارشنبه ۲۲ خرداد۱۳۹۲ ] [ 11:1 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]
چهارمین نشست هم اندیشی نمایندگان تشکلهای اسلامی _ سیاسی ، دانشجویی و اساتید واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور با حضور دکتر مؤمن بالله معاون فرهنگی ، مهندس خجسته معاون اداری و مالی ، حجت الاسلام و المسلمین رستمی مدیر کل نظارت و ارزشیابی حوزه معاونت فرهنگی ، مهندس اکبری  مدیر کل تشکلهای اسلامی _ سیاسی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی ، رؤسا و دبیران مناطق ، رؤسای واحدها ، نمایندگان تشکلهای اسلامی _ سیاسی دانشجویی و اساتید واحدهای  دانشگاه آزاد اسلامی ، دکتر هاشمی معاون استاندار و فرماندار ویژه تنکابن ، مهندس نیکفرجام رئیس شورای اسلامی شهر ، تقی پزشکی رئیس شورای اسلامی شهرستان و دیگر مسئولین ادارات ، نهادها و ارگانهای شهرستان تنکابن ، به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن در محل سالن اجتماعات واحد برگزار گردید . در این مراسم


ادامه مطلب
[ یکشنبه ۸ اردیبهشت۱۳۹۲ ] [ 10:24 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]
هشتادمین محفل انس با قرآن کریم مؤسسة قرآنی بشارت شهرستان تنکابن به ریاست روح­ لله سام خانیان از قاریان برجسته، با مشارکت و میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن و با حضور هیأت رئیسه، استادان،کارکنان و دانشجویان واحد، دکتر قاسم رضیعی قاری بین­المللی قرآن کریم، پیمان ایازی حافظ قرآن، نهج ­البلاغه و صحیفة سجادیه، حجت­ الاسلام­ والمسلمین شاهچراغی نمایندة ولی فقیه و امام جمعه ، فقیه، معاون فرماندار ویژه و دیگر مسئولین ادارات، نهادها و نیز عموم مردم علاقمند شهرستان تنکابن، در محل مسجد امام رضا (ع) واحد برگزار گردید. در این مراسم معنوی که شروع آن بعد از نماز مغرب و عشاء بوده است، پس از اقامة نماز به امامت حجت ­الاسلام­ والمسلمین عبدالملکی، رئیس دفتر فرهنگ اسلامی واحد، آیاتی از کلام­الله مجید توسط شکوری از دانشجویان قاری، تلاوت گردید. سپس رئیس دفتر فرهنگ اسلامی با حضور درجایگاه ضمن.....


ادامه مطلب
[ سه شنبه ۳ اردیبهشت۱۳۹۲ ] [ 10:28 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]
Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

رئیس واحد تنکابن : ( وظیفه اصلی تشکلهای اسلامی - سیاسی در انتخابات ، صرفا تلاش در جهت شرکت حداکثری افراد در انتخابات است) .

 انتخابات اعضای شورای مرکزی تشکلهای اسلامی - سیاسی مدرسین واحد تنکابن ، با حضور حد اکثری اعضای هیأت علمی، دکتر حمیدرضا جمالزاده و دکتر جواد خلعتبری رؤسای واحدهای تنکابن و رامسر در محل سالن کنفرانس ریاست واحد تنکابن برگزار گردید . در این جلسه ابتدا تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید به سمع و نظر حضار رسید ، سپس ابوالفضل قهاری دبیر تشکلهای اسلامی – سیاسی اساتید واحد ضمن بیان تاریخچه تشکلها در واحد ، گفت : اساس کار این تشکل ، تحقق آرمانها و سیاستهای علمی و فرهنگی نظام مقدس جمهوری اسلامی و اجرای اوامر مقام معظم رهبری در ایجاد روحیه اسلامی – سیاسی در دانشگاه است . قهاری همچنین ضمن بر شمردن اهداف تشکلها ، شرایط افراد برای عضویت در شورای مرکزی تشکلها را تشریح نمود . در ادامه دکتر حمیدرضا جمالزاده نماینده ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی در تشکلهای اسلامی – سیاسی اساتید استان مازندران و رئیس واحد تنکابن ضمن تسلیت ایام شهادت ام ابیها حضرت فاطمه زهرا (س) ، سر و سامان دادن به مسایل سیاسی با محوریت اسلام در دانشگاه آزاد اسلامی را از اهداف مهم تشکلها عنوان نمود و اظهار داشت:.....


ادامه مطلب
[ یکشنبه ۲۵ فروردین۱۳۹۲ ] [ 18:32 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

جناب آقای دکتر حیدر علی شایان فر

معاون محترم هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی

      با نهایت تأسف وتأثر درگذشت مادر گرامیتان را به جنابعالی و خانواده محترم تسلیت و تعزیت می­ گوئیم. برای آن مرحومه علو درجات و برای بازماندگان صبر و سلامتی وطول عمربا عزت مسئلت می نمائیم.

 

رئیس، معاونین، استادان، کارکنان و دانشجویان

 واحد تنکابن

 

 

[ یکشنبه ۱۸ فروردین۱۳۹۲ ] [ 8:43 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

   اولین مجمع عمومی انجمن مدیریت ایران ( شعبۀ مازندران) با حضور اعضاي هيأت مؤسس و جمعی از  استادان ،  فارغ التحصيلان و دانشجویان در سالن آمفي تئاتر دانشگاه آزاد اسلامي واحد تنكابن برگزار گرديد. در این جلسه پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و پخش سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران، دكتر علي خلخالي عضو هیأت علمی گروه مدیریت آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن و مسئول هماهنگي انجمن در مازندران و نماينده هيأت مؤسس ، ضمن خوش آمد گویی به حاضرين و تقدیر ازدکتر جمالزاده رئیس واحد تنکابن به دلیل میزبانی شایسته وتشکر از مدیر روابط عمومی این واحدبه دلیل تدارک مطلوب شرایط برگزاری این جلسه، در خصوص اهميت تأسيس نمايندگي انجمن در مازندران توضیحاتی ارايه نمود. سپس اعضاي هيات مؤسس: دكتر ترانه عنايتي ، دكتر حبيب الله مشايخی ، دكتر حسين علي تقي پور و آقایان محمد رضا حسن پور و احمد ولي پور  از دانشجویان مقطع دکتری، در خصوص مزاياي تشكيل انجمن و دلايل تأسيس آن سخنراني كردند. در ادامه كانديداهاي هيأت مديره و هيأت بازرسان هركدام برنامه هاي خود را ارايه نمودند . سپس راي گيري مخفي و مكتوب به عمل آمد و با راي حاضرين ٥ نفر به عنوان عضو اصلي و ٢ نفر به عنوان عضو علي البدل هيأت مديره به شرح ذيل انتخاب شدند.

الف: اعضای اصلی:

١- دكتر علي خلخالي، عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن

٢- دكتر حبيب الله مشايخی، عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن

٣- دكتر زهره شكيبايي، عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن

٤ - دكتر ترانه عنايتي عضو، هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری

٥- دكتر حسين علي تقي پور،  عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد چالوس

اعضای علی البدل:

١- محسن حاجي آقایی رئیس مؤسسۀ آموزش عالی غیر انتفاعی شفق

٢- دكتر محمدرضا حسن پور مدیر مرکز آموزش وزارت نیرو.

بازرس اصلی:

میترا صدوقی دانشجوی دکترای واحد علوم و تحقیقات

در ادامه دكتر بهرنگي رئيس انجمن مديريت آموزشي ايران با ارايۀ سخناني بر اهميت مديريت آموزشی و تاثيرات بسيار زياد آن در ابعاد مختلف زندگي شخصي و سازماني تاكيد نمود. ایشان همچنین ضمن اشاره به پیوندهای علمی بین این انجمن و نهادهای علمی بین المللی ،خواستار تلاش انجمن های استانی در فراگیری و توسعه نقش محوری این رشته به ویژه درسیستم های آموزشی شدند. افزایش تعداد اعضاء ، همکاری سازمان ها با انجمن ، راه اندازی کمیته های پژوهشی و کارگاه های آموزشی، برگزاری همایش و نیز سوق دادن تحقیقات در جهت ساختن انسان توحیدی از موارد مورد تأکید دکتر بهرنگی بوده است

[ چهارشنبه ۱۶ اسفند۱۳۹۱ ] [ 14:54 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

به مناسبت دهه مبارک فجر مراسم باشکوهی با حضور مسئولین ،استادان، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن و مسئولین شهرستان،  در مسجد امام رضا(ع) واحد برگزار گردید. در این مراسم باشکوه پس از تلاوت آیاتی چند از کلام ا.... مجید، مقاله ای به مناسبت ایام توسط خواهر مریم جباری دانشجوی واحد و فرزند یکی از جانبازان سرافراز قرائت گردید. سپس حجت الاسلام والمسلمین خادمی عضو هیأت علمی واحد تنکابن در زمینه عوامل پیروزی انقلاب به ویژه رهبری داهیانۀ معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و نیز رسالت مردم درتبعیت از مقام عظمای ولایت وپاسداری از انقلاب و ارزشهای آن سخنرانی کرد در پایان به تعدادی از همکاران حائز رتبه در مسابقات قرآن و عترت جوایزی اهداء گردید. غبارروبی و گل افشانی مزار شهدای شهرستان، حضور در نماز جمعه، شرکت در مراسم یادوارۀ شهدای کارگر و کارمند شهرستان تنکابن، شرکت در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن و همچنین برگزاری مسابقات والیبال خواهران و برادران از دیگر برنامه های واحد تنکابن در ایام ا... دهه فجر بوده است. در مسابقه چهار جانبۀ والیبال خواهر که به میزبانی واحد تنکابن برگزار گردید،تیم های هیأت والیبال کتالم رامسر،( الف) دانشجویان واحد تنکابن،هیأت والیبال تهران و (ب) واحد تنکابن به ترتیب مقامهای اول تا چهارم را به خود اختصاص دادند. در مراسم اختتامیه که حمیدرضا جمالزاده، نمایندۀ ریاست محترم دانشگاه در تشکلهای اسلامی سیاسی اساتید استان مازندران و رئیس واحد تنکابن ،محمود صمدی معاون مالی – اداری، حجت الاسلام عبدالملکی رئیس دفتر فرهنگ اسلامی، قربانعلی نژاد مدیر دانشجویی، محمد شجاعی مهر مدیر گروه تربیت بدنی و تعدادی از کارکنان واحد حضور داشتند،ضمن تقدیر از خانم محمدیخواه، مربی تیم والیبال دانشجویان خواهر واحد تنکابن، جوایزی به بازیکنان اهداء گردید.همچنین در مسابقه والیبال برادران که با همت بسیج اساتید و همکاری گروه تربیت بدنی واحد بین تیم دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن اعم از استادان و کارکنان و ناحیه مقاومت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان تنکابن، برگزار گردید، تیم وا حد تنکابن اول شد. 

[ چهارشنبه ۲۵ بهمن۱۳۹۱ ] [ 11:23 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]
.: Weblog Themes By themzha :.

درباره وبلاگ
امکانات وب