X
تبلیغات
روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی مازندران

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی مازندران
روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران  

دکتر صمدی لرگانی رئیس واحد تنکابن با هیأت همراه در سالروز رحلت حضرت ام‌البنین(س) که روز تجلیل از مقام مادران شهدا نام‌گذاری شده است در منزل خانواده معزز شهدا حضور یافته و ضمن عرض تبریک سال نو از مقام والای شهید بویژه مادران گرانقدر شهدای هشت سال دفاع مقدس شهید برقی، شهید شیرافکن، شهید پورتقی تجلیل به عمل آمد.

   

دیدار با خانواده شهدا به روایت تصویر


ادامه مطلب
[ شنبه 30 فروردین1393 ] [ 15:52 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

دکتر صمدی لرگانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن با هیأت همراه درسال جدید جهت عرض تبریک با آقاي دكتر مفتاح ديدار نمودند و از ايشان به‌عنوان موسس واحد تنکابن به‌منظور تلاش‌‌های صادقانه درتاسیس، راه‌اندازی و ارتقاء آن بویژه در رشته پزشکی تقدیر و تشکر نمود.

[ شنبه 30 فروردین1393 ] [ 15:41 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]


دکتر صمدی لرگانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن به همراه هیأت رئیسه دانشگاه به‌منظور تبریک سال نو در دفتر حجت‌الاسلام والمسلمین حاج آقا شاهچراغی امام جمعه شهرستان تنکابن حضور یافتند.

در این دیدار، دكتر صمدي آمادگی واحد تنکابن را در اجرایی کردن شعار سال 93 بر اساس منویات مقام معظم رهبری با دو مشخصه مهم عزم ملی و مدیریت جهادی اعلام نمودند.

در ادامه دیدار امام جمعه تنکابن ضمن تقدیر و تشکر از همکاری بی‌شائبه ریاست واحد تنکابن و مجموعه دانشگاهی تحت مدیریت ایشان در سال گذشته و تاکید بر سرلوحه امور با دیدگاه اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی در دانشگاه آزاد، موفقیت بیشتر مسئولین دانشگاه را در زمینه تعلیم و تربیت دانشجویان و نخبگان جامعه از خداوند منان مسألت نمود.

 

 

 

[ شنبه 30 فروردین1393 ] [ 15:38 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن  به منظور تبریک سال نو در نشستی صمیمانه با کارکنان واحد، ضمن گرامیداشت ایام فاطمیه، تشکر و قدردانی از زحمات کارکنان، فصل بهار را فصل نو شدن، فصل مهر و محبت داشتن نسبت به یکدیگر دانست و افزود: جلسه‌ای که در اولین روز کاری سال 1393 برگزار گردیده یک بیعت جدید برای شروع کار جدید، روحیه و تفکرات نو است.

دکتر محمود صمدی لرگانی هدفگزاری مقام معظم رهبری از شعار سال 93 را اینگونه تعبیر کرد: اینکه بحث اقتصاد و فرهنگ در شعار امسال مطرح شده معلوم می‌شود که این پدیده‌های حل نشده جامعه ما هستند

خلق حماسه سیاسی با حضور پور شور مردم همیشه در صحنه ایران در انتخابات ریاست جمهوری 92 محقق شد ولی درزمینه حماسه اقتصادی که زیرساختهای فرهنگی دارد تا کنون موفقیت چشمگیری حاصل نشده است.

وی افزود: فرهنگ زیر ساخت همه  رفتارهای ماست،  فرهنگ یعنی باورهای یک جامعه  اگر ما رفتارهایی که در باورهای دینی و اعتقادی ما وجود دارد را رعایت کنیم به بحث اقتصاد کمک کرده‌ایم.

صمدی در پیام مقام معظم رهبری به دو نکته مهم عزم ملی و مدیریت جهادی اشاره نمود: همه پدیده‌ها و توفیقاتی که ما پس از انقلاب داشتیم مانند پیروزی انقلاب اسلامی، رای 98 درصدی مردم در 12 فروردین روز جمهوری اسلامی، دوران دفاع مقدس و حماسه حضور مردم در انتخابات ریاست جمهوری با عزم ملی و حضور پررنگ مردم شکل گرفت.

وی بازنگری در رفتارهای کاری، وجدان و انضباط کاری با مشارکت آحاد مردم را عزم ملی دانست.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن در تشریح عبارت مدیریت جهادی گفت: این بخش مخصوصا خطاب به معاونین، مدیران و دیگر مسئولین اجرایی است که برای سال جاری برنامه‌ای کامل و جامع داشته باشند و با پرهیز از مسائل و سلایق شخصی به پیشرفت مجموعه و اهداف عالی دانشگاه آزاد اسلامی، در نهایت کل نظام مقدس جمهوری اسلامی فکر کنند.


ادامه مطلب
[ دوشنبه 18 فروردین1393 ] [ 13:33 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]


پیرو بازدید دکتر شریعتی عضو شورای راهبردی علوم پزشکی و رئیس مرکز تامین و توسعه سلامت دانشگاه آزاد اسلامی و رهنمودهای لازم جهت اعزام تیم کارشناسی خبره از سازمان مرکزی جهت مطالعات بیشتر به منظور خرید بیمارستان درحال ساخت شرکت سیالان طب توسط واحد تنکابن، متعاقب آن بازدید دکتر ابطحی نماینده تام‌الاختیار دکتر باقر لاریجانی قائم مقام رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در علوم پزشکی و کارشناسان ارشد حوزه عمران سازمان مرکزی از بیمارستان فوق، همچنین مکان مدنظر برای احداث بیمارستان 64 تخت خوابی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن،  طی بازدید 4 ساعته از مکان‌های فوق وبحث وتبادل نظر با هیات مدیره شرکت سیالان طب مقرر گردید،  کارشناسان حوزه عمران پس از مطالعه‌ی نقشه‌های سازه‌ای و سایر اسناد و مدارک مربوطه، نتیجه قطعی را به شورای راهبردی دانشگاه جهت اخذ تصمیم نهایی اعلام نمایند.

                        

[ شنبه 24 اسفند1392 ] [ 18:28 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]


حضرت حیدر به نام فاطمه حساس بود

 

خلقت از روز ازل مدیون عطر یاس بود

 

ای که بستی راه را در کوچه ها بر فاطمه

 

گردنت را می شکست آنجا اگر عباس بود

 

شهادت ام ابیها حضرت فاطمه زهرا(س) را به شیعیان تسلیت عرض می‌نماییم

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن

[ شنبه 24 اسفند1392 ] [ 13:41 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]


دکتر محمود صمدی لرگانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن به همراه دانشگاهیان و مسئولین شهری در  22 اسفند روز بزرگداشت مقام شهدای گرانقدر انقلاب اسلامی ضمن بازدید از موزه شهدا، با غبارروبی و گلباران مزار آنان بار دیگر با آرمانهای امام راحل، مقام معظم رهبری و شهدا تجدید میثاق نمودند   

   

ادامه مطلب
[ شنبه 24 اسفند1392 ] [ 10:7 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]


هشتمین جشنواره آثار هنری نماز  دانشگاه‌ آزاد اسلامی استان مازندران در شهرستان بابل به کار خود خاتمه داد

 در این جشنواره دفتر فرهنگ اسلامی واحد تنکابن حضور پررنگی داشت و با ارائه آثار هنری ارزشمند خود از بین دانشگاه‌های آزاد اسلامی استان مازندران هشت رتبه را از آن خود کرد.

هیات داوران مهران عزتی را در رشته نستعلیق، ثلث به عنوان رتبه اول و عبدالکریم مرتجایی در داستان کوتاه، مهدی رضایی کولجی در شعر، لیلی نورعلی‌زاده در نقاشی رنگ روغن و محمد صادق علی‌اسماعیلی خط نستعلیق رتبه‌های دوم و فاطمه مجیدی در بخش پوستر، علی حسین زاده فیلم کوتاه و راحله هرسیج قاسمی در رشته ترکیبی مقام سوم، معرفی نمودند .

 شایان ذکر است نامبردگان جوایز خود را از حضرت حجت الاسلام قرائتی مشاور عالی رئیس ستاد نمازکشور، دکتر صالحی معاون محترم هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران، حجت الاسلام ابراهیمیان رئیس محترم جشنواره دریافت کردند.

       

ادامه مطلب
[ یکشنبه 18 اسفند1392 ] [ 16:37 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

[ شنبه 17 اسفند1392 ] [ 15:18 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]
دکتر محمود صمدی لرگانی سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن طی پیامی انتصاب دکتر صالحی معاون محترم هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی مازندران را به عنوان مشاور ریاست عالیه دانشگاه و عضو شورای مجازی تنظیم بخشنامه‌ها و آیین نامه‌های دانشگاه آزاد اسلامی تبریک گفت

متن پیام به شرح زیر است.

استاد ارجمند جناب آقای دکتر صالحی

معاون محترم هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی مازندران

انتصاب شایسته و مدبرانه جنابعالی به عنوان مشاور محترم ریاست عالیه دانشگاه و عضو شورای مجازی تنظیم بخشنامه‌ها و آیین نامه‌های دانشگاه آزاد اسلامی را تبریک عرض نموده، برای شما که دل در اعتلای دانشگاه آزاد اسلامی و ایران عزیز دارید آرزوی سلامتی و بهروزی دارم.

                                                            روابط عمومی واحد تنکابن


[ دوشنبه 5 اسفند1392 ] [ 14:31 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

5 اسفند

روز بزرگداشت مقام مهندس
بر تمامی مهندسین و متخصصین جامعه مبارک باد.

برای مهندسین بن بستی وجود ندارد

 آنان یا راهی خواهند یافت،  یا راهی خواهند ساخت

ضمن آرزوی سلامتی و بهروزی، روز مهندسی را به مهندسین جامعه به ویژه مهندسان گرانقدر و دانشجویان رشته‌های مهندسی دانشگاه آزاد اسلامی تبریک عرض نموده و از خداوند منان توفیقات روز افزون برای آنان مسألت می نمائیم .

روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن

[ دوشنبه 5 اسفند1392 ] [ 14:13 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

با نهایت تأسف و تأثر درگذشت بانوی صبور، مادر همکار ارجمند جناب آقای مسعود نقی پور (مدیر روابط عمومی اسبق ) را به ایشان و بازماندگان آن مرحومه تسلیت عرض نموده، و امیدواریم روح مطهر این بانوی بزرگوار در کنار روح طیبه‌ی فرزند شهیدش مشمول رحمت و مغفرت و رضوان الهی قرار گیرد.


روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن

[ یکشنبه 4 اسفند1392 ] [ 9:9 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]


در مسابقات پرورش اندام باشگاهای استان مازندران که به مناسبت دهه مبارک فجر در تاریخ 92/11/25 در شهرستان بابل برگزار گردید. تیم دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن در قسمت پرورش اندام مقام قهرمانی را از آن خود کرد. همچنین این تیم توانست در قسمت بادی کلاسیک به مقام سوم دست یابد. لازم به ذکر است که اعضاء تیم کسب این موفقیت را، مرهون حمایتهای مادی و معنوی دکتر محمود صمدی لرگانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن اعلام نمودند.

;}
[ سه شنبه 29 بهمن1392 ] [ 15:57 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

اعضای هیأت رئیسه، اساتید ، کارکنان و جمعی از دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن با حضور پرشور خود در راهپیمایی 22 بهمن، بار دیگر با آرمان‌های امام راحل، مقام معظم رهبری و انقلاب اسلامی بیعت نمودند.

 ایستگاه صلواتی واحد تنکابن در میدان امام خمینی(ره)، محل تجمع راهپیمایان در فضای سرد و برفی، ابتکاری چشمگیر و به یاد ماندنی شد. در این راستا دانشجویان و کارکنان از مردم همیشه  در صحنه تنکابن با چای و شکلات و شیرینی پذیرایی کردند.

شایان ذکر است واحد تنکابن پس از امداد رسانی وسیع در بخش‌های اهداء مواد غذائی، اعزام تیم پزشکی و تخصیص اقامتگاه به مناطق آسیب دیده بارش شدید برف، برگ زرین دیگری را با حضور همیشه سبز خود در این بیعت، که گزینه ملت ایران بر روی میزتلقی شد به منصه ظهور گذاشت. 

                 ادامه مطلب
[ چهارشنبه 23 بهمن1392 ] [ 11:50 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

در راستای اجرای بخشنامه شماره 383087/10مورخ 16/11/1392 ریاست عالیه دانشگاه آزاد اسلامی مبنی بر کمک به آسیب دیدگان بارش برف در شهرستان تنکابن، این واحد با اعزام پزشک و هیأت همراه به سرپرستی علی نیک‌کار پزشک معتمد واحد به روستاهای مجاور به منظور مشاوره پزشکی، دلجویی و اقدام به معالجه و اهداء سبد کالاهای ضروری به آنان نمود.

 تیم پزشکی واحد تنکابن پس از نشست با اعضاء شورای اسلامی روستاها و توجیه آنان از این حرکت خداپسندانه دانشگاه آزاد اسلامی به اتفاق آنان به منازل تخریب شده روستاییان عزیمت کرده و به معاینه افراد سالخورده پرداختند.

شایان ذکر است، با پیشنهاد پزشک معتمد واحد افراد سالخورده و بی‌سرپرستی که مستحق کمک هستند، با ارائه معرفی نامه از سوی شورای اسلامی روستاها در طول سال می‌توانند از ویزیت رایگان استفاده نمایند.

 


ادامه مطلب
[ دوشنبه 21 بهمن1392 ] [ 16:42 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

محمود صمدی لرگانی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن در مصاحبه خود با خبرگزاری آنا در خصوص نحوه امداد رسانی به آسیب دیدگان برف اخیر گفت: پس از اتمام امداد رسانی به روستاهای ضلع جنوبی شهر، واحد تنکابن درمرحله دوم، به کمک آسیب‌دیدگان روستاهای شرقی شهرستان تنکابن شتافت.

وی افزود: گروه اعزامی به سرپرستی، رئیس دفتر فرهنگ اسلامی به همراه چند تن از  مدیران اجرایی واحد ضمن اهداء سبد کالاهای ضروری به بازدید از منازل تخریب شده‌ی روستاییان و دلجویی از خانواده‌های آنان پرداختند. در این بازدید نماینده شورای اسلامی روستاها با گروه اعزامی واحد، همراه و نهایت همکاری را به عمل آوردند. انعکاس عمل انسان دوستانه و خداپسندانه واحد تنکابن که نشأت گرفته از پیام عرفانی وانسانی ریاست عالیه دانشگاه آزاد اسلامی می باشد، به روستاهای مجاور رسیده و چهره واقعی دانشگاه آزاد اسلامی در مواقع بحرانی و حماسه سازی نمایان شد.

صمدی در ادامه ابراز نمود: آسیب دیدگان روستاهای مجاور توسط شورای اسلامی، از واحد تنکابن تقاضای کمک کردند و این مسئله موجب افتخار است که مردم عزیز و شهید پرور منطقه به خادمین فرهنگی خود اعتماد دارند و نیازهای ضروری خود را با آنان درمیان می گذارند.

 وی افزود: با توجه به حجم وسیع آسیب دیدگان، این کمک‌ها در روزهای آینده ادامه خواهد داشت.


ادامه مطلب
[ دوشنبه 21 بهمن1392 ] [ 16:0 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

در پی بخشنامه شماره 383087/10 مورخه 16/11/ 1392  ریاست عالیه دانشگاه آزاد اسلامی مبنی بر کمک به هموطنان آسیب دیده بارش برف با توجه به بارش شدید برف در تنکابن که فضای داخلی دانشگاه کاملاً پوشیده از برف می باشد. جهت کمک رسانی به دانشجویان خوابگاه مستقر در محیط دانشگاه و رفع نیازهای ضروری از نظر گرمایشی، مواد غذایی، دارو و مسیر ورودی دانشگاه تا خوابگاه به لحاظ ایاب و ذهاب آنان پاکسازی گردید. متعاقباً پس از ابلاغ بخشنامه فوق، سریعاً کارگروه امدادرسانی واحد تشکیل و اقدامات زیر انجام پذیرفت :

 - آماده سازی دو فضای خوابگاهی متعلق به دانشگاه در سطح شهر به منظور اسکان نیروهای امدادی، که در اختیار ستاد بحران شهرستان قرار گرفت.

 - دو دستگاه وسیله نقلیه واحد ( مینی بوس ) به منظور حمل و نقل نیروهای امدادی و شهروندان در سطح شهر در اختیار شهرداری تنکابن قرارداده شد.

 - ضمن اعزام تیم امدادی جهت کمک رسانی به روستاهای آسیب دیده، سبد کالاهای ضروری تهیه و در روز جمعه هجدهم بهمن ماه، افراد آسیب دیده وبی­سرپرست در مناطق با کمک شورای اسلامی روستاها شناسایی و با حضور محمود صمدی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن و هیأت همراه ضمن دلجوئی از آنان سبد کالای ضروری تقدیم گردید.بدیهی است حسب دستور ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی، این روند در روزهای آتی جهت امدادرسانی ادامه خواهد داشت.


ادامه مطلب
[ دوشنبه 21 بهمن1392 ] [ 11:2 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

در پی بارش شدید برف در شهرستان تنکابن که در 50 سال اخیر بی‌سابقه بوده و خسارات و صدمات زیادی در بخش‌های مختلف به‌وجود آورده است در این راستا دکتر صمدی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن از شروع بارش برف نظارت مستمر بر خوابگاه دانشجویی مستقر در محوطه دانشگاه از نظر گرمایشی و مواد غذایی و سایر امکانات ضروری داشت و پس از قطع بارش برف با هماهنگی ستاد بحران شهرستان نسبت به بازگشایی بخشی از ورودی و محوطه دانشگاه اقدام نمود.

    

پیرو بخشنامه ریاست عالیه دانشگاه آزاد اسلامی مبنی بر کمک رسانی به آسیب دیدگان بارش برف، بدین منظور کارگروه واحد متشکل از هیأت رئیسه و مدیران اجرایی اولین جلسه خود را رأس ساعت 10 صبح روز پنجشنبه مورخه 11/17/ 92 تشکیل و اقدامات زیر به منظور کمک رسانی به آسیب دیدگان برف در مناطق محروم به‌عمل آوردند

 - آماده سازی دو فضای اقامتی واقع در شهر تنکابن به‌منظور اسکان نیروهای امدادی که از سایر استان‌های مجاور در تنکابن حضور دارند.

 - اعلام آمادگی دانشگاه جهت ارائه خدمات فوق به ستاد بحران شهرستان تنکابن

 - تهیه‌ی بسته غذایی شامل نان، خرما، پنیر، کنسرو لوبیا، حلوا شکری و ارسال آن به مناطق و روستاهای آسیب دیده از تاریخ 92/11/17 شروع و در روزهای آتی ادامه خواهد داشت.

 - استقرار تیم امدادی در داخل واحد به‌منظور کمک‌رسانی مستمر.

 - آماده‌سازی فضای داخل دانشگاه که کاملا پوشیده از برف می‌باشد، از روز شنبه مورخه 92/11/19 پذیرای دانشجویان عزیز جهت ارائه سرویس آموزشی بوده، تا در امر ثبت نام و امور جاری دانشگاه خللی ایجاد نگردد.

[ دوشنبه 21 بهمن1392 ] [ 10:57 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]
[ دوشنبه 21 بهمن1392 ] [ 10:47 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]


دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن به عنوان مسئول کمیته دانشجوئی ستاد دهه فجر شهرستان تنکابن جلسه‌ای، در واحد با حضور مسئول شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، مسئول بسیج دانشجوئی شهرستان، نمایندگان دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی شهرستان تنکابن، جهت برنامه‌ریزی بمنظور هرچه با شکوه‌تر اجرائی کردن مراسم‌ دهه فجر، برگزار نمود. در این جلسه، اعضاء به بررسی و تشریح پیشنهادها و برنامه‌های خود پرداختند که از مهمترین آنها نشست بصیرتی پیرامون تبیین اندیشه‌های امام خمینی(ره) با حضور تمامی دانشگاه‌های شهرستان در دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن. برگزاری نمایشگاه‌های عکس، پوستر و نشریات دانشگاهی و همچنین غبارروبی مقبره شهدای شهر و یادواره شهدای دانشجوئی می‌توان نام برد. مقرر گردید نظرات و پیشنهادات تمامی دانشگاه ها، بررسی وپس از مصوب، به ستاد دهه فجر شهرستان  تنکابن ارائه گردد.  

[ دوشنبه 21 بهمن1392 ] [ 10:36 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

دانشجویان خوابگاه الزهرا دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن ، هر هفته در نماز جمعه به همراه مسئولین خوابگاه شرکت می نمایند

دراین راستا از سوی دانشگاه  ، وسیله نقلیه جهت ایاب و ذهاب دانشجویان از خوابگاه دانشجوئی (داخل محوطه دانشگاه) به مصلی شهرستان تنکابن آماده خدمات رسانی می باشد.

[ دوشنبه 21 بهمن1392 ] [ 10:30 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

دکتر شریعتی عضو شورای راهبردی علوم پزشکی و رئیس مرکز تامین و توسعه سلامت دانشگاه آزاد اسلامی به منظور اتخاذ تصمیم جهت رفع مشکلات مربوط به فقدان بیمارستان ملکی آموزشی واحد تنکابن که از ابتدای تاسیس تاکنون در بیمارستان‌های تحت پوشش علوم پزشکی مازندران، امور مربوط به دوره‌های بالینی را می گذراندند، از بیمارستان شهید رجایی تنکابن بازدید به عمل آوردند. پس از رویت نواقص و کاستی‌های فراوان آن که شدیدا حوزه آموزش دانشکده پزشکی را آزار می‌دهد، برای رفع آن و برون رفت از شرایط موجود، از بیمارستان در حال احداث بخش خصوصی متعلق به شرکت سیالان طب (پیشرفت فیزیکی بالای 90%)

دیدن نمود و ضمن بازدید از بخش‌های مختلف بیمارستان و طی نشستی با مسئولین و متولیان بیمارستان، مقرر گردید تیم کارشناسان ویژه سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی به منظور بررسی و انجام مطالعات بیشتر در این خصوص اقدام نمایند.


ادامه مطلب
[ دوشنبه 21 بهمن1392 ] [ 10:16 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن در مراسم گرامیداشت روز بصیرت که مورخه 9 دیماه 1392 در مصلی تنکابن برگزار شد شرکت نمودند، شایان ذکر است که بعد از سخنرانی امام جمعه محترم تنکابن در رابطه با زوایای مختلف بصیرتی ملت ایران در مقابل فتنه 88 ، حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر انتظاری رئیس محترم شورای سیاستگزاری ائمه جمعه استان مازندران با بیانات شیوا خود حاضرین را به فیض رساندند
 

[ دوشنبه 21 بهمن1392 ] [ 10:8 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

مراسم پرفیض زیارت عاشورا، از سوی مجموعه بسیج اساتید و اداری واحد، با حضور دانشگاهیان و مسئولین شهری در مسجد امام رضا(ع) دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن با سخنرانی حجت‌الاسلام خادمی برگزار گردید ، در پایان هدایایی به نمایندگی ازطرف تمامی بسیجیان به چند تن از اعضای بسیج اداری و اساتید واحد اهدا شد.

        

[ دوشنبه 21 بهمن1392 ] [ 10:7 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

اولین کنگره  گرامیداشت شهدای اصناف استان مازندران در مصلی نماز جمعه شهرستان تنکابن با حضور سردار سرتیپ دکتر دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، امیر سرتیپ مسیح پور معاون وزیر، استاندار مازندران، مسئولین استانی و شهرستانی و اقشار مختلف مردم به ویژه دانشگاهیان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن برگزار گردید.
ادامه مطلب
[ یکشنبه 20 بهمن1392 ] [ 18:20 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن به سیستم اتوماسیون اداری رایورز مجهز شد. در این راستا بعد از برگزاری یک  دوره کارگاه  به منظور یادگیری کارکنان واحد ، جلسه ای باحضور مدیران ومسئولین حوزه های مختلف دانشگاه برای  شروع به کار با این سیستم اداری، منعقد گردید  تا در اسرع وقت با سرعت بخشیدن در انجام امور اداری و سهولت کار، موجب رفاه حال مراجعین به ویژه دانشجویان گردند. 

[ یکشنبه 20 بهمن1392 ] [ 17:17 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

کارگاه آموزشی عملی تعزیه با حضور گروه شبیه خوانی شاهزاده ابراهیم گیلان به سرپرستی علی اسدی عضو هیات علمی واحد تنکابن و با همکاری دفتر فرهنگ  اسلامی واحد، در گروه هنر دانشگاه برگزار شد.

 
شایان ذکر است که گروه هنر  به  اجرای شبیه‌خوانی شهادت حضرت عباس(ع) ، در محوطه مسجد امام رضا(ع) دانشگاه پرداختند که بااستقبال خوب دانشجویان مواجه شد .برچسب‌ها: دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن
[ یکشنبه 20 بهمن1392 ] [ 17:0 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

رئیس واحد تنکابن در پیامی به مناسبت بیست و هشتمین سالروز تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن، این روز را تبریک گفت. متن کامل پیام دکتر صمدی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بیست و هشتمین سالروز تاسیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن را به مردم شریف و ولایت مدار شهرستان تنکابن ، استادان ،دانشجویان و کارکنان صدیق وتلاشگر این واحد دانشگاهی تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن ، این شجره طیبه که ازبرکات انقلاب اسلامی است، افتخار دارد که در طول28 سال فعالیت آموزشی، پژوهشی و فرهنگی توانسته، نقشی موثر در تعلیم و تربیت جوانان فرهیخته میهن اسلامی مان ایفا نماید

اینجانب نیز افتخار دارم در مجموعه عظیم دانشگاه آزاد اسلامی، در کنار همکاران ارجمندم، زمینه مناسب و مساعد را برای رشد و بالندگی این واحد دانشگاهی فراهم نمایم.

امیدوارم ، با توکل بر خدای بزرگ و با پیروی از منویات مقام معظم رهبری، حضرت آیت الله امام خامنه ای (مدظله العالی) درسال حماسه سیاسی وحماسه اقتصادی و با مدیریت خردمندانه استاد فرهیخته، جناب آقای دکتر میرزاده، ریاست عالی دانشگاه آزاداسلامی، توفیق خدمت به همه عزیزان را داشته باشم.

[ یکشنبه 20 بهمن1392 ] [ 16:42 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

چهلمین جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان تنکابن با عنوان «پاسداشت زبان فارسی»به ریاست حجت الاسلام والمسلمین شاهچراغی نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان تنکابن و با حضور اعضاء از جمله حجت الاسلام قادی امام جمعه نشتارود، دکتر سید ابراهیم هاشمی معاون استاندار و فرماندار ویژه تنکابن(نائب رئیس شورا) ، محسن رضایی رئیس اداره ارشاد اسلامی تنکابن(دبیرشورا)،    تقی پزشکی رئیس شورای اسلامی شهر و شهرستان تنکابن، مهندس احمد خوش قلب شهردار تنکابن و.... در روز چهارشنبه مورخه 92/6/27 به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن برگزار گردید.

در این جلسه، پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید وپخش سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران، دکتر محمود صمدی رئیس واحد تنکابن ضمن خیر مقدم گویی به حضار و تبریک دهه کرامت و دو مولود فرخنده: حضرت معصومه(س) و حضرت امام رضا(ع) ، گفت: شادمانم از اینکه در اوایل مسئولیتم در واحد تنکابن ، میزبان جلسه شورای فرهنگ عمومی شهرستان با چنین موضوع ارزشمندی آن هم در روز بزرگداشت شاعر نامی ایران، استاد سید محمد حسین شهریار که به عنوان روز شعرو ادب فارسی نام گرفته، هستم. ایشان ضمن گرامیداشت یاد و نام استاد شهریار، از زنده یاد سلمان هراتی، شاعر انقلابی شهرستان تنکابن و یکی از مفاخر شعر و ادب فارسی یاد کرد و اظهار داشت: ایمان به خدا و پیامبران الهی و ائمه معصومین(ع) و نیز زبان فارسی از معیارهای هویت ما ایرانیان است که امروزه متأسفانه این زبان، خواسته و ناخواسته با وروداصطلاحات بیگانه مورد هجمه قرار گرفته است و رهبر معظم انقلاب نیز در فرمایشات گرانبارشان به این موضوع به طور ویژه اشاره فرمودند لذا باید برای جلوگیری از خدشه دارشدن این هویت ملی چاره اندیشی کرد و.......


ادامه مطلب
[ یکشنبه 31 شهریور1392 ] [ 17:55 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]
     در ادامۀ سیاست دکتر فرهاد دانشجو ریاست عالیه دانشگاه آزاد اسلامی مبنی بر ارتباط مستقیم و چهره به چهره با ابوابجمعی دانشکاه آزاد اسلامی در کلیۀ واحدها و مراکز آموزشی سراسر کشور و لمس مشکلات آنان از نزدیک، دکتر پرکره مشاور ریاست عالیه دانشگاه آزاد اسلامی به همراه هیأتی، به طور سرزده از واحد تنکابن بازدید نموده و با حضور در تمامی دفاتر با استادان و کارکنان واحد گفتگو کرد
i;}

[ یکشنبه 10 شهریور1392 ] [ 8:37 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

دکتر صالحی دبیر منطقه سه دانشگاه آزاد اسلامی در شورای معاونین پزوهش و فناوری منطقه سه به میزبانی واحد تنکابن

      «طرحهای پژوهشی باید خروجی مناسب و قابل استفاده داشته باشد»

جلسه شورای معاونین پژوهش و فناوری واحدها ی منطقه سه با موضوعیت بودجه پژوهشی و شرکتهای دانش بنیان، با حضور دکتر صالحی دبیر ، دکتر فلاح رئیس کمیته پژوهش و فناوری و مهندس ملکی مدیر پژوهش منطقه سه  و معاونین پژوهش و فناوری واحدها و مراکز آموزشی منطقه سه دانشگاه آزاد اسلامی به میزبانی واحد تنکابن برگزار گردید.در این جلسه پس از تلاوت آیاتی از کلام اله مجید و پخش سرود مقدس جمهوری اسلامی،دکتر محمود صمدی لرگانی رئیس واحد تنکابن ضمن خیر مقدم به میهمانان ،اساس پژوهش را گذار موفقیت آمیز از اقتصاد صنعتی به اقتصاد دانایی محور و دانش افزایی قلمداد نمود و اظهار داشت: آنچه امروزه در حوزه پژوهش دانشگاه آزاد اسلامی اتفاق می­افتد، بیشتر تأکید بر نگاه گذشته نگر به جای آینده نگری است که با توجه به شرایط حساس دانشگاه که مبتلا به قریب به اتفاق واحدها به لحاظ جذب دانشجو و کاهش شهریه است، استفاده از ابزارهای پژوهشی با عنایت به پتانسیل های دانشگاه آزاد اسلامی در دو بخش سخت افزار و نرم افزار لازم است. لذا این حوزه باید به دنبال راههای جدید و تنوع درآمدی باشد، هدفی که ریاست عالیه دانشگاه آزاد اسلامی نیز به آن تأکید می­نمایند و بخشنامه­های اخیر دانشگاه و همچنین نشستی که در نیمه دوم شهریور ماه سال جاری در واحد کرمانشاه برگزار می­شود نیز در همین راستاست.

پس از ایشان دکتر حسینعلی مشایخی معاون پژوهش و فن آوری واحد تنکابن گزارش مبسوطی از عملکرد حوزه پژوهشی .....


ادامه مطلب
[ یکشنبه 10 شهریور1392 ] [ 8:31 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

مسابقه بین المللی طراحی سردرب شهرک مسکونی، با همکاری مدیریت شهرک ریحان، شرکت مهندسی آسه و با حضور اساتید و دانشجویان رشته معماری واحد تنکابن به میزبانی این واحد برگزار گردید. ولی الله شالی مدیر گروه معماری در گفتگو با آنا گفت : تعداد 60 اثر به دبیرخانۀ مسابقه ارسال شد که پس از بررسی های کارشناسی مرحله اول توسط داوران ، تعداد 11 اثر به مرحلۀ نهایی راه یافتند و در نهایت 3 اثر برتر به شرح زیر انتخاب و جوایزی به آنها اهداء گردید.

برندۀ اول: دفتر معماری........
i;}


ادامه مطلب
[ چهارشنبه 23 مرداد1392 ] [ 16:47 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

دکتر محمود صمدی­  لرگانی رئیس جدید واحد تنکابن در جمع کارکنان و اعضای هیأت علمی واحد:

((لازمه موفقیت در همه عرصه ها روح تعاون و تقوای الهی است ))

اولین نشست صمیمی دکتر محمود صمدی لرگانی رئیس جدید واحد تنکابن با حضور هیأت رئیسه، رؤسای دانشکده ها، کارکنان و اعضای هیأت علمی در روز سه شنبة مورخه 1392/5/1 در محل سالن اجتماعات واحد برگزار شد در این نشست، پس از تلاوت آیاتی از کلام­ الله مجید و پخش سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران، دکتر صمدی با حضور در جایگاه، ضمن تشکر از ابراز محبت و.....


ادامه مطلب
[ چهارشنبه 2 مرداد1392 ] [ 16:58 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

طی حکمی از سوی دکتر دانشجو ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی ، دکتر محمود صمدی لرگانی به عنوان رئیس واحد تنکابن منصوب شد.جلسه معارفه  وی و تودیع دکتر حمیدرضا جمالزاده رئیس قبلی واحد تنکابن در روز یکشنبه مورخة 30/4/1392 با حضور دکتر صالحی دبیر منطقة 3 دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران، دکترجواد خلعتبری رئیس واحدرامسر،جمعی از استادان و کارکنان واحدتنکابن ، تعدادی از اعضای شورای اسلامی واصحاب رسانه شهرستان تنکابن، در محل سالن کنفرانس ریاست واحد برگزار گردید.

در این مراسم پس از تلاوت آیاتی از کلام­الله مجید و پخش سرود مقدس جمهوری اسلامی، حجت­الاسلام والمسلمین عبدالملکی رئیس دفتر فرهنگ اسلامی واحد با اشاره به فضیلت ماه مبارک رمضان و با بیان فرمایشی از امام زین العابدین (ع) گفت: ماه رمضان ماه اطاعت، بندگی ، سازندگی، رحمت، مغفرت، آمرزش و ماه تغییر رفتارها و ساختارهای بیرونی و درونی است. ایشان در ادامه ضمن تبریک به دکتر صمدی رئیس جدید واحد از زحمات دکتر جمالزاده رئیس قبلی واحد تقدیر و تشکر کرد. در ادامه دکتر حمیدرضا جمالزاده اظهار داشت: قبول مسئولیت واحد از سوی اینجانب با هدف ارتقاء سیستم انجام پذیرفت کما اینکه قبل از آن نیز پیگیری گسترش رشته­ها را عهده­دار بوده­ام. وی با ارائه گزارش عملکرد و کارهای در دست اقدام ضمن تبریک به رئیس واحد جدید، بر همدلی و همکاری با ایشان تأکید نمود.

پس از وی، دکتر محمود صمدی لرگانی، رئیس ........ -


ادامه مطلب
[ دوشنبه 31 تیر1392 ] [ 18:1 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

همزمان با دانشگاههای سراسر کشور، دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن نیز میزبان برگزاری آزمون سراسری سازمان سنجش و آموزش عالی بوده است. این آزمون که در روزهای پنجشنبه، جمعه و شنبه مورخه های ششم ، هفتم و هشتم تیر ماه جاری در دو نوبت صبح و عصر برگزار گردید،تعداد 2621 نفر داوطلب زن و مرد در گروههای علوم ریاضی و فنی، هنر، علوم تجربی،زبانهای خارجه و علوم انسانی در یک فضای امن با هم به رقابت پرداختند. در این آزمون دکتر حمید رضا جمالزاده رئیس واحد به همراه معاون و مدیر آموزش و نیز دکتر شریعت نژاد نمایندۀ منتخب مردم تنکابن،رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی از حوزه های امتحانی بازدید کردند.

[ یکشنبه 9 تیر1392 ] [ 15:14 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

خوشا کسی که پس ازوی حدیث خیر کنند            که جز حدیث خیر نمی ماند از بنی آدم

جناب آقای حاج میر علی امین یاوری پدر شهید والامقام نقی امین یاوری که جگر گوشۀ  خود را برای زنده ماندن اسلام و انقلاب تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی نموده است، اینبار نیز ...


ادامه مطلب
[ یکشنبه 2 تیر1392 ] [ 16:15 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

 بسم الله الرحمن الرحیم

سپاس بیکران خدای یکتا را که لطف بی نهایت خود را همواره شامل حال ملت مسلمان و انقلابی ایران اسلامی می گرداند. درود بی کران بر روح مطهر امام راحل، این ابرمرد خداترس و ظلم ستیز و طاغوت شکن که رمز موفقیت و پیروزی در مقابل دشمنان از مکتب او در میان مردم غیور ایران به ودیعه گذاشته شد و زیستن در این موقعیت زمانی و در پرتو نور هدایت آن مقتدای دوران و جانشین خلفش مقام معظم رهبری ، خود نیز جای شکر دارد. مردم ما با تکیة بر ولایت، راه رسیدن به عزت و سربلندی را آموختند و در مقاطع مختلف در طول سه دهة عمر با برکت نظام مقدس جمهوری اسلامی آن را به آزمون گذاشتند و اکنون نیز باورمند لزوم درخشش پیوستة نور ولایت در عبور از گذرگاههای تاریک زندگی می باشند.

  موانع ایجاد شده توسط دشمن حداقل از بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، آنقدر بزرگ بود که اگر برای خود آنان ایجاد می شد، در کوتاهترین زمان زمینگرمی شدند. ولی....


ادامه مطلب
[ دوشنبه 27 خرداد1392 ] [ 14:20 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

امروز ایران اسلامی با عنایت و لطف خداوند متعال و تزریق تفکر اسلام ناب محمدی (ص) در رگهای جامعه از سوی امام راحل عظیم الشأن بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران و نیز جانفشانیهای شهدا و جانبازان ورزمندگان و همچنین حس مسئولیت پذیری و نگاه با بصیرت مردم غیور در پاسداشت خون پاک شهیدان و حراست از دست آوردهای انقلاب در لوای پرچم ولایت ولی امر مسلمین جهان، رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه­ای ، به منشأ عمده تحولات در عرصة بین­المللی تبدیل شده است.

  بدون شک دشمنان بشریت به سرکردگی......


ادامه مطلب
[ چهارشنبه 22 خرداد1392 ] [ 11:1 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]
چهارمین نشست هم اندیشی نمایندگان تشکلهای اسلامی _ سیاسی ، دانشجویی و اساتید واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی سراسر کشور با حضور دکتر مؤمن بالله معاون فرهنگی ، مهندس خجسته معاون اداری و مالی ، حجت الاسلام و المسلمین رستمی مدیر کل نظارت و ارزشیابی حوزه معاونت فرهنگی ، مهندس اکبری  مدیر کل تشکلهای اسلامی _ سیاسی سازمان مرکزی دانشگاه آزاد اسلامی ، رؤسا و دبیران مناطق ، رؤسای واحدها ، نمایندگان تشکلهای اسلامی _ سیاسی دانشجویی و اساتید واحدهای  دانشگاه آزاد اسلامی ، دکتر هاشمی معاون استاندار و فرماندار ویژه تنکابن ، مهندس نیکفرجام رئیس شورای اسلامی شهر ، تقی پزشکی رئیس شورای اسلامی شهرستان و دیگر مسئولین ادارات ، نهادها و ارگانهای شهرستان تنکابن ، به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن در محل سالن اجتماعات واحد برگزار گردید . در این مراسم


ادامه مطلب
[ یکشنبه 8 اردیبهشت1392 ] [ 10:24 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]
هشتادمین محفل انس با قرآن کریم مؤسسة قرآنی بشارت شهرستان تنکابن به ریاست روح­ لله سام خانیان از قاریان برجسته، با مشارکت و میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن و با حضور هیأت رئیسه، استادان،کارکنان و دانشجویان واحد، دکتر قاسم رضیعی قاری بین­المللی قرآن کریم، پیمان ایازی حافظ قرآن، نهج ­البلاغه و صحیفة سجادیه، حجت­ الاسلام­ والمسلمین شاهچراغی نمایندة ولی فقیه و امام جمعه ، فقیه، معاون فرماندار ویژه و دیگر مسئولین ادارات، نهادها و نیز عموم مردم علاقمند شهرستان تنکابن، در محل مسجد امام رضا (ع) واحد برگزار گردید. در این مراسم معنوی که شروع آن بعد از نماز مغرب و عشاء بوده است، پس از اقامة نماز به امامت حجت ­الاسلام­ والمسلمین عبدالملکی، رئیس دفتر فرهنگ اسلامی واحد، آیاتی از کلام­الله مجید توسط شکوری از دانشجویان قاری، تلاوت گردید. سپس رئیس دفتر فرهنگ اسلامی با حضور درجایگاه ضمن.....


ادامه مطلب
[ سه شنبه 3 اردیبهشت1392 ] [ 10:28 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]
Normal 0 false false false EN-US X-NONE AR-SA

رئیس واحد تنکابن : ( وظیفه اصلی تشکلهای اسلامی - سیاسی در انتخابات ، صرفا تلاش در جهت شرکت حداکثری افراد در انتخابات است) .

 انتخابات اعضای شورای مرکزی تشکلهای اسلامی - سیاسی مدرسین واحد تنکابن ، با حضور حد اکثری اعضای هیأت علمی، دکتر حمیدرضا جمالزاده و دکتر جواد خلعتبری رؤسای واحدهای تنکابن و رامسر در محل سالن کنفرانس ریاست واحد تنکابن برگزار گردید . در این جلسه ابتدا تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید به سمع و نظر حضار رسید ، سپس ابوالفضل قهاری دبیر تشکلهای اسلامی – سیاسی اساتید واحد ضمن بیان تاریخچه تشکلها در واحد ، گفت : اساس کار این تشکل ، تحقق آرمانها و سیاستهای علمی و فرهنگی نظام مقدس جمهوری اسلامی و اجرای اوامر مقام معظم رهبری در ایجاد روحیه اسلامی – سیاسی در دانشگاه است . قهاری همچنین ضمن بر شمردن اهداف تشکلها ، شرایط افراد برای عضویت در شورای مرکزی تشکلها را تشریح نمود . در ادامه دکتر حمیدرضا جمالزاده نماینده ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی در تشکلهای اسلامی – سیاسی اساتید استان مازندران و رئیس واحد تنکابن ضمن تسلیت ایام شهادت ام ابیها حضرت فاطمه زهرا (س) ، سر و سامان دادن به مسایل سیاسی با محوریت اسلام در دانشگاه آزاد اسلامی را از اهداف مهم تشکلها عنوان نمود و اظهار داشت:.....


ادامه مطلب
[ یکشنبه 25 فروردین1392 ] [ 18:32 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

جناب آقای دکتر حیدر علی شایان فر

معاون محترم هماهنگی دانشگاه آزاد اسلامی

      با نهایت تأسف وتأثر درگذشت مادر گرامیتان را به جنابعالی و خانواده محترم تسلیت و تعزیت می­ گوئیم. برای آن مرحومه علو درجات و برای بازماندگان صبر و سلامتی وطول عمربا عزت مسئلت می نمائیم.

 

رئیس، معاونین، استادان، کارکنان و دانشجویان

 واحد تنکابن

 

 

[ یکشنبه 18 فروردین1392 ] [ 8:43 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

   اولین مجمع عمومی انجمن مدیریت ایران ( شعبۀ مازندران) با حضور اعضاي هيأت مؤسس و جمعی از  استادان ،  فارغ التحصيلان و دانشجویان در سالن آمفي تئاتر دانشگاه آزاد اسلامي واحد تنكابن برگزار گرديد. در این جلسه پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و پخش سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران، دكتر علي خلخالي عضو هیأت علمی گروه مدیریت آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن و مسئول هماهنگي انجمن در مازندران و نماينده هيأت مؤسس ، ضمن خوش آمد گویی به حاضرين و تقدیر ازدکتر جمالزاده رئیس واحد تنکابن به دلیل میزبانی شایسته وتشکر از مدیر روابط عمومی این واحدبه دلیل تدارک مطلوب شرایط برگزاری این جلسه، در خصوص اهميت تأسيس نمايندگي انجمن در مازندران توضیحاتی ارايه نمود. سپس اعضاي هيات مؤسس: دكتر ترانه عنايتي ، دكتر حبيب الله مشايخی ، دكتر حسين علي تقي پور و آقایان محمد رضا حسن پور و احمد ولي پور  از دانشجویان مقطع دکتری، در خصوص مزاياي تشكيل انجمن و دلايل تأسيس آن سخنراني كردند. در ادامه كانديداهاي هيأت مديره و هيأت بازرسان هركدام برنامه هاي خود را ارايه نمودند . سپس راي گيري مخفي و مكتوب به عمل آمد و با راي حاضرين ٥ نفر به عنوان عضو اصلي و ٢ نفر به عنوان عضو علي البدل هيأت مديره به شرح ذيل انتخاب شدند.

الف: اعضای اصلی:

١- دكتر علي خلخالي، عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن

٢- دكتر حبيب الله مشايخی، عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن

٣- دكتر زهره شكيبايي، عضو هیات علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن

٤ - دكتر ترانه عنايتي عضو، هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری

٥- دكتر حسين علي تقي پور،  عضو هیأت علمی دانشگاه آزاد اسلامی واحد چالوس

اعضای علی البدل:

١- محسن حاجي آقایی رئیس مؤسسۀ آموزش عالی غیر انتفاعی شفق

٢- دكتر محمدرضا حسن پور مدیر مرکز آموزش وزارت نیرو.

بازرس اصلی:

میترا صدوقی دانشجوی دکترای واحد علوم و تحقیقات

در ادامه دكتر بهرنگي رئيس انجمن مديريت آموزشي ايران با ارايۀ سخناني بر اهميت مديريت آموزشی و تاثيرات بسيار زياد آن در ابعاد مختلف زندگي شخصي و سازماني تاكيد نمود. ایشان همچنین ضمن اشاره به پیوندهای علمی بین این انجمن و نهادهای علمی بین المللی ،خواستار تلاش انجمن های استانی در فراگیری و توسعه نقش محوری این رشته به ویژه درسیستم های آموزشی شدند. افزایش تعداد اعضاء ، همکاری سازمان ها با انجمن ، راه اندازی کمیته های پژوهشی و کارگاه های آموزشی، برگزاری همایش و نیز سوق دادن تحقیقات در جهت ساختن انسان توحیدی از موارد مورد تأکید دکتر بهرنگی بوده است

[ چهارشنبه 16 اسفند1391 ] [ 14:54 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

به مناسبت دهه مبارک فجر مراسم باشکوهی با حضور مسئولین ،استادان، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن و مسئولین شهرستان،  در مسجد امام رضا(ع) واحد برگزار گردید. در این مراسم باشکوه پس از تلاوت آیاتی چند از کلام ا.... مجید، مقاله ای به مناسبت ایام توسط خواهر مریم جباری دانشجوی واحد و فرزند یکی از جانبازان سرافراز قرائت گردید. سپس حجت الاسلام والمسلمین خادمی عضو هیأت علمی واحد تنکابن در زمینه عوامل پیروزی انقلاب به ویژه رهبری داهیانۀ معمار کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و نیز رسالت مردم درتبعیت از مقام عظمای ولایت وپاسداری از انقلاب و ارزشهای آن سخنرانی کرد در پایان به تعدادی از همکاران حائز رتبه در مسابقات قرآن و عترت جوایزی اهداء گردید. غبارروبی و گل افشانی مزار شهدای شهرستان، حضور در نماز جمعه، شرکت در مراسم یادوارۀ شهدای کارگر و کارمند شهرستان تنکابن، شرکت در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن و همچنین برگزاری مسابقات والیبال خواهران و برادران از دیگر برنامه های واحد تنکابن در ایام ا... دهه فجر بوده است. در مسابقه چهار جانبۀ والیبال خواهر که به میزبانی واحد تنکابن برگزار گردید،تیم های هیأت والیبال کتالم رامسر،( الف) دانشجویان واحد تنکابن،هیأت والیبال تهران و (ب) واحد تنکابن به ترتیب مقامهای اول تا چهارم را به خود اختصاص دادند. در مراسم اختتامیه که حمیدرضا جمالزاده، نمایندۀ ریاست محترم دانشگاه در تشکلهای اسلامی سیاسی اساتید استان مازندران و رئیس واحد تنکابن ،محمود صمدی معاون مالی – اداری، حجت الاسلام عبدالملکی رئیس دفتر فرهنگ اسلامی، قربانعلی نژاد مدیر دانشجویی، محمد شجاعی مهر مدیر گروه تربیت بدنی و تعدادی از کارکنان واحد حضور داشتند،ضمن تقدیر از خانم محمدیخواه، مربی تیم والیبال دانشجویان خواهر واحد تنکابن، جوایزی به بازیکنان اهداء گردید.همچنین در مسابقه والیبال برادران که با همت بسیج اساتید و همکاری گروه تربیت بدنی واحد بین تیم دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن اعم از استادان و کارکنان و ناحیه مقاومت سپاه پاسداران انقلاب اسلامی شهرستان تنکابن، برگزار گردید، تیم وا حد تنکابن اول شد. 

[ چهارشنبه 25 بهمن1391 ] [ 11:23 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

جناب آقای حمیدرضا عابدی خرسند

مدیر مسئول محترم روزنامه فرهیختگان

  با کمال مسرت کسب عنوان رسانه برتر در عرصه زیست فناوری توسط روزنامه فرهیختگان که بیانگر مدیریت مدبرانه شما و تلاش بی وقفه همکاران پرتلاشتان می باشد را صمیمانه تبریک می گوییم و توفیق روزافزونتان را از خداوند منان مسألت داریم. Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA MicrosoftInternetExplorer4

هیأت رئیسه، استادان، کارکنان و دانشجویان

دانشگاه آزاد اسلامي واحد تنکابن

[ سه شنبه 3 بهمن1391 ] [ 14:38 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

       مراسم اختتامیه دومین جشنواره ملی تئاتر بصیرت در بخش صحنه ای، از مجموعه جشنواره های یادواره هنری تجلی بصیرت از روز شنبه 9 دی با شرکت 8 گروه از استانهای تهران، اصفهان، البرز و مازندران، با حضور قادر آشنا مدیر کل هنرهای نمایش، اصغر امیرنیا، دبیر یادواره، حجت الاسلام والمسلمین عباسعلی ابراهیمی، مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی مازندران، حجت الاسلام والمسلمین شاهچراغی نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان تنکابن، دکتر هاشمی معاون استاندار و فرماندار ویژه تنکابن، دکتر خادمی فرماندار شهرستان عباس آباد، رضایی رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی تنکابن و دیگر مسئولین ادارات، نهادها و ارگانهای تنکابن و شهرهای همجوار، استادان، کارکنان و دانشجویان، در محل سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن برگزار گردید. در این مراسم پس از تلاوت آیاتی از کلام ا... مجید و پخش سرود مقدس جمهوری اسلامی، جمالزاده رئیس واحد تنکابن با حضوردرجایگاه ضمن خیرمقدم گویی به حضارگفت: درفتنه88  استکباربااستفاده ازعامل انسانی بی بصیرت داخل کشور با هدف تخریب وجهه ولایت فقیه عزمشان را جزم کرده بودند تا با این اقدام جاهلانه......


ادامه مطلب
[ دوشنبه 18 دی1391 ] [ 10:20 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

          آقای سعید مسلمی فرزند جانباز 30 درصد تنکابنی و دانشجوی مقطع کارشناسی رشتة کامپیوتر  ( نرم افزار ) دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن در مسابقات اورکلاکینگ rogchampion  شرکت asus تایوان مقام اول را به خود اختصاص داد. لازم به ذکر است مسلمی دارای 2 اختراع در زمینه سخت افزار کامپیوتر با عناوین:

( خنک کننده پردازنده و کارت گرافیک با استفاده از نیتروژن مایع ) و ( خنک کننده یخچالی پردازنده و کارت گرافیک برای کاربرد دائم ) بوده که در سازمان ثبت اختراع کشور نیز به ثبت رسیده است.

ایشان همچنین در سال 1390 در مسابقات اورکلالینگ سایت hwbotدر رشته های پردازنده k10 مقام دوم جهان را کسب نموده است
[ یکشنبه 17 دی1391 ] [ 8:32 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

به مناسبت روز دانشجو، نخستین همایش دانشجویان عاشورایی با عنوان: ولایت، دانشجو و بصیرت، با همکاری تشکلهای اسلامی و سیاسی و هیأتهای مذهبی دانشجویی واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی استانهای گیلان، گلستان و مازندران، با حضور مهندس اکبری، مدیرکل تشکلهای اسلامی سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی، خسروی مدیر برنامه ریزی تشکلها، دکتر شاهورانی، رئیس و دکتر صالحی دبیر منطقه 3 دانشگاه آزاد اسلامی، مهندس فضلی نماینده ریاست محترم دانشگاه آزاد اسلامی در تشکلهای اسلامی سیاسی دانشجویی استان مازندران،دکتر حیدری مدیر مسئول روزنامه جوان، رؤسا و دبیران مناطق، رؤسای واحدها، دبیران، نمایندگان و اعضای تشکلهای اسلامی- سیاسی دانشجویی و هیأتهای مذهبی واحدهای دانشگاهی استانهای یاد شده و مسئولین ادارات و نهادهای شهرستان تنکابن، به میزبانی واحد تنکابن برگزار گردید. لازم به ذکر است بسیج دانشجویی واحد تنکابن و آموزشکده سما وابسته به آن با مزین نمودن فضای دانشگاه به تمثال شهدای دانشجویی شهرستان تنکابن و ایجاد فضای عاشورایی دفاع مقدس در مدخل ورودی سالن اجتماعات و نیز تهیه و توزیع بسته های فرهنگی از جمله چفیه، معنویت خاص به این همایش بخشیدند.

در این همایش بزرگ پس از تلاوت آیاتی از کلام ا... مجید و پخش سرود مقدس جمهوری اسلامی،  دکترحمیدرضا جمالزاده......ادامه مطلب
[ چهارشنبه 22 آذر1391 ] [ 17:47 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

تقریباً پس از گذشت یک ماه از انتصاب دکتر جمالزاده نماینده ریاست عالیه دانشگاه در تشکلهای اسلامی سیاسی استان مازندران به عنوان رئیس واحد تنکابن، اولین نشست صمیمی ایشان با کارکنان در محل سالن اجتماعات واحد برگزار شد. در این نشست که دکتر صمدی معاون اداری و مالی واحد وی را همراهی می کرد، پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید، دکتر جمالزاده ضمن تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) و با بیان اینکه شعار من در دانشگاه عدالت محوری و توجه به فرهنگ اسلامی در همه ابعاد می باشد گفت :........


ادامه مطلب
[ سه شنبه 7 آذر1391 ] [ 14:37 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA MicrosoftInternetExplorer4

به منظور بررسی مسائل دانشجویان شاهد و ایثارگر، نشست هم اندیشی رؤسا و رابطین شاهد و ایثارگر دانشگاههای شهرستان تنکابن. با حضور رضایی،مدیرکل، مظلومی، سرپرست معاونت فرهنگی، برزگر رئیس اداره آموزش عالی و عمومی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران، بغیازی رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران تنکابن، رؤسا، رابطین و معتمدین معین شاهد و ایثارگر دانشگاههای شهرستان تنکابن در محل سالن کنفرانس ریاست واحد تنکابن برگزار گردید.

در این جلسه پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و پخش سرود مقدس جمهوری اسلامی، دکتر حمیدرضا جمالزاده، نماینده.....ادامه مطلب
[ سه شنبه 7 آذر1391 ] [ 8:53 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

همگام با سایر اقشار ملت ولایتمدار ایران ، دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن در محرم امسال با برافراشتن پرچمهای عزا بر سردربهای ورودی، محوطه وساختمانها، مناره و فضای داخل مسجد امام رضا (ع ) واحد و برگزاری مراسم عزاداری، در غم و اندوه سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع ) و یاران با وفایش  به سوگ نشست. در مراسم عزاداری امسال که همه روزه از ساعت 11لغایت اذان ظهر با حضور دکتر جمالزاده نماینده ریاست عالیه دانشگاه در تشکلهای اسلامی سیاسی اساتید استان مازندران و رئیس واحد تنکابن و همچنین اعضای هیأت رئیسه ، استادان ، کارکنان و دانشجویان و نیز آموزشکدۀ سما وابسته به واحد، در محل مسجد امام رضا (ع ) برگزار..........


ادامه مطلب
[ جمعه 3 آذر1391 ] [ 14:28 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

دکتر حمیدرضا جمالزاده رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن قبل از شروع رسمی کار خود به همراه حجت الاسلام عبدالملکی رئیس دفتر فرهنگ اسلامی واحد با حجت الاسلام والمسلمین شاهچراغی نماینده ولی فقیه و امام جمعه شهرستان تنکابن در محل دفتر ایشان دیدار کرد. دکتر جمالزاده ضمن تشریح اهداف کوتاه مدت و بلند مدت خود در دانشگاه بر تلاش در جهت....


ادامه مطلب
[ سه شنبه 16 آبان1391 ] [ 9:35 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

طی حکمی از سوی دکتر فرهاد دانشجو ریاست عالیه دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر حمیدرضا جمالزاده عضو هیأت علمی واحد تنکابن و نماینده ریاست دانشگاه در تشکلهای اسلامی- سیاسی اساتید استان مازندران، به عنوان سرپرست واحد تنکابن منصوب شد. مراسم قدردانی از رئیس سابق و معارفه رئیس جدید، رأس ساعت 10 صبح روز سه شنبه مورخه 9/8/1391 با حضور دکتر بنی اسد مدیر کل انتصابات، دکتر شاهورانی رئیس منطقه 3، دکتر صالحی دبیر منطقه 3، و مهندس قبادی نماینده تشکلهای اسلامی- سیاسی دانشگاه آزاد اسلامی، همچنین مسئولین شهرستان تنکابن از جمله سرهنگ محمدی جانشین فرماندهی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تنکابن، سرهنگ معافی مدنی فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان تنکابن، استادان، دانشجویان و کارکنان در محل سالن اجتماعات واحد برگزار گردید.

در این مراسم پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و پخش سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران، دکتر ناصر منتظری رئیس سابق واحد تنکابن در جایگاه حضور یافت و ضمن خیرمقدم گویی به حضار و تبریک به رئیس واحد جدید، گزارش عملکرد مدت مدیریت خود را به سمع و نظر حضار رساند. پس از وی دکتر شاهورانی رئیس منطقه سه دانشگاه آزاد اسلامی رسالت دکتر فرهاد دانشجو ریاست عالیه دانشگاه را اینگونه قلمداد نمود که در دست راست ما باید پرچم فرهنگ و در دست چپ ما پرچم دانشگاه باشد. ایشان ضمن تبریک اعیاد قربان و غدیر، با بیان اینکه قربان عید توحید و غدیر....

ادامه مطلب
[ یکشنبه 14 آبان1391 ] [ 11:49 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

در  پاسخ به ساخت فیلم موهن و هتک حرمت به ساحت مقدس نبی مکرم اسلام حضرت محمد مصطفی(ص) ، از سوی تشکل سیاسی اسلامی مدرسین واحد تنکابن، تجمع اعتراض آمیزی با حضور هیأت رئیسه، استادان،کارکنان ، دانشجویان و جمعی از مسئولین شهرستان در جلوی مسجد امام رضا(ع) واحد برگزار گردید.در این تجمع اعتراضی ابتدا آیاتی از کلام الله مجید تلاوت شد سپس ابوالفضل قهاری رئیس تشکلهای اساتید واحد بیانیۀ دو صفحه ای را در محکومیت این اهانت قرائت نمود.در قسمتی از این بیانیه آمده است: استکبار جهانی و صهیونیسم بین الملل پس از شکستهای فضاحت بار در توطعه های رنگارنگ علیه اسلام عزیز و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، بار دیگر فطرت مکارانۀ خویش رانشان داد و با توسل به هنرمندان بی هنر و بی اخلاق، مقدس ترین و نورانی ترین چهره در میان......


ادامه مطلب
[ سه شنبه 18 مهر1391 ] [ 7:56 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

به همت بسیج اساتید و بسیج کارکنان و دفتر فرهنگ اسلامی دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن، مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس با حضور رئیس، معاونین، استادان و کارکنان دانشگاه و نیز مسئولین شهرستان تنکابن اعم از: دکتر هاشمی معاون استاندار و فرماندار ویژه، حجت الاسلام والمسلمین شاهچراغی نماینده ولی فقیه و امام جمعه، فرماندهان و پرسنل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و نیروی انتظامی، ائمه جماعات و مسئولین عقیدتی سیاسی ادارات، نهادها و ارگانها، رؤسا و نمایندگان دانشگاههای شهرستان تنکابن و نیز جمعی از خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران، در محل مسجد امام رضا(ع) دانشگاه آزاد اسلامی واحد تنکابن برگزار گردید. در این مراسم پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید، ابوالفضل قهاری عضو هیأت علمی و مسئول بسیج اساتید واحد ضمن خیرمقدم گویی به مهمانان گفت: دفاع.........


ادامه مطلب
[ شنبه 8 مهر1391 ] [ 9:52 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

Normal 0 false false false EN-US X-NONE FA

مجله علمی واحد تنکابن با عنوان : International Aquatic Recearch (مجله بین المللی علوم آبزیان ) درجه ISI را به خود اختصاص داد. دکتر ناصر منتظری رئیس واحد تنکابن گفت:شادمانم از اینکه با تولید علم دل مقام معظم رهبری و امت ولایتمدار ایران اسلامی را شاد کردیم. ایشان در ادامه پیرو این مطلب افزود: مقام عظمای ولایت در زمینه تولید علم بیانات شیوایی فرمودند که جوامع دانشگاهی باید به آن جامه عمل بپوشانند. به طور مثال در فرازهایی از بیانات معظم له آمده است:« علم وسیله اقتدار در دنیای امروز است- باید تولید علم در دانشگاهها و مراکز علمی کشور به صورت امری مقدس و عبادت تلقی شود- ما باید علم را برای ساختن دنیایی که اسلام برای ما تصور کرده ، به کار گیریم، دنیایی که اسلام برای مسلمین پیش بینی کرده بدون علم نمی شود به دست آورد».دکتر منتظری اظهار امیدواری کرد در آینده نزدیک سایر مجلات حائز این اعتبار گردند. دکتر خلیل پورشمسیان معاون پژوهش و فن آوری واحد تنکابن نیز در گفتگو با آنا گفت : این مجله اولین مجله در منطقه 3 و سومین مجله در کل دانشگاه آزاد اسلامی است که به این اعتبار رسیده است. لازم به ذکر است ...


ادامه مطلب
[ دوشنبه 3 مهر1391 ] [ 15:43 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

در ماندگی و بیچارگی دشمنان بشریت از بیداری امت اسلامی ، یک بار دیگر آنان را بر آن داشت که با بی شرمانه ترین روش ممکن، عداوت و دشمنی خود را از دین مبین اسلام، دین رحمت و مغفرت نشان دهند. این بار ، یک کارگردان صهیونیست با دریافت مبلغ کلان دست به ساخت فیلمی موهن درباره پیامبر معزز اسلام زده است.

اهانت به پیامبران، قدیسان و افراد مورد احترام ادیان و مذاهب، عملی است که هیچ مکتبی آن را نمی‏پذیرد. خصوصا کسانی که دست به اهانت خاتم پیامبران ، کامل کننده دین در جهان زده اند قطعا پیرو هیچ دین و مکتبی نیستد، بلکه مولود ناپاک شیطان بوده و رفتارهای فراماسونری دارند. قرآن کریم توهین به انبیاء و پیامبر اسلام (ص) را به کافران ، منکران و جاهلان نسبت می دهد، چیزی که امروز هم قابل مشاهده است.

همانطور که همه می‏دانند اندیشه‏های اسلام ‏هراسانه که پس از 11 سپتامبر، در جهان....
ادامه مطلب
[ شنبه 1 مهر1391 ] [ 12:50 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

بنا به پیشنهاد رئیس واحد تنکابن ، طی حکمی از سوی دکتر شاهورانی رئیس منطقه 3 دانشگاه آزاد اسلامی ، دکتر محمود اسدی به عنوان معاون آموزشی واحد تنکابن منصوب شد و جلسه معارفه وی با حضور رئیس و دیگر اعضای هیأت رئیسه، در واحد برگزار گردید. ایشان در گفتگو با آنا گفت: گر چه این مسئولیت سنگین است ولی احساس تکلیف در جهت بهبود روند و ارتقاء سطح کیفی آموزش به منظور تربیت هر چه بهتر جوانان این مرز و بوم ، عامل انگیزشی مهمی است که با توکل بر خداوند منان، عشق و علاقه و با همکاری همکاران پر تلاشم امیدوارانه مصمم به حرکت در این مسیر می باشم. دکتر اسدی کاربردی کردن دانش......


ادامه مطلب
[ یکشنبه 26 شهریور1391 ] [ 17:47 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

جشن فارغ التحصیلی تعداد 26 نفر از دانش آموختگان رشته پزشکی ، مقطع دکترای حرفه ای ورودیهای 83 و84 واحد تنکابن با حضور اولیای آنان ، مسئولین ، استادان و کارکنان در محل سالن اجتماعات واحد برگزار گردید. در این مراسم با شکوه ،پس از تلاوت آیاتی از کلام الله مجید و پخش سرود مقدس جمهوری اسلامی ایران ، دکتر علی نیک کار معاون دانشجویی واحد با حضور در جایگاه ، ضمن خیر مقدم و تبریک به حاضرین خطاب به دانش آموختگان گفت: پدر و مادر و نیز استادان به ترتیب اولین و دومین آموزگاران شمایند که باید نهایت احترام را نسبت به آنان معمول دارید. ایشان در ادامه با بیان سخنی از مولا علی (ع) مبنی بر تقسیم دانش به دو دسته دانش دینی و بدنی، رشته پزشکی را از رشته های با اهمیت قلمداد نمود. وی همچنین...


ادامه مطلب
[ سه شنبه 7 شهریور1391 ] [ 7:43 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]

دفتر تشکلهای سیاسی – اسلامی اساتید دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران در واحد تنکابن شروع به کار کرد. دکتر حمیدرضا جمالزاده نماینده دانشگاه آزاد اسلامی در تشکلهای سیاسی –ا سلامی اساتید استان مازندران با آرزوی قبولی طاعات و عبادات ملت شریف ایران اسلامی ، ضمن محکوم کردن کشتار بی رحمانه مردم مظلوم میانمار و شیعیان عربستان ، از برنامه ریزی و هماهنگی جهت برگزاری نشست های هم اندیشی با رؤسای واحدهای منطقه سه بعد از ماه مبارک رمضان به منظور انسجام هر چه بیشتر فعالان این تشکل خبر داد و گفت : یکی از اساسی ترین هدف اعضای تشکلهای سیاسی- اسلامی اساتید دانشگاههای آزاد اسلامی ، پیگیری مطالبات مردم و دانشگاهیان توسط این تشکل است. لازم به ذکر است دکتر جمالزاده دارای مدرک تحصیلی دکتری در رشته بیولوژی دریا از واحد علوم و تحقیقات تهران و نیز استادیار گروه زیست شناسی واحد تنکابن می باشد

[ دوشنبه 16 مرداد1391 ] [ 14:24 ] [ مدیر روابط عمومی واحدتنکابن ]
.: Weblog Themes By themzha :.

درباره وبلاگ
امکانات وب