روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی مازندران
روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران  

به گزاش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهشهر، کتاب دانش خانواده و جمعیت توسط یکی از اساتید دانشگاه تألیف شد.

این کتاب به قلم استاد محمدرضا پوررحیم مدرس باسابقه این واحد دانشگاهی مطابق سرفصل‌هاي مصوب وزارت علوم، تحقيقات و فنّاوري براي تدريس در دوره‌ها‌ي كارشناسي دانشگاه‌ها تهيه  و تنظيم شده است.

در بخشی از مقدمه این کتاب آمده است :

خانواده کوچکترین ودر عین حال مهمترین واحد اجتماعی است که ثبات جامعه وابستگی به ثبات واستحکام آن دارد و ارتباطات سالم و مناسب در جامعه بر اساس مناسبات متعادل و متوازن در خانواده بوجود می آید.

خانواده در گذر زمان دچار تغییرات متعدد شده است. توسعه جوامع و شهرنشینی یکی از عواملی است که در خانواده تغییر بنیادی ایجاد کرده و چالشهایی برای آن به وجودآورده است. با توجه به اهمیت خانواده، شناسایی آسیب های این نهاد که از لابلای این دگرگونی ها سر بر می آورند از اهمیت بسزایی برخوردار است.

خانواده امروز بتدریج ویژگیهای خود را از دست می دهد. اگر در گذشته در کنار هم بودن، طرح مشکلات، ایجاد آرامش و ابراز عشق و محبت نشان دهنده مفهوم خانواده بود اما امروزه به دلیل مشکلات و شیوه جدید زندگی، درکنارهم بودن بین افراد خانواده بسیار کم شده، مسئولیت پذیری و نظارتهای خانوادگی اعتبار خود را از دست داده است و ارزشها و نگرشهای جدیدی اهمیت پیدا کرده که معطوف به منافع و کامیابی های فردی است در حالیکه در گذشته معطوف به خانواده و فرزندان بود و دگرخواهی نقش اصلی را در زندگی ایفا می کرد. مشهودترین بعد فردگرایی در خانواده مدرن امروزی، موضوع ازدواج وشیوه‌های همسرگزینی است. گرایش به تجردگزینی، ازدواج در سنین بالا، ازدواج با غیرخویشاوند، انتخاب همسر بدون نظارت خانواده و از طریق آشنایی در اماکن عمومی یا اینترنت از نمونه های بارز تحولات خانواده های معاصر در همسرگزینی است.

شایان ذکر است این کتاب در 174 صفحه و با عنوان کامل دانش خانواده و جمعیت: درسنامه دانشگاهی دانشگاه مازندران در مرکز نشر اسلوب علمی بهشهر به چاپ رسیده است.

[ دوشنبه ۶ آبان۱۳۹۲ ] [ 9:11 ] [ مدیر روابط عمومی واحد بهشهر ]

13جشن بزرگ عید غدیر خم در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در این مراسم با شکوه که در ساختمان تازه تأًسیس واحد بهشهر  و با حضور اساتید، دانشجویان و کارکنان واحد برگزار شد حضرت حجه السلام والمسلمین حاج آقای داوری مدیر حوزه علمیه امام جعفر صادق (ع) بهشهر  که به عنوان سخنران اصلی مراسم حضور داشت، ضمن گرامی داشت هفته ولایت و اعیاد قربان و غدیر، به لزوم توجه و اهمیت دادن به جایگاه ویژه غدیر و فلسفه آن اشاره کرد و گفت : مسئله غدیر امروزه از بزرگ ترین مسائل پیش روی مسلمین اشت. وی ضمن اشاره به دلائل و براهینی که در اثبات این مهم وجود دارد افزود : امروزه نگاه دشمنان اسلام به امر ولایت نگاهی خصمانه و دور از انصاف و واقعیت است و می باید برای ادامه راه ولایت به مسئله مهدویت توجه ویژه داشت.

در ادامه این مراسم دکتر حسینی مقدم رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهشهر ضمن خیرمقدم به حاضران و تقدیر و تشکر از دانشجویان واحد بهشهر در همراهی دانشگاه در تکمیل ساختمان جدیدالتأسیس، عید شعید غدیر خم را بزرگ ترین عید مسلمین و شیعیان عنوان کرد و در باب شخصیت والای حضرت امیرالمؤمنین گفت : امام عای (ع) به گفته بسیاری از فلاسفه بزرگ شیعه و سنی شخصیتی اشت که جمع اضداد است و در عین حال خصوصیات متفاوت اخلاقی را در خود داشت. مثلاً در حالی که شخصی شجاع و دلیر و مبارز بود اما در نیمه های شب از خوف الهی در عبات خود اشک میریخت و یا علی رغم دریای بی پایان علوم که از آنها بهره مند بود، تواضع و فروتنی بی بدیلی داشت که اینها در تضاد هم هستند ولی در وجود گرانقدر ایشان این تضادها وجود داشت.

در ادامه این جشن نیز گروه موسیقی ونوشه نیز به اجرای برنامه زنده موسیقی پرداختند.ادامه مطلب
[ دوشنبه ۶ آبان۱۳۹۲ ] [ 8:57 ] [ مدیر روابط عمومی واحد بهشهر ]

نمایشگاه دفاع مقدس در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهشهر برپا شده است. به گزارش روابط عمومی دانشگاه، این نمایشگاه به همت بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد بهشهر و به منظور آشنایی نسل جوان دانشجو با دستاوردهای دفاع مقدس به مدت 5 روز برپا خواهد بود.

در همین رابطه آقای مجید یعقوبی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهشهر گفت : این نمایشگاه در جهت جذب قشر جوان به فرهنگ دفاع مقدس و به منظور نشان دادن دلاوری ها و رشادت های رزمندگان ایران اسلامی در طول جنگ تحمیلی دایر شده است. وی در ادامه گفت : برپایی ایستگاه صلواتی و نمایشگاه کتاب و ... از دیگر برنامه های این نمایشگاه می باشد.ادامه مطلب
[ چهارشنبه ۳ مهر۱۳۹۲ ] [ 8:46 ] [ مدیر روابط عمومی واحد بهشهر ]

مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهشهر از مراحل پیشرفت و برگزاری اردوی جهادی این واحد دانشگاهی در مناطق محروم بازدید کردند.

به گزارش روابط عمومی واحد بهشهر، معاون اداری- مالی و رییس دفتر فرهنگ اسلامی به همراه مسئول هیأت محبان دانشگاه، از اردوی جهادی فرهنگی که توسط خواهران بسیجی در روستای پرکلا از توابع بهشهر در حال برگزاری است دیدن کردند.

در این بازدید حجه الاسلام والمسلمین حاج آقای عبدی رییس دفتر فرهنگ اسلامی، ضمن تمجید از زحمات اعضای برگزار کننده، از اجر معنوی این کار یاد کرد و گفت : در نزد خداوند متعال هیچگاه کارهای خیر بی مزد و پاداش نمی ماند.

در ادامه بازدید آقای دکتر مدانلو معاون اداری- مالی دانشگاه نیز به بررسی کمبودها و نیازمندی های بسیجیان پرداخت که گزارش کاملی از سوی سرپرست این اردو ارائه شد.

لازم به یادآوری است این اردوی به منظور ارتقاء سطح فرهنگی، آموزشی، عقیدتی، هنری و ... اهالی روستای پرکلا به مدت دو هفته برگزار می باشد که خواندن ادعیه و زیارات، برگزاری نماز جماعت، پاسخ گویی به سوالات شرعی، آموزش کاردستی، نمایشگاه کتاب، اشنایی با فرهنگ دفاع مقدس و ... از اهم برنامه های این گروه جهادی خواهد بود.


ادامه مطلب
[ چهارشنبه ۲۰ شهریور۱۳۹۲ ] [ 10:48 ] [ مدیر روابط عمومی واحد بهشهر ]

مدرس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهشهر طی حکمی به عنوان سخنگوی شورای اسلامی بهشهر منصوب شد.

 

به گزارش روابط عمومی واحد بهشهر، در جلسه صبح روز شنبه 16/6/92 اعضای شورای اسلامی شهر بهشهر طی انتخاباتی مهندس اعظم السادات حسینی را به عنوان سخنگوی شورای شهر بهشهر انتخاب نمودند.

این جلسه که در ساعت 9 صبح با حضور 9 عضو شورای اسلامی این شهرستان در ساختمان شورا گشایش یافت، انتخاب سخنگو با  کاندیداتوری دو عضو این شورا مهندس اعظم السادات حسینی و محمد موسی زاده حلیم آغاز شد، که در نهایت پس از رأی گیری، خانم مهندس حسینی به عنوان سخنگوی شورای اسلامی شهر بهشهر انتخاب شد.

لازم به توضیح است اعظم السادات حسینی دارای مدرک کارشناسی ارشد رشته مدیریت می باشد و  بیش از 6 سال است که با دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهشهر به عنوان مدیر آموزش، مسئول کارگزینی هیأت علمی، مدرس و ... همکاری می نماید.

[ دوشنبه ۱۸ شهریور۱۳۹۲ ] [ 12:59 ] [ مدیر روابط عمومی واحد بهشهر ]


 


نفرات برتر مسابقات قرآن و عترت ماه مبارک رمضان که با موضوع آشنایی با تفسیر سوره ملک برگزار شد، مشخص شدند.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهشهر، تفسیر سوره ملک در قالب کارگاه آموزشی برای کارکنان و اساتید واحد ها در ایام ماه مبارک رمضان برگزار شد و واحدهای دانشگاهی نفرات برتر خود را معرفی کردند که در دانشگاه آزاد بهشهر خانم هما باقری و خانم حدیقه عابدی رتبه اول را به دست آوردند. همچنین آقای مهدی مختارپور و خانم میترا طالبی در جایگاه دوم و سوم قرار گرفتند.

در همین رابطه حجت الاسلام والمسلمین حاج آقای عبدی رییس دفتر فرهنگ اسلامی واحد گفت : این کارگاه به مدت دو هفته بعد از نماز ظهر و عصر در نمازخانه دانشگاه برگزار شد و سرانجام شرکت کنندگان در آزمون اینترنتی منطقه 9 شرکت کردند و رتبه های فوق را احراز کردند.

[ دوشنبه ۱۸ شهریور۱۳۹۲ ] [ 10:31 ] [ مدیر روابط عمومی واحد بهشهر ]

ولادت حضرت معصومه (س)


مراسم ولادت باسعادت حضرت فاطمه معصومه (س) و روز دختر در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهشهر برگزار شد. 

 در این مراسم که در نمازخانه دانشگاه با حضور اساتید، دانشجویان و کارکنان برگزار شد، حجه الاسلام والمسلمین حاج آقای عبدی رییس دفتر فرهنگ اسلامی واحد در رابطه با زندگینامه ان بزرگوار گفت : ایشان بعد از انتقال برادر بزرگوارشان حضرت علی بن موسی الرضا (ع) از مدینه به ایران در سال 201 ه.ق، به همراه برادران، خواهران و اقوام به سوی ایران حرکت کرد و در شهر ساوه در درگیری با حاکمان جور مسموم و بیمار شد و تنی چند از برادران و همراهان خود را از دست داد. حضرت فاطمه معصومه (س) از آنجا به قم عزیمت کردند و پس از 17 روز تحمل رنج و بیماری سرانجام در این شهر مقدس دار فانی راوداع گفتند.

حجه الاسلام عبدی در ادامه در مورد فضیلت زیارت آن بانوی بزرگوار گفت : از حضرت علی بن موسی الرضا (ع) نقل شده که هرکسی حضرت معصومه را با شناخت و معرفت زیارت کند، بهشت بر او واجب می شود که روایت مشابهی از حضرت امام محمدتقی (ع) نیز در مورد عمه بزرگوارشان نقل شده است.

[ یکشنبه ۱۷ شهریور۱۳۹۲ ] [ 13:34 ] [ مدیر روابط عمومی واحد بهشهر ]

گروه فرهنگی بسیج خواهران دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهشهر جهت خدمت رسانی به مناطق محروم منطقه هزار جریب بهشهر، روز شنبه 92/6/16 راهی روستای پرکلا شدند.

به گفته آقای مجید یعقوبی مسئول بسیج دانشجویی دانشگاه این اردو که در غالب طرح اردوهای جهادی به همت دانشگاه و بسیج دانشجویی شهرستان بهشهر برگزار شده است، به مدت 15 روز به طول خواهد انجامید که قرار است در این اردو اقداماتی از قبیل آموزش قرآن و امور مذهبی، آموزش فرهنگی هنری به کودکان، آموزش های علمی و و مراقبت های بهداشتی و ... صورت پذیرد.

همچنین مسئول بسیج دانشجویی واحد بهشهر ضمن اشاره به زحمات و حمایت های ریاست محترم دانشگاه آقای دکتر حسینی مقدم افزود : این اردوهای خیرخواهانه و خداپسندانه چندسالی است که با حمایت مسئولین دانشگاه و پیگیری های مکرر ریاست محترم واحد به لطف الهی با موفقیت به انجام میرسد و امید است با اشاعه و گسترش این فرهنگ، گامی موثر در ایجاد بستری مناسب برای رشد و تعالی فرهنگی برداشته شود.


[ یکشنبه ۱۷ شهریور۱۳۹۲ ] [ 13:28 ] [ مدیر روابط عمومی واحد بهشهر ]

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، مراسم بزرگداشت روز 9 دی روز تجدید میثاق با ولایت در روز نهم دیماه 1391 با حضور اساتید و کارکنان واحد بهشهر در نماز خانه این واحد برگزار شد.

 

در این مراسم حجه الاسلام والمسلمین عبدی رییس دفتر فرهنگ اسلامی واحد بهشهر گفت : دشمنان همیشه در طول انقلاب مخالفت خود را با نظام مقدس جمهوری اسلامی به اشکال مختلف نشان دادند. ابتدا با منافقین که با شهادت آیت اله شهید دکتر بهشتی همه آنها از پا در آمدند. بعد از آن دکتر بازرگان به عنوان نخست وزیر به روی کار آمد و در مقابل انقلاب ایستاد که او هم موفق نشد. سپس بنی صدر به عنوان رییس جمهور به سر کار آمد و با انقلاب و مخصوصاً با مسئولین نظام مقدس به مقابله و دشمنی پرداخت و درگیر شد و سرانجام مفتضحانه از این کشور بیرون رفت.

حجه الاسلام عبدی در ادامه به تحریم اقتصادی بر علیه نظام و جنگ تحمیلی 8 ساله اشاره کرد که با مقاومت ملت شریف ایران مواجه شد و ادامه داد : مناسبت هایی همچون شانزده آذر و اهانت به عکس رهبر کبیر انقلااب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) هم نتوانست به انقلاب اسلامی ضربه بزند تا اینکه در روز 9 دی سال 88 تمامی ملت ایران از بزرگ و کوچک و زن و مرد برای دفاع از انقلاب مقدس و رهبری و ولایت فقیه مشت محکمی، هم به دشمنان داخلی انقلاب زدند هم به دشمنان خارجی. به همین دلیل جا دارد هرساله ما این روز را گرامی بداریم.


[ شنبه ۹ دی۱۳۹۱ ] [ 16:0 ] [ مدیر روابط عمومی واحد بهشهر ]
بخش قرائت و روخوانی مسابقات قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی در واحد بهشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه این دوره مسابقات با حضور 25 نفر از کارکنان، اساتید، دانشجویان و طلاب شهرستان بهشهر در دو بخش خواهران و برادران در روز چهارشنبه 29/9/91 در سالن کنفرانس و نمازخانه واحد بهشهر برگزار شد.

در همین رابطه آقای دکتر حسینی مقدم رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهشهر ضمن ابراز خرسندی از حضور قابل توجه داوطلبین شرکت در مسابقات قرآن و عترت دانشگاه آزاد و حضور طلاب از سطح شهرستان گفت : بحمداله حضور و فعالیت دانشگاه آزاد در امور فرهنگی به گونه ای دنبال می شود که امکان حضور اقشار مختلفی که انس و الفتی با قرآن و تعالیم الهی دارند، شرایط حضور در یک چنین رقابت گسترده ای را پیدا می کنند.

دکتر حسینی مقدم با تأکید بر اهتمام و تلاش دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهشهر در اشاعه و گسترش فرهنگ دینی و قرآنی و استعانت به تعالیم بلند اسلامی گفت : دانشگاه آزاد اسلامی با پيشينه درخشان، پيشگام عرصه فعاليت‌های قرآنی در دانشگاه‌ها و آموزش عالی است. دانشگاه آزاد اسلامی در تمامی شعب خود كانون قرآن و عترت دارد و برای هر واحد، دو مسئول جداگانه برای بخش آقايان و بانوان دارد که این نشان از اهمیت این امر خطیر برای مسئولین دانشگاه آزاد اسلامی دارد.


ادامه مطلب
[ چهارشنبه ۲۹ آذر۱۳۹۱ ] [ 11:25 ] [ مدیر روابط عمومی واحد بهشهر ]

با حضور علماء و روحانیون شهرستان و اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهشهر، همایش وحدت حوزه و دانشگاه در واحد بهشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در این همایش که در روز دوشنبه 27/9/91 مصادف با سالروز شهادت علامه شهید آیت اله دکتر مفتح استاد حوزه و دانشگاه


ادامه مطلب
[ دوشنبه ۲۷ آذر۱۳۹۱ ] [ 14:58 ] [ مدیر روابط عمومی واحد بهشهر ]
افتتاحیه همایش هفته پژوهش در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی واحد بهشهر، در روز افتتاحیه این همایش، آقای دکتر حسینی مقدم رییس دانشگاه آزاد بهشهر ضمن خیر مقدم به مدعوین و حاضران، به ارائه مقاله ای تحقیقاتی از حقوق زن در اسلام و ایران پرداخت. وی ضمن ارائه تاریخچه ای از مالکیت زن گفت : قبل از اسلام توجه چندانی به زن و جایگاه او نمی شد. همچنین به مالکیت زن هم توجهی نمی شد. به عنوان مثال ویل دورانت دانشمند معروف مسیحی گفته است : زن مانند کالایی بود در اختیار شوهر یا پدر و یا پسر و او را پس از مرگ مانند اموال یکدیگر به میراث می گذاشتند. ضمناً زن را مالک بر اموال خود هم نمی دانستند و ارث را فقط مختص فرزندان ذکور می دانستند.

دکتر حسینی مقدم با اشاره به آمار سازمان ملل در سال 1980 گفت : زنان 67% کارها را در جهان انجام می دهند در حالیکه کمتر از 1% از دارایی جهان مربوط به زنان است.

همچنین در این همایش آقای دکتر شکیبانیا عضو هیأت علمی گروه حقوق نیز به ارائه مقاله پرداخت.


ادامه مطلب
[ یکشنبه ۲۶ آذر۱۳۹۱ ] [ 15:30 ] [ مدیر روابط عمومی واحد بهشهر ]

مسئول هیأت محبان دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهشهر به عنوان عضو اصلی شورای مرکزی سیاستگذاری نهاد مقام معظم رهبری در دانشگاه های آزاد اسلامی منطقه 3 انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی واحد بهشهر، آقای سید امیر رخت اعلاء، مسئول هیأت محبان این واحد دانشگاهی است که در انتخابات روز یکشنبه 19/9/91 که در واحد قائمشهر  برگزار شد به عنوان یکی از اعضای اصلی شورای مرکزی سیاستگذاری انتخاب شد.

لازم به ذکر است در این جلسه جناب آقای ابراهیمی معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران، جناب حجت الاسلام آقای دکتر ابراهیمیان مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه های منطقه 3 و رییس دانشگاه ازاد اسلامی واحد بابل، آقای فضلی مسئول تشکل های انجمن اسلامی سیاسی منطقه 3 و ... حضور داشتند.

[ یکشنبه ۲۶ آذر۱۳۹۱ ] [ 13:2 ] [ مدیر روابط عمومی واحد بهشهر ]

همایش مقابله با ایدز و هپاتیت و راه های پیشگیری از آن در دانشگاه ازاد اسلامی واحد بهشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در این همایش که با حضور اساتید، دانشجویان و کارکنان واحد در روز یکشنبه 19/9/91 برگزار شد، آقای دکتر بهارفر ضمن تشریح بیماری ایدز و نحوه عملکرد و تأثیرگذاری آن بر انسان و راه های انتقال آن، بهترین روش های مقاوم سازی و مقابله انسان با آن را برشمرد.


ادامه مطلب
[ یکشنبه ۱۹ آذر۱۳۹۱ ] [ 14:27 ] [ مدیر روابط عمومی واحد بهشهر ]

همایش وکرسی آزاد اندیشی حجاب و عفاف در روز چهارشنبه 15/9/91 در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در ابتدای این همایش که با حضور سرکار خانم شرف الدین مدیرکل محترم امور بانوان و خانواده استان مازندران و مسئولین شهری، نظامی و انتظامی شهرستان و دیگر مسئولین برگزار شد، آقای دکتر حسینی مقدم رییس دانشگاه، ضمن خیرمقدم به مهمانان گفت : جامعه زنان در طول تاریخ مورد ظلم واقع شده و به طرق مختلف در ادوار گذشته و حال به شکلی دیگر، مورد اجحاف قرار گرفتند.

دکتر حسینی مقدم مکتب اسلام را تنها مکتبی دانست که حامی واقعی حقوق زنان است. زیرا جدای از آزادی بی قید و شرط و بی بند و باری جوامع غربی، اسلام حقوق زنان را بسیار وسیع تر از وضع موجود می داند. چراکه اسلام حجاب را یک امتیاز برای زنان می داند. هرچند متأسفانه در جامعه فعلی ما، این ارزش وارونه جلوه داده شده است.

رییش دانشگاه آزاد بهشهر با اشاره به روز شانزدهم آذر، روز دانشجو، آن را برگ زرینی در تاریخ و خاطره جامعه علمی عنوان کرد و هدف از آن قیام و شهادت سه تن از دانشجویان در آن روز را آزادی خواهی، عدالت خواهی، مبارزه با استکبار و ظلم و بی بندوباری دانست.

وی پیام دانشجویان را توجه به مسائل سیاسی و اجتماعی و آگاهی از مسائل روز در کنار مطالعه و تحصیل دانست و گفت : در صورت رعایت این مسائل، جوانان قادر به اداره مطلوب جامعه خواهند بود.

در ادامه همایش خانم شرف الدین مدیرکل امور بانوان و خانواده استانداری مازندران که به عنوان سخنران در این مراسم حضور داشت گفت : شناخت از فضای موجود و شناخت از مبدأ و مقصد و اعتقاد به اصل و اساس ایمان و اعتماد به علم و حکمت خداوند مهمترین اصل در این مسیر است و لازمه قانونمندی و هدفمندی را در این را متذکر شد.

در پایان خانم شرف الدین به سوالات مطروحه از سوی دانشجویان پاسخ داد.


ادامه مطلب
[ چهارشنبه ۱۵ آذر۱۳۹۱ ] [ 15:25 ] [ مدیر روابط عمومی واحد بهشهر ]

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، این پایگاه در روز چهارشنبه 14/9/91 با همت کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه آزاد بهشهر و با همکاری سازمان جوانان جمعیت هلال احمر شهرستان بهشهر برپا شد.

 

در همین رابطه آقای مجید یعقوبی دبیر کانون دانشجویی هلال احمر واحد بهشهر ضمن ابراز خرسندی از برپایی این پایگاه، هدف از آن را آگاهی دادن به دانشجویان در مورد بیماری مهلک ایدز و راه های پیشگیری و مقابله با انتقال آن عنوان کرد و گفت بناست به همین مناسبت، همایشی در روز یکشنبه 19/9/91 در دانشگاه برگزار شود.

شایان ذکر است این کانون، با پخش تراکت و بروشور و مشاوره حضوری توسط متخصصین امر به بالابردن سطح آگاهی دانشجویان پرداخت.

[ چهارشنبه ۱۵ آذر۱۳۹۱ ] [ 15:20 ] [ مدیر روابط عمومی واحد بهشهر ]

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، نشست بصیرت افزایی با حضور جناب آقای موسوی نژاد معاون سیاسی سپاه مازندران و آقای رحمانی مسئول بررسی و تحلیل بسیج دانشجویی شهرستان بهشهر و اعضای بسیج دانشجویی پایگاه فضیلت دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهشهر برگزار شد.


ادامه مطلب
[ چهارشنبه ۱۵ آذر۱۳۹۱ ] [ 15:18 ] [ مدیر روابط عمومی واحد بهشهر ]
بخش کتبی مسابقات قرآن و عترت دانشگاه آزاد اسلامی در ساعت 10 صبح روز سه شنبه 14/9/91 با حضور دانشجویان و اساتید، در واحد بهشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، تعداد163 دانشجوی پسر، 91 دانشجوی دختر به همراه 17 تن از اساتید این واحد دانشگاهی در 13 رشته علوم قرآنی با هم به رقابت پرداختند.

لازم به ذکر است که نفرات برتر این مسابقات به مرحله منطقه ای راه پیدا می کنند.


ادامه مطلب
[ سه شنبه ۱۴ آذر۱۳۹۱ ] [ 15:35 ] [ مدیر روابط عمومی واحد بهشهر ]


به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهشهر، مراسم عزاداری ایام محرم در روز سه شنبه 30/8/91 در سالن اجتماعات این واحد دانشگاهی برگزار شد.

در این مراسم باشکوه که باحضور دانشجویان، اساتید، کارکنان و برخی از مسوولین شهری برگزار شد، حجت الاسلام عبدی مسئول دفتر فرهنگ اسلامی دانشگاه ضمن خیر مقدم به حاضران، برخی از مهمترین اهداف قیام عاشورا را برشمرد و از امر به معروف و نهی از منکر به عنوان اساسی ترین هدف قیام حضرت اباعبداله یاد کرد و آن را موجب اصلاح امت عنوان کرد.

 

در ادامه مراسم حجت الاسلام والمسلمین آقای دکتر هدایت نیا عضو هیأت علمی دانشگاه تهران، به عنوان سخنران مراسم به ایراد سخن پرداخت و دلایل قیام امام حسین (ع)، علی رغم آگاهی آن امام همام، نسبت به شهادت در این را برشمرد.

لازم به ذکر است ذکر مصیبت و نوحه خوانی به همراه سینه زنی از دیگر برنامه های این مراسم بود.


ادامه مطلب
[ چهارشنبه ۱ آذر۱۳۹۱ ] [ 10:58 ] [ مدیر روابط عمومی واحد بهشهر ]


جلسه ستاد هماهنگی و پشتیبانی شکوه هجرت با حضور مسوولین استانی و شهرستانی در دانشگاه آزاد بهشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، در این جلسه که در زمینه اختتامیه اردوهای جهادی بسیج دانشجویی دانشگاه های استان مازندران برگزار شد، آقای دکتر حسینی مقدم رییس واحد بهشهر ضمن خوش آمد گویی و خیر مقدم به حاضران گفت : اردوی جهادی بسیج دانشجویی واحد بهشهر با همکاری دفتر فرهنگ اسلامی واحد و بسیج دانشجویی و کانون دانشجویی هلال احمر در دو قسمت فرهنگی و عمرانی توسط نیروهای خواهر و برادر بسیجی در مناطق محروم برگزار شد که نتایج خوبی به همراه داشت.

دکتر حسینی مقدم  بسیج را یک نیروی تأثیرگذار در بخش های مختلف جامعه خواند و گفت عرصه فعالیت بسیج از فعالیت نظامی صرف خارج شده و گستره آن به امورسازندگی، علمی، تکنولوژی های جدید، نانو و ... رسیده است.

در ادامه جلسه آقای صادقی، مسوول بسیج سازندگی ناحیه بسیج دانشجویی استان مازندران، از حضور 2600 دانشجو در طرح های اردوی جهادی استان خبر داد  و گفت  کارهای عمرانی و فرهنگی آبرومندانه، و باهدفی توسط دانشگاه های شهرستان بهشهر انجام شد که نشان از جهش بزرگ دانشگاه های این شهرستان دارد.

همچنین در ادامه جلسه سرکار خانم قربانی گزارش مختصری از جلسات قبل را بیان کرد.


ادامه مطلب
[ یکشنبه ۲۱ آبان۱۳۹۱ ] [ 8:31 ] [ مدیر روابط عمومی واحد بهشهر ]
بیست و هشتمین جلسه معاونان آموزشی منطقه 3 دانشگاه آزاد اسلامی در واحد بهشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، این جلسه با حضور آقای دکتر صالحی دبیر محترم منطقه در روز دوشنبه 15/8/91 در واحد بهشهر برگزار شد.

در این جلسه که معاونان آموزشی واحدها حضور داشتند، آقای دکتر حسینی مقدم رییس دانشگاه آزاد بهشهر ضمن خیر مقدم به مهمانان، توسعه امر آموزش را مهم ترین هدف بر اساس چشم انداز 20 ساله برشمرد و ارتقاء سطح کیفی آموزش را از مهمترین اهداف دانشگاه عنوان کرد.

دکتر حسینی مقدم با اشاره به اینکه واحد بهشهر در حال حاضر 1800 دانشجو در 32 رشته کاردانی و کارشناسی و 36 عضو هیأت علمی دارد گفت : مجتمع جدید آموزشی – اداری واحد بهشهر با زیربنای 10000 مترمربع به زودی به بهره بردای می رسد.

در ادامه جلسه آقای اصغری معاون آموزشی و دانشجویی واحد بهشهر از معاونان واحدها خواست تا راه های موفق جذب دانشجو و ارتقاء سطح کیفی آموزش را به همکاران خود یادآوری کنند تا تمهیدات لازم برای این امر فراهم شود. وی با اشاره به سختی های روبرو و مشغله بسیار زیاد حوزه آموزش، تلاش و آرامش همکاران خود را خواستار شد.

در این جلسه معاونان آموزشی واحد های منطقه 3 به بیان مشکلات و مسائل و سوالات خود پرداختند که از سوی دکتر صالحی دبیر منطقه پاسخ داده شد. همچنین دکتر صالحی از حذف کنکور در تمامی رشته های مقطع کاردانی خبر داد و گفت : از سال آینده امکان جذب دانشجو بدون کنکور در مقطع کاردانی در تمام رشته ها وجود دارد.

وی همچنین با تأکید بر تعطیلی کلاس ها در روز های پنج شنبه و عدم برنامه ریزی آموزشی برای این روز، خواستار صرفه جویی بیشتر در واحد ها شد.


ادامه مطلب
[ سه شنبه ۱۶ آبان۱۳۹۱ ] [ 13:34 ] [ مدیر روابط عمومی واحد بهشهر ]

جلسه توجیهی دانشجویان جدیدالورود سال تحصیلی 92-91 دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهشهر در روز چهارشنبه 3/8/91 با حضور مسوولین شهری، دانشجویان جدیدالورود، اساتید و کارکنان در سالن اجتماعات این واحد دانشگاهی برگزار شد.

در ابتدای این مراسم باشکوه آقای دکتر حسینی مقدم رییس دانشگاه, ضمن خیر مقدم به دانشجویان ورودی جدید و تبریک سال تحصیلی جدید به جامعه دانشگاهی گفت : علم در کنار ایمان  و عبودیت یکی از بزرگترین نعمات های الهی است. به طوری که هیچ ارزشی بعد از ایمان با علم برابری نمی کند. همه سرمایه های مادی دنیا قابل مقایسه با ارزش علم نیستند و تمام سرمایه ها نتیجه علم است.

دکتر حسینی مقدم حضور دانشجویان در دانشگاه را بیان گر وجود یک ویژگی در دانشجویان دانست چرا که در بین جوامع همواره تعداد کمی امکان حضور در دانشگاه را به دست می آورند و این نشان از جایگاه بلند و عالی دانشجوان دارد. همچنین وی در کنار کسب علم، کسب فضایل خوب اخلاقی را از موارد بسیار مهم برشمرد.

رییس دانشگاه آزاد بهشهر در ادامه با اشاره به تغییر سطح مدل باسوادی در جوامع گفت : در جامعه ما باسواد به کسی اطلاق می شود که توانایی و قدرت خواندن و نوشتن را داشته باشد و این درحالی است که جوامع پیشرفته این مدل را کاملاً تغییر داده و معیاری که یونسکو به صراحت برای باسوادی اعلام کرده  است تحصیلات دانشگاهی، تسلط بر یکی از زبان های زنده دنیا و همچنین تسلط بر کامپیوتر و اینترنت می باشد.

در ادامه جلسه حجه الاسلام والمسلمین حاج آقای اصغری از اساتید دانشگاه های شهرستان، به عنوان سخنران جلسه به راه کارهای ارتقاء سطح علمی دانشجویان و آسیب شناسی مسائل موجود در عدم موفقیت آنها پرداخت. حجه الاسلام اصغری از خودباوری، اعتماد به نفس، ایمان و توکل به خدا و شناخت استعدادهای فردی به عنوان ابزارهای اصلی موفقیت نام برد و در مورد خطراتی که ممکن است دانشجویان جوان و کم تجربه را در مسیر علم اندوزی تهدید نماید هشدار داد.

ضمناً در این جلسه معاونین و مسوولین دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهشهر نیز با معرفی حوزه خود و عملکرد و وظایف آن پرداختند و مقررات مربوط را به دانشجویان ورودی جدید تذکر دادند.

اجرای برنامه های شاد هنری نیز از موارد دیگر این جلسه بود.


ادامه مطلب
[ یکشنبه ۷ آبان۱۳۹۱ ] [ 9:18 ] [ مدیر روابط عمومی واحد بهشهر ]
http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up8/47748171720388024833.jpg
بازدید مسؤولین دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهشهر از کمپ های امدادی هلال احمر شهرستان بهشهر
مسؤولین دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهشهر به همراه دبیر کانون دانشجویی این واحد از کمپ های امدادی هلال احمر مستقر در سطح شهر بازدید کردند.
به گفته بهروز ناصحی مسؤول روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهشهر، در این بازدید معاون آموزشی و دانشجویی، مسؤول حراست، مسؤول روابط عمومی و ... حضور داشتند که در همین راستا جناب آقای اصغری معاون آموزشی و دانشجویی واحد بهشهر در جمع اعضاء مستقر در کمپ از حضور فعال دانشجویان در این برنامه های خداپسندانه تقدیر و تشکر کردند.
همچنین آقای مجید یعقوبی دبیر این کانون، در همین رابطه گفت : تعداد 10 نفر از دانشجویان واحد بهشهر در طرح تابستانی هلال احمر شرکت نمودند و این تعداد در ماه آینده با نیروهای جدید جایگزین خواهد شد. این کمپ ها با همکاری هلال احمر شهرستان و دفاتر کانون های دانشجویی هلال احمر دانشگاه های شهرستان بهشهر  برپا شده اند و به منظور امداد رسانی به مسافرین و راهنمایی آنان در ایام فصل تابستان همه روزه دایر خواهد بود.

http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up8/21275517489946584510.jpg

http://www.pic1.iran-forum.ir/images/up8/20109935486746519508.jpg

[ سه شنبه ۱۷ مرداد۱۳۹۱ ] [ 17:7 ] [ مدیر روابط عمومی واحد بهشهر ]
http://kda.webatu.com/pic/7a658229eb23.jpgبرگزاری محفل انس با موضوع قرآن و نماز و نمایشگاه آثار قرآنی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهشهر

محفل انس با موضوع قرآن و نماز و نمایشگاه آثار قرآنی در روز شنبه 14/5/91 به همراه ضیافت افطاری برگزار شد. به گزارش روابط عمومی دانشگاه در این مراسم که با حضور اساتید، کارکنان و خانواده های آنان و تنی چند از مسئولین شهری و دانشجویان این واحد برگزار شد، قاریان برجسته کشوری به تلاوت آیاتی چند از کلام ا... مجید پرداختند. در این محفل باشکوه که همزمان با زادروز کریم اهل بیت، حضرت امام حسن مجتبی (ع) برگزار شد، دکتر سیدعسکری حسینی مقدم رییس دانشگاه، ضمن خیر مقدم و خوش آمدگویی به حضار، به حدیثی قدسی که از پیامبر اکرم (ص) نقل شده گفت : خداوند سود و نتیجه تمام اعمال انسان را مربوط به خود انسان و برای او می داند اما روزه را برای خود می داند و این یعنی روزه امتیاز ویژه ای نزد پروردگار دارد. شایان ذکر است این مراسم باشکوه با استقبال چشم گیری مواجه شد.


ادامه مطلب
[ دوشنبه ۱۶ مرداد۱۳۹۱ ] [ 12:36 ] [ مدیر روابط عمومی واحد بهشهر ]
انتخابات کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهشهر برگزار شد.
انتخابات کانون دانشجویی هلال احمر دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهشهر در سالن اجتماعات با حضور معاونین، اساتید، کارکنان و دانشجویان این واحد دانشگاهی برگزارشد.....  
ادامه مطلب
[ سه شنبه ۱۵ فروردین۱۳۹۱ ] [ 20:58 ] [ مدیر روابط عمومی واحد بهشهر ]

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، همزمان با هفته پژوهش مراسمی با حضور اساتید، کارکنان و دانشجویان دانشگاه ازاد اسلامی واحد بهشهر برگزار شد و از پژوهشگران برتر و انجمن های علمی فعال دانشگاه تقدیر شد.
ادامه مطلب
[ شنبه ۳ دی۱۳۹۰ ] [ 12:47 ] [ مدیر روابط عمومی واحد بهشهر ]
همایش وحدت حوزه و دانشگاه و بزرگداشت سی امین سالگرد تأسیس دانشگاه آزاد اسلامی در سالروز شهادت استاد برجسته حوزه و دانشگاه شهید آیت اله دکتر مفتح در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهشهر برگزار شد.
ادامه مطلب
[ شنبه ۳ دی۱۳۹۰ ] [ 12:40 ] [ مدیر روابط عمومی واحد بهشهر ]

 همایش مبارزه با ایدز و هپاتیت در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهشهر برگزار شد.

 


      به گزارش روابط عمومی دانشگاه در این همایش که در آذرماه سال جاری برگزار شد، جناب آقای دکتر بهارفر، در مورد مبارزه با دو بیماری مهلک هپاتیت و ایدز  و راه های پیشگیری از آن به ایراد سخن پرداخت که با استقبال دانشجویان، اساتید و کارکنان این واحد مواجه شد. 

   


ادامه مطلب
[ دوشنبه ۲۸ آذر۱۳۹۰ ] [ 14:3 ] [ مدیر روابط عمومی واحد بهشهر ]
مراسم سوگواری حضرت اباعبداله الحسین (ع) و یاران باوفایش
   

مراسم سوگواری حضرت اباعبداله الحسین (ع) و یاران باوفایش در آذرماه سال جاری در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهشهر برگزار شد.


مراسم سوگواری حضرت اباعبداله الحسین (ع) و یاران باوفایش در آذرماه سال جاری در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، این مراسم معنوی با حضور پرشور دوستداران خاندان اهل بیت نبوت و امامت (ع) و شیفتگان و دلسوختگان سرور و سالار شهیدان حضرت اباعبداله الحسین (ع) برگزار شد، 


ادامه مطلب
[ دوشنبه ۲۸ آذر۱۳۹۰ ] [ 13:58 ] [ مدیر روابط عمومی واحد بهشهر ]
همایش منطقه ای ریاضی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهشهر برگزار شد.
همایش مدل های غیرخطی و کاربرد آنها در علوم و مهندسی در روز پنج شنبه 19/8/90 در ساختمان مرکزی دانشگاه ازاد اسلامی واحد بهشهر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر حسینی مقدم رییس دانشگاه آزاد بهشهر در همین رابطه گفت : تعداد 157 مقاله به دبیرخانه همایش ارائه شد که از بین مقالات پذیرفته شده تعداد 80 مقاله به صورت سخنرانی و 20 مقاله به صورت پوستری ارائه شد.
همچنین دکتر حسینی مقدم در مراسم افتتاحیه این مراسم گفت : علم ریاضی از دیرباز از اهمیت بسیاری در بین عالمان برخوردار بوده تا جایی که حتی علمای برجسته دینی گذشته نیز می بایست دوره های علوم ریاضی...

ادامه مطلب
[ شنبه ۲۱ آبان۱۳۹۰ ] [ 12:12 ] [ مدیر روابط عمومی واحد بهشهر ]
پنجمین جلسه شورای فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهشهر در روز سه شنبه مورخ90/9/10 در اتاق ریاست محترم واحد برگزار شد و اعضای جلسه پس از بحث و بررسی مواردی را مصوب کردند که جشن بزرگ امامت و ولایت به مناسبت عید سعید غدیر، برگرای همایش پیاده روی برای دانشجویان در سطح دانشگاه های بهشهر، برپایی چند همایش علمی دانشجویی، اردوی خارج استانی برای دانشجویان و ... از جمله مهمترین آنها می باشد.

لازم به توضیح است جلسات شورای فرهنگی و ستاد اقامه نماز واحد بهشهر به طور منظم هرماه در این واحد برگزار می شود.

[ شنبه ۱۴ آبان۱۳۹۰ ] [ 10:49 ] [ مدیر روابط عمومی واحد بهشهر ]

اولین همایش منطقه ای "مدل های غیر خطی و کاربرد آنها در علوم مهندسی" در روز پنج شنبه مورخ 90/8/19 در واحد بهشهر برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی واحد بهشهر  تعداد 157 مقاله به دبیرخانه همایش ارسال شده است که 115 مقاله توسط داوران پذیرفته شده است.

لازم به توضیح است که تعداد 80 مقاله به صورت سخنرانی و 35 مقاله به صورت پوستری ارائه خواهد شد.

[ شنبه ۷ آبان۱۳۹۰ ] [ 15:34 ] [ مدیر روابط عمومی واحد بهشهر ]
طي حكمي از سوي جناب آقاي دكتر طائب رياست محترم منطقه 3 دانشگاه آزاد اسلامي، آقاي مهندس مجتبي مرادي به سمت رييس اداره پژوهش و فناوري دانشگاه آزاد اسلامي واحد بهشهر منصوب شدند.

به گزارش روابط عمومي دانشگاه آزاد اسلامي واحد بهشهر، آقاي مهندس مرادي مديرگروه رشته مديريت دولتي، با پيشنهاد جناب آقاي دكتر حسيني مقدم رياست محترم اين واحد و تأييد دكتر طائب رييس محترم منطقه 3، عهده دار اين مسئوليت شد.

لازم به ذكر است كه پيش از اين آقاي مهندس اميد جعفرزاده خوشرودي به عنوان رييس اداره پژوهش و فناوري واحد بهشهر فعاليت مي كردند.

[ جمعه ۶ آبان۱۳۹۰ ] [ 23:18 ] [ مدیر روابط عمومی واحد بهشهر ]

جلسه توجیهی دانشجویان جدیدالورد دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهشهر برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهشهر جلسه توجیهی دانشجویان جدیدالورود  سال تحصیلی 91-90 دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهشهر در روز پنجشنبه مورخ 28/7/90 با حضور مسئولین شهری، کارکنان، اساتید و دانشجویان این دانشگاه برگزار شد. در این جلسه باشکوه که حضرت آیت اله جباری نماینده محترم مجلس خبرگان رهبری و امام جمعه معزز شهرستان بهشهر و همچنین جناب آقای دکتر مقیمی نماینده مجلس شورای اسلامی و رؤسای دیگر دانشگاه های شهرستان بهشهر نیز حضور داشتند، ابتدا جناب آقای دکتر حسینی مقدم رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهشهر ...

ادامه مطلب
[ دوشنبه ۲ آبان۱۳۹۰ ] [ 11:0 ] [ مدیر روابط عمومی واحد بهشهر ]

بسمه  تعالی

همگام با دیگر شهرهای ایران مبنی بر ایجاد دانشگاه آزاد اسلامی جهت تقویت فرهنگی وگسترش آموزش عالی مسئولین وقت شهرستان بهشهر با تشکیل هیات موسس متشکل از فرماندار،شهردار،نمایند ه مجلس  وجمعی از کسبه مورد اعتماد شهر تقاضای راه اندازی دانشگاه آزاد اسلامی در شهرستان بهشهر را نمودند که ریاست عالیه دانشگاه جناب آقای دکتر جاسبی  در تاریخ 22/5/1382 با تاسیس دانشگاه در این شهرستان موافقت نمودند که از همان زمان امور مربوطه پیگیری  شد و در بهمن ماه 1382 با اعلام اسامی توسط مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی این دانشگاه با عنوان مرکز آموزشی بهشهر زیر نظر دانشگاه آزاد اسلامی واحد ساری  رسما "فعالیت آموزشی خود را آغاز نمودکه با پی گیری های صورت گرفته ومساعدت واهتمام مسئولین شهری  ومنطقه ای در مرداد ماه سال 1387 مرکز آموزشی  به دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهشهر ارتقا یافت ودر حال حاضر با 1800 نفر دانشجو درحدود 30 رشته در مقاطع کاردانی پیوسته وناپیوسته ،کارشناسی پیوسته وناپیوسته  به فعالیت خود ادامه می دهد.

[ شنبه ۲۳ مهر۱۳۹۰ ] [ 8:45 ] [ مدیر روابط عمومی واحد بهشهر ]

برگزاری جشن ولادت ثامن الحجج حضرت علی بن موسی الرضا (ع) 


جشن ولادت باسعادت حضرت علی بن موسی الرضا (ع) در دانشگاه آزاد اسلامی بهشهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهشهر این جشن باشکوه که با حضور اساتید و کارکنان و دانشجویان واحد برگزار شد و برنامه های متنوع و شادی نیز به اجرا درآمد.

دراین مراسم حجه الاسلام والمسلمین حاج آقای حیدری نماینده نهاد رهبری در دانشگاه علم و صنعت بهشهر به بررسی ابعاد شخصیتی حضرت ثامن الحجج پرداخت و با ذکر احادیثی از آن حضرت، وظایف مسلمانان را بازگو کرد.


ادامه مطلب
[ شنبه ۲۳ مهر۱۳۹۰ ] [ 8:44 ] [ مدیر روابط عمومی واحد بهشهر ]
میزان پرداخت وام از صندوق رفاه دانشجویی به دانشجویان : مبلغ 148000000 ریال می باشد.
[ پنجشنبه ۲۱ مهر۱۳۹۰ ] [ 23:2 ] [ مدیر روابط عمومی واحد بهشهر ]

کتابخانه دانشگاه آزاد اسلامی واحد بهشهر

تعداد کتابهای موجود در کتابخانه : 7730 جلد می باشد.

[ پنجشنبه ۲۱ مهر۱۳۹۰ ] [ 22:43 ] [ مدیر روابط عمومی واحد بهشهر ]
.: Weblog Themes By themzha :.

درباره وبلاگ
امکانات وب